Pogoda na przyszłość. Państwo nie robi nic, by przygotować się do zmian klimatycznych [FELIETON]

| Aktualizacja:

Upał nie sprzyja racjonalnemu myśleniu. Tę niepokojącą prawidłowość widać na każdym kroku w tym tygodniu. Aż strach pomyśleć, co się będzie działo, jeśli słońce przygrzeje mocniej.

wróć do artykułu
  • ~-strun
    (2019-06-29 10:18)
    Panie Krajewski. Przyjmij pan do wiadomości, że żadne państwo nie ma wpływu na klimat i przestań pan powielać banialuki tych, co na tych banialukach zarabiają.
  • ~no przepraszam bardzo
    (2019-06-29 10:27)
    Jak to nie robimy nic? Przecież uczymy 5-latki masturbacji.
  • ~wyskakujcie_z_kasy
    (2019-06-29 10:28)
    Na przestrzeni dziejów Ziemi klimat zmieniał się wielokrotnie raz na nieco cieplejszy raz na nieco chłodniejszy (ostatnie zlodowacenie holoceńskie) bez udziału człowieka zwróćcie uwagę, że w zasadzie nie mówi się już o Ocieplaniu Klimatu tylko o "Zmianach Klimatycznych" i bohaterskiej walce ze zmieniającym się klimatem:-) "osoby, które z powodów ideowych nie wierzą w efekt cieplarniany" - niezła aberracja
  • ~Jest to
    (2019-06-29 10:43)
    całkiem rozsądny tekst.
  • ~dobrze ,że mamy młode pokolenie mądre
    (2019-06-29 11:03)
    Jak to państwo nasze nie robi nic?. To państwo pod postacią niejakiego Tchórzewskiego likwidować ma produkcję energii z wiatraków bo zmniejsza to wydobycie i zakupy węgla . Szaleńcy z ZZ jeżdżą do Warszawy żądając stworzenia państwa węglowego w państwie Wolskim .Długi wyborcze trzeba spłacać ,jedna koperta nie wystarcza .
  • ~ABP
    (2019-06-29 11:06)
    Europa całe wieki budowała swoje bogactwo na rabunkowej eksploatacji reszty świata w ogóle nie licząc się przy tym ze środowiskiem. Teraz będąc bogatą poucza państwa które kiedyś wykorzystywała, że dla dobra wszystkich powinny pozostać biedne i zrezygnować z możliwości szybszego rozwoju. Na miejscu Chin czy Indii od razu odpowiedziałbym, że będziemy mieli taką samą politykę klimatyczną, kiedy nasze dochody na osobę będą takie jak w Europie.
  • ~i to by było na tyle
    (2019-06-29 11:09)
    lewacki bełkot
  • ~Batko
    (2019-06-29 11:52)
    Tzw.,,EKSPERCI" PROPONUJE poczytać PAMIĘTNIKI np: Potockich ,Radziwiłów,Paska ,itd.Wtedy Was MOŻE olśni.Bo na razie piszecie BANIALUKI.Pogoda w Europie przebiega CYKLICZNIE.Np: był czas że w Polsce żył Drop,ptak Stepowy,itd.
  • ~Ples
    (2019-06-29 12:02)
    Kłamliwy artykuł. Już na samym początku - państwo nie robi nic - to bardzo grube kłamstwo. Pan Krajewski na czarną listę. Nawet mi się tłumaczyć nie chce - wystarczy pięć minut poguglać, jeśli ktoś tematu nie zna.
  • ~Żenada
    (2019-06-29 12:30)
    Mój Boże jak przypomnę sobie 8 lat poprzednich rządów to strach mną targa, sorry pTusk zapowiedział że rząd zaproponuje w następnym roku ( wiedział ze stracą władzę ) wymianę piecyków .
  • ~E meryt
    (2019-06-29 12:32)
    ODCZEPCIE SIĘ OD RZADU BO NICZEGO DOBREGO PRZEZ DWIE KADENCJE NIE ZROBILIŚCIE.
  • ~PO-KO do de
    (2019-06-29 12:43)
    Tusk na taki (głupi) felieton, by POwiedział jak zwykle: A CO JA MOGĘ! I raz by miała rację!
  • ~Silvio - Ein Tojczer aus Tojczland
    (2019-06-29 13:02)
    Panstwa, ktore nic nie robia, by przygotowac sie do zmian klimytycznych powinny byc wykluczone z Unii Europejskiej. My, Niemcy, nie mamy najmniejszego zamiaru was do tego zmuszac, ale jak nie wezmiecie z nas przykladu to pies was ye au. U nas w Niemczech juz za 18 lat zrezygnujemy z kopalni wegla brunatnego i elektrowni, ktore ten wegiel spalaja, ale tworza tylko 21 % CO² w Europie, zrezygnujemy tez z silnikow Diesel i benzynowcow. Tylko Tojczland dba i troszczy sie, aby zmiany klimytyczne Europie nie zaszkodzily. Tojczland , Tojczland über alles ! .
  • ~KRYSTEK
    (2019-06-29 13:10)
    CZLOWIEK JEST WINY BO SIE URODZIL PRZESTANCIE SIAC TAKIE GLUPOTY NA TYM KLIMACIE ZARABIAJA IOSZUKUJA LUDZI WCISKAJA JAKIES SPRZETY NIE TANIE A TO JEST NATURA ZE NIGDY NA PUSTYNI NIE BYLO SNIEGU A TERAZ MIELI GDZIE INNDZIEJ BYLY WICHURY BO PROSTU ZIEMIA OBRACA SIE A ZE CZLOWIEK JEST SZKODNIKIEM I NIE DBA SMIECI, WSZYSTKO JEST ZABETONOWANE ZNISZCZONO WODY GRUNTOWE ITP BO CHCA ZYC WYGODZIE
  • ~hugo
    (2019-06-29 13:31)
    na nic wszystkie dywagacje i tak wszystko zależy od słońca
  • ~protestujem
    (2019-06-29 14:09)
    A co na to OTUA ? Dziennik znów ignoruje wielkiego wodza Indian z nad Wisły !
  • ~md
    (2019-06-29 19:13)
    A co ma robić? Zmienić bieg prądów oceanicznych? Dryf płyt tektonicznych? Wzajemne ustawienie ciał niebieskich?
  • ~Terminator
    (2019-06-29 21:55)
    Mam wyrabane, co zrobicie, ja korzystam z zycia:)
  • ~vicki
    (2019-06-29 22:25)
    Trzeba przyznać , że pod tak wyważonym felietonem wpisy są kompletnie "od czapy" . A to Tusk , a to lewactwo . Zmiany w mózgach ( jeśli tak to coś można nazwać ) są u niektórych nieodwracalne ! Bełkot i agresja , jakby felietonu nie przeczytali . Może zresztą przeczytali , ale , że to funkcjonalni analfabeci - nie zrozumieli . Koszmar !
  • ~Lus
    (2019-06-30 02:16)
    Przez 8lat towarzysze nie zrobili nic kompletnie nic ,a teraz jak nareszcie rząd małymi krokami robi porządki to źle, czy któryś z tych profesorów i to biedne dziecko zastanowiło się z skąd wźąć pieniądze , czy znowu mamy płacić za niemców , francuzów . 800miliardów drogą nie chodzi . Przestańcie bredzić i pan redaktorku też