Zimoch: Od dawna czekam na kogoś, kto porwie tłumy. Na Wałęso-Frasyniuko-Tuska [#RigamontiRazy2]

| Aktualizacja:

Przyglądam się temu, jak w Gdańsku rządzi Aleksandra Dulkiewicz, jak jest szkalowana, zastraszana. Rozmawiałem z nią dzień po śmierci prezydenta Adamowicza i wiem, że to osoba, która ma wielką charyzmę, która z powodzeniem mogłaby próbować kandydować w wyborach na prezydenta RP. Od dawna czekam na kogoś, kto porwie tłumy. Na Wałęso-Frasyniuko-Tuska - mówi w rozmowie z Magdaleną Rigamonti Tomasz Zimoch, polski dziennikarz i komentator sportowy, kandydat na posła startujący z list Koalicji Obywatelskiej.

wróć do artykułu
  • ~Jan
    (2019-08-17 10:13)
    Porównywanie Prawa i Sprawiedliwości z Podlymi Oszustami to wielkie przestępstwo !!
  • ~ .
    (2019-08-11 21:55)
    Czyli czeka na kijowskiego bis... Skromnie wymagania.
  • ~z g...a bata nie ukrecisz
    (2019-08-11 12:02)
    Trzech "gigantow na slomianych nogach ", ktore sie zalamaly pod ciezarem ich wielkosci.
  • ~Obserwtor
    (2019-08-11 11:17)
    Panie Zimoch, polecam okłady z lodu na głowę to może wróci logiczne myślenie. A może nie.
  • ~matołek
    (2019-08-10 10:49)
    Koleś. Nie wyczuwasz chwili, miejsca i czasu. Najlepszym wyborem dla twojej opcji jest Biedroń. Przecież teraz w Europie nastała era rowerowa.
  • ~fakirka
    (2019-08-10 10:09)
    A może ty Tomku porwiesz te tłumy , w końcu miałeś klimatyczne " kończ już panie Turek" czy gadki o nogach piłkarza jak buraki cukrowe
  • ~anonim2
    (2019-08-10 09:31)
    Kiedy pani prezydent Gdańska będzie jeździć po kraju ze stołem?
  • ~ale jaja!
    (2019-08-10 09:26)
    Czekał na hybrydę i sie doczekał Biedronia
  • ~t67zghu
    (2019-08-10 09:17)
    Czekaja na mesjasza jak wojewoda pomorski, ktory podkresla, ze Pomorzanie byli wiernymi Polakami, albo cos w tym stylu, zapominajac, czego "dorobil" sie dla Polski Kaszub tusek? Czyli mamy tendencje, ze spiochy zaczynaja sie nazwyac po imieniu..........
  • ~dor
    (2019-08-10 09:04)
    Dulkieiwcz na prezydenta? Panie Zimoch, niech się Pan nie kompromituje. Żyje Pan w jakimś matriksie.
  • ~żal
    (2019-08-10 08:38)
    Mieliście władzę dwie kadencje, poparcie wszystkich mediów i co?
  • ~axa
    (2019-08-10 08:36)
    Jeżeli takie rozumowanie dzisiejszej opozycji, to będa czekać na powrót jeszcze kilka kadencji, aż ci którzy pamiętają ich władanie zupełnie wymrą.
  • ~z
    (2019-08-10 06:25)
    Do swojej idealnej trojki Zimoch zapomnial o dodaniu Cimoszewicza i Millera
  • ~andrew66
    (2019-08-10 03:08)
    2Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~megaloman Bolek W.
    (2019-08-10 02:16)
    ja jestem taki fantastyczno-bombastyczny
  • ~J.B.
    (2019-08-10 00:42)
    Nie znam tego pana Jako dziennikarza,dla mnie to inni byli idolami .Ale jak takie bzdury opowiadal o sporcie to nadaje sie tylko do PO .Gratulacje dla PIS,takiej opozycji tylko pogratulowac.Bedziecie zawsze u wladzy i to dobrze dla Polakow.
  • ~.
    (2019-08-09 23:33)
    Zapomniałeś snobku o kijowskim? Przecież was porwał. Taki macie gust, że porwać was może każdy pa can. Doczekasz się więc szybko jakiegoś nowego nieuka jak Bolęsa, wrednotę jak Frasynieuk i krętacza jak Tusk. To nie takie trudne.
  • ~RyTe
    (2019-08-09 22:25)
    Chroń nas Panie przed kolejnym zbawcą ala prof. Balcerowicz i inni wielcy opozycjoniści, którzy tydzień po dorwaniu się do koryta zapomnieli o ideałach Solidarności. Panie Zimoch Panu to się akurat wówczas dobrze żyło, gdybyś komentował zachowanie trzody w PGR to dzisiaj byś inaczej śpiewał. Skończyły się przywileje zaczął się skowyt.
  • ~naj sztub
    (2019-08-09 20:14)
    Zimoch, wy "porywajcie tłumy" a ja bendem rozjeżdżał staruszki, oki?
  • ~obywatel
    (2019-08-09 18:31)
    malo krytyki o nim? to ja tez dodam to co czuje do niego, teraz to nawet o pedalkow zabiega, rozowe polo, czerwone majteczki i gotowy wypiac tyleczek komu trzeba ,-dokladnie jak robil to za komuny - dzieki czemu siedzial tak dlugo z mikrofonem.

Może zainteresować Cię też: