Prof. Zdzisław Krasnodębski: Rozmowy o Ukrainie bez Polski to klęska

| Aktualizacja:

Profesor Zdzisław Krasnodębski uważa, że nieobecność Polski podczas międzynarodowych rozmów w sprawie Ukrainy, to klęska naszej dyplomacji. Dlatego też eurodeputowany PiS wzywa rząd, by wrócono do polityki zagranicznej prowadzonej przez Lecha Kaczyńskiego.

wróć do artykułu
  • ~andrzejto
    (2014-10-20 11:19)
    To nie klęska, tylko rzeczywista ocena tego, co sobą prezentują obecne wladze.
  • ~AAA
    (2014-10-20 11:21)
    Przecież w PO nie ma dyplomatów są tylko dyplomatołki.
  • ~GoldmanSachs
    (2014-10-20 11:22)
    Ale kto ma pieniądze na taka politykę , czy w ogóle na politykę zagraniczną Polskę stać ? A jaką ,żę ten Kaczynski Lech prowadzil politykę skoro po instrukcje latalał na tajne spotkania do Tel-Avivu ?
  • ~Maharani
    (2014-10-20 11:23)
    SWIETA RACJA PANIE PROFESORZE - same NIEUDACZNIKI w tym POmatolskim 'rzondzie=NIERZADZIE'
  • ~EGZORCYSTA IV RP
    (2014-10-20 11:36)
    Co też pie... ten psor??? To właśnie Kaczory rozpętały III WŚ, bo z uporem maniaka podjudzały rządy na Ukrainie przeciw moskalom. Jak długo Ukraina była w jarzmie Kremla - był święty spokój w całej Europie. Ale efektem działań kaczystów było najpierw wysiudanie Polski z biznesu na gazie, a ostatnio otwarta wojna domowa na Ukrainie. I w imię czego ta porąbana polityka? Co miała zyskać Polska na tym??? Czy któryś z tych Kaczyńskich to kiedykolwiek nam wyjaśnił???
  • ~wag
    (2014-10-20 11:38)
    Fotyga to był mistrz dyplomacji!!! Prawda panie profesorze hahahahahahahahaahhhh
  • ~11
    (2014-10-20 11:39)
    Pisowski doktryner aż na odległość cuchnie bolszewizmem !!!
  • ~mnbpol
    (2014-10-20 11:48)
    ciesze sie zawsze popieralam madrych ucziwych prawych poakow tym razem tez tak zrobilam trafilam dobrze
  • ~PO = PRAWDZIWY OBCIACH !!!
    (2014-10-20 11:58)
    także międzynarodowy, niestety.
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-10-20 11:59)
    "11" - potrafisz może używać jakichkolwiek argumentów w dyskusji, czy tylko rzygasz na tych których nie rozumiesz? To chyba niezdrowe, na pewno ośmieszające Cię, nieszczęsna istoto...
  • ~sandrzej
    (2014-10-20 12:05)
    Profesorze Krasnodębski, jest pan filozofem i niech pan robi wykłady studentom. Niech pan nie podpuszcza i nie szczuje ludzi na ludzi. Kraj to przede wszystkim gospodarka, inżynieria, produkcja. Filozofia i produkcja nie idą w parze, większość z nas to ludzie zajęci produkcją i usługami, a więc branżami wytwórczymi, filozofowanie niech pan traktuje jako dodatek do kożucha. Filozofią i socjologią ludzi nie nakarmisz, bezrobocia nie zlikwidujesz, dróg i mieszkań nie wybudujesz. Pański zawód przydaje się w czasach dobrobytu, gdy już się człowiek nudzi z przesytu. Na dzień dzisiejszy, Pańskie wykształcenie może być przydatne studentom, księżom oraz jako prywatne hobby, i tak niech zostanie.
  • ~Jarzysz, lemingu?
    (2014-10-20 12:08)
    ~wag2014-10-20 11:38 Fotyga to był mistrz dyplomacji!!!

    I owszem.
    Czy wiesz lemingu, że Fotyga została obecnie wybrana na przewodniczącą Podkomisji do spraw bezpieczeństwa i obrony w Unii Europejskiej? Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony (SEDE) jest częścią komisji Spraw Zagranicznych (AFET) i jest odpowiedzialna za wspieranie, realizację i monitorowanie wspólnej polityki bezpieczeństwa i obrony UE.
  • ~Siurek Owski
    (2014-10-20 12:14)
    Aj-waj panie euroośle.
  • ~Wiesio13 bicz na PIS
    (2014-10-20 12:22)
    Jesli Polska nie uczestniczy w rozmowak o Ukrainie to tylko DOBRZE.
    Po co nam pomagac krajowi co ustanowil swieto narodowe-data powstania faszystowskiego UPA !!!

    Niech francja , wlochy im pomagaja ...( przypominam Ukraina oblozyla embargiem polski eksport ?? a wszystko inne wegiel I gaz chce ZA DARMO !
  • ~Profesor doktor Wiktor Traktor
    (2014-10-20 12:22)
    Rozmowy między Argentyną a Brazylią na temat współpracy gospodarczej bez udziału Polski to klęska...
  • ~PO-lak
    (2014-10-20 12:24)
    Tak, tak, głosując za PIS zagłosujesz za wojną polsko- rosyjską! Osobiście wolę ciepełko w domu i wodę w kranie niż rolę trupa na dnie okopu.
  • ~po-laczki to stado osłów i baranów
    (2014-10-20 12:24)
    Koziołki POmatołki wasi idole doprowadzili kraj na skraj przepaści pod kazdym wzgledem.Jestyesmy porównywalni do republik bananowych i taka mamy pozycje w swiecie.W Polsce problemem jest,ze im wiekszy matoł to ma więcej do powiedzenia
  • ~Grzes
    (2014-10-20 12:37)
    Jak czytam te wypociny PO matołów to mnie śmiech skręca.

    Jaki to mózg to coś ma aby takie głupoty wypisywać?
  • ~nina
    (2014-10-20 12:37)
    Nie trzeba wpychac sie miedzy zakaske a wodke,Rosja teraz jest w konflikcie z calym swiatem,Putin oszalal i dazy do wojny,nawet Niemcy i Merkel nie moze dogadac sie z Putinem,.
    Polityka Kaczynskiego skonczyla sie tragedia dla 96 osob i Ich rodzin,.,lepiej
    nie wzorowac sie na Kaczynskich bo Oni nigdy nic dobrego nie zbudowali,
    to ludzie konfliku i porazek.
  • ~psychiatra Antoniego
    (2014-10-20 12:42)
    :-) PISiorki ciągle myślą o "intelektualistce" FATYDZE ... kompromitacji stulecia.