Reklama
Reklama
Reklama

Marcin Hadaj: Mowa bolszewika

PiS w Sejmie
PiS w Sejmie / Newspix / DAMIAN BURZYKOWSKI
Aktyw PiS ma podobny stosunek do państwa prawa, co niegdyś bolszewicy i faszyści – napisał na Twitterze Leszek Balcerowicz. My dodamy, że werbalny bolszewizm jest z wielką ochotą używany przez wszystkie ugrupowania

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
polityka bolszewizm jezyk przeciwnicy polityczni :PiS po Włodzimierz Cimoszewicz DonaldTusk janusz palikot Jaroslaw Kaczynski bolszewik

Powiązane

Reklama

Komentarze (38)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Tarantula
    2016-12-28 12:25
    Niedouczeni ludzie używają "wielkich" słów i określeń, których nie rozumieją, nadając im funkcję przekleństw i wyzwisk. Kiedyś było pojęcie szpagatowej inteligencji.
    0
    zgłoś
  • baju baju
    2016-12-18 01:36
    Ty nie wiesz co to sierp i młot, przespałeś lekcje historii.
    0
    zgłoś
  • sp
    2016-12-18 01:27
    Należałoby pytać, gdzie im postawić meczet.
    0
    zgłoś
  • Szewczyk Dratewka
    2016-12-17 22:58
    Nasuwa mi się tu bardzo smutna konstatacja: - Mianowicie taka, że odsetek kre tynów wśród POlityków i dziennikarzy jest jak wiadomo taki sam jak odsetek kre tynów wśród szewców i meneli - a może nawet wyższy - a na dodatek szewcy i menele myśleniem zajmują się dla własnej przyjemności i satysfakcji - natomiast dla polityków i dziennikarzy myślenie to jest katorga, to kat nad biedną duszą, rodzaj stojącego nad nimi i bijącego ich po głowach siepacza z nahajką - to jest dla nich ciężki i ponury codzienny obowiązek, od którego się uchylają, kiedy tylko mogą! ---------- Problem polega niestey na tym, że szewców nam stale ubywa - natomiast "POlityków" i "dziennikarzy" przybyło nam ostatnio zatrzęsienie! Więc bezwzględna liczba kre tynów niestety wzrosła zastraszająco! - - I oni właśnie produkują i serwują nam te wszystkie bre dnie!
    1
    zgłoś
  • JOT987654
    2016-12-17 19:00
    Najwyższy czas na REPOLONIZACJĘ MEDIÓW!
    1
    zgłoś
  • Nawigator
    2016-12-01 08:14
    Przywoływanie Cimoszewicza, Balcerowicza ,itp. to zanikające wspomnienia przegranych po wsze czasy ! Tylko PiS jest zdolny do praworządności i naprawy Rzeczpospolitej !!!
    1
    zgłoś
  • menel
    2016-11-25 19:31
    Najlepiej jest jak są pany i niewolniki. pany się bawią i zarządzają a niewolniki harują. To optymalny układ, pełnia wolności i demokracji. Wszystko inne to bolszewizm. Tyle, że komunizm bez wypaczeń byłby ogólnie dostępnym rajem. Psycholi też by nie było, gdyby nie "agenci" kapitalizmu zawzięcie ryjący do skutku by zachować prawdziwie cudowne eldorado dla wybranych. Przecież kapitalistyczna elita nie będzie "machać łopatą".
    65
    zgłoś
  • Pol
    2016-11-25 16:04
    Cwany "demokrata" .Ty pierwej naucz zasad prawdziwej demokracji swoich kolesiów.Demokracja nie polega na manipulowaniu komentarzami,cenzurze -ten o słusznej linii,puszczamy.ów niesłuszny więc blokujemy,usuwamy.Tego tępimy,tamtego chronimy bowiem chcemy by ogólne wrażenie było zgodne z naszymi poglądami.Skoro mamy wpływ na kształtowanie opinii publicznej to tak ją ukształtujemy że nawet nie zauważą jak im wyjdzie bokiem.
    0
    zgłoś
  • taka prawda
    2016-11-25 15:00
    bolszewicy nie spia juz gospodarka zaczyna dolowac
    0
    zgłoś
  • Tarantula
    2016-11-25 12:57
    Kilka dni temu na jakimś portalu / programie - może nawet na TVP, ale nie pamietam -był taki quiz do odgadnięcia: 13 faktów z historii Polski, o których nie uczą w szkołach. Przykładowo "Kogo zgwałcił Bolesław Chrobry" i wymieniono 3 rodzaje kobiet. Inny przykład: "Której z 3 bitew polsko-niemieckich nie wygrali Polacy" i znów 3 daty. Nie wiem, czy p. Jacek Kurski wiedział o tym. Ktoś komuś robi koło pióra.
    0
    zgłoś
  • helena
    2016-11-25 12:29
    Brawo PiS!!!!!!!!!!!! kwiczą tylko ****** odcięte od koryta...reszta zwierzaczków jest zadowolona.
    7
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Kontemplyta
    2016-11-25 12:13
    Ja bym tak nie panikował z erystycznymi paralelami o jakimś neo-bolszewiźmie. Właśnie dzięki rządom PiS post-komunistyczni prokuratorzy i sędziowe wreszcie zeszli mi z karku, nad którym wisieli przez poprzednie 8 lat.
    5
    zgłoś
  • Bolek
    2016-11-25 11:23
    Najczęściej ubeckie kapusie i ruskie sługusy posądzają obecnie rządzących o bolszewizm
    33
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • ela, jerzy, kizak, PO-partia, ......
    2016-11-25 11:21
    przyjmujemy z religijnym posłuszeństwe nauki sekty smoleńskiej, jej proroka kaczometa oraz kolegium w osobach błogosławionych: maliniaka, maciory, suczydło, płaszczaka, krychy dziewicy............
    101
    zgłoś
  • pp
    2016-11-25 10:58
    To właśnie dziennik stosuje zasadę obrzucania błotem bo zawsze coś zostanie...
    4
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • z zagranicy
    2016-11-25 10:17
    hm...wlasciwie w tym artykule prawie kazde zdanie jest manipulacja i przemyca nieprawdy albo polprawdy.Po przeczytaniu rejestruje w mojej glowie autora tej publikacji jako trolla:)
    33
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • ja
    2016-11-25 09:50
    Kretyn zawsze "myśli", że ma rację, a niektórzy nawet "myślą", że "świętą"! PiS najlepszym tego przykładem. ;)
    45
    zgłoś
  • PO-Partia Oprychów PO-Przestępczość Organizowana
    2016-11-25 09:33
    BRAWO PiS. Tak trzymać,robić swoje.A Partia Oprychów jest już skończona.Przymułas Sketino im POmoże sięgnąć DNA !!!
    21
    pokażukryj odpowiedzi (3)
    zgłoś
  • Macisław Płatow
    2016-11-25 09:30
    Panie Marcinie ,mam pytanie: co jest lepsze Dobro Narodu ,czy Dobro jednostki? Jaka doktryna stawia Dobro Narodu ,ponad dobrem jednostki? motywując Tym Bogaty Naród nie może ( bardzo rzadko to się zdarza) opuścić Kraju. A bogata jednostka tak -może opuścić Kraj pozostawiając Naród w biedzie. Dlatego KAŻDY PATRY-JOTA powinien popierać Dobro Narodu.
    32
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • kizak
    2016-11-25 09:18
    autor tego szmatławego artykułu to takie samo zero jak balcerowicz
    24
    zgłoś