Godusławski: Nadzwyczajna kasta mogła hulać po sklepach i marketach, ale do czasu [TWEET TYGODNIA]

Jeden chciał rąbnąć z marketu sprzęt elektroniczny, drugiemu do ręki przykleiła się wiertarka, a jego koledze po fachu 50 zł. To jeszcze nic, bo była sędzia postanowiła bez płacenia posiąść spodnie. Trafił się i taki, któremu mało było miejsca na dysku twardym komputera, więc zaczaił się na pendrive’y. Był też jeden nienasycony, który ukradł kiełbasę.

wróć do artykułu
  • ~Caveman
    (2019-08-29 14:34)
    Kasta jest faktem. Ja miałem tylko jedną rozprawę sądową. Sędzia przyszła spóźniona, i podczas rozprawy pomyliła moją sprawę z jakąś inną podobną. Niekompetencję próbowała przykryć bezczelnością i chęcią pokazania "kto tu rządzi". Bez powodu doprowadziła moją żonę do płaczu. (A dodajmy że sama rozprawa miała być zaledwie administracyjną formalnością na której miała tylko coś urzędowo "przyklepać" ). W zasadzie sędzia nie miała żadnego pola manewru, ale próbowała bez powodu zepsuć nam humor, nie rozumiem dlaczego, przecież pierwszy raz w życiu widziałem tą kobietę. Nie wiem, może próbowała mnie lub żonę sprowokować, żebyśmy np. powiedzieli coś głupiego i żeby nas mogła później za obrazę sądu, czy coś takiego? Nie wiem, ale się domyślam, że mogła w to grać. Wyrok był pomyślny, bo nie mógł być inny, ale co moja żona przeszła, to tego pewnie nie zapomni. Odradzam wszelki kontakt z polskim "wymiarem sprawiedliwości", chciałoby się rzec raczej: bezmiarem niesprawiedliwości. Ludzie, emigrujcie z tego kraju zniszczonego przez sowietów i eskimosów.
  • ~renata
    (2019-08-25 21:36)
    Godusławski jesteś albo młody i naiwny albo cwany i głupi. Cytowanie przekazów dnia to nie dzienniarstwo - to prosta droga donikąd... Jak już tam będziesz - kto zechce twoich usług?
  • ~nina
    (2019-08-25 17:24)
    Ziobro wylowil z sadow ,sedziow miernych,nieudacznikow,uleglych i zrobil z nich wiceministrow i sedziow KRS,obsadzil miernotami sady w calej Polsce,zeby miec ludzi na kazde zawolanie i dal przyzwolenie na nieetyczne dzialania. Takim najlepej sterowac.
  • ~9iokl,
    (2019-08-25 13:18)
    onet: Adrian Zandberg stwierdził, że "Polska nie jest skazana na rządy prawicowych fanatyków". - nalezy stwierdzic, ze rekolekcji z Berlina nauczyl sie na pamiec.
  • ~Wowka
    (2019-08-25 08:43)
    dla mnie ta kreatu---a to me--el
  • ~Ma rację Czarzasty TS
    (2019-08-25 07:06)
    Tak" UDOWADNIAŁ " ż się postarał p przestępstwo zbrodni wobec prawa i praworządności dobierając watażków i innych szubrawców .
  • ~emilka
    (2019-08-25 06:11)
    A ja wierze w Pana Prezesa i w Pana Ministra.
  • ~silver for monsters
    (2019-08-25 05:40)
    Ile kosztuje podkomisja smoleńska? Kiedy wyniki kasty pis? Kasta bandytów lata państwowymi samolotami na pogrzeby, na "modlitwę" na Wawel, 100 lotów z do Przemyśla na weekend. Grzegórzłka łże jak pies i kasta go nie zwalnia. Kasta szkaluje polskich sędziów. Kasta dała 2 miliardy na swoją oszczerczą telewizję. Kasta łamie Konstytucję. Kasta daje polskie pieniądze rydzykowi, który nie bierze kredytu. Kasta nie publikuje listy do KRS mimo wyroku. Kasta dotuje kłamliwe, "prawicowe" gazetki. Kluby gazety polskiej to bojówki KASTY. Krwawa kasta pis, okupanta Polski. OKUPANT.
  • ~0opklm,
    (2019-08-24 18:42)
    "W 1989 r. jeździłem służbowym Peugeotem, ale przesiadłem się na Poloneza, bo uznałem, że sytuacja wymaga, by zrezygnować z takich luksusów, ...mowi balcerowicz na wp. - facet, ktory wysprzedal Polske chce zarobic na aureolke swietego?
  • ~Antek ...
    (2019-08-24 12:47)
    Po co taki pozbawiony sensu tweet jest tu prezentowany? Brakuje już mądrych ludzi do cytowania?
  • ~wjw
    (2019-08-24 11:26)
    Ale kasta pohulała. Na około 10 tys. sędziów aż kilku. Stuknij się w łeb, zanim coś powiesz.
  • ~Jeży
    (2019-08-24 10:56)
    przyszły czasy kasty sędziów którzy dla pieniędzy i stanowisk są w stanie zrobić najgorszą podłość. Ziobro tworzy nową kastę, na wzór Bermana, sędziów którzy będą wydawać polityczne wyroki według upodobania rządu. Zaczną od polityków, skończą na szarym Kowalskim. Stalinizm wraca.
  • ~emera
    (2019-08-24 09:54)
    No i spadly gruszki z wierzby cale zgnite i robaczywe ,rolniczku wywal to badziewie na kompkst ,w przyslym roku beda plony my zjemy zdrowe owoce od fachowego rolnika i po niskiej cenie.Smacznego .
  • ~rzemiesnik
    (2019-08-24 09:31)
    oni (PiS) maja szeroko pojętą publikę za skończonych kretynów żeby posługiwać się tak durnymi argumentami wobec sędziów "drugiemu do ręki przykleiła się wiertarka itd. .. ludzie kto w to uwierzy ….. ? Sędzia z wysoka pozycja i pensja...…posługuje jakaś się wiertarka ? nie znam takiego przypadku
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-24 08:59)
    Pan Kaczyński jest człowiekiem którego rodziną jest Polska i wszyscy Polacy , no może POza fałszywymi i judzącymi POtomkami towarzysza Bolka i her Tuska. Jarosław Kaczyński jest wielkim politykiem o ogromnej wiedzy ,kulturze osobistej, doświadczeniu i wizjonerstwie politycznym.Żaden z Platformersów nie dorasta mu do pięt i może mu nosić teczkę , co zresztą widać po POczynaniach tych głuPOli przez ostatnie dwanaście lat . A co do nieskazitelnej nadzwyczajnej kasty to chciała się rozliczyć sama,bo paradoksalnie sądziła że nikt nie jest w stanie ich osądzić . Zanurzeni po uszy we własnym szambie chcą w nim pozostać ,nie życzą sobie by ktoś ich na siłę z niego wyciągał i oczyścił.Dlaczego? bo musieli by za to tak czy inaczej zapłacić.
  • ~Pkt
    (2019-08-24 08:25)
    Goduslawski nie podlizujcie się dla zachowania symetrii w artykułach dojnej zmianie. Pis i tak der Dziennik ma na indeksie jako gazetę polskojęzyczną. Po wygranych wyborach was zrepolonizują.
  • ~0110
    (2019-08-24 08:24)
    Sądząc po twarzy autora to nadmiar cebulek włosowych wypełnił czerep na tyle,że zostało mało miejsca na mózg .
  • ~pis to tchórze, bez jaj
    (2019-08-24 02:06)
    kasta lata samolotami rządowymi na pogrzeby i do rodziny, to są dziesiątki milionów. Ile można kupić wiertarek za lot morawieckiego. pis to tchórze.
  • ~janekz
    (2019-08-23 22:34)
    Bartek Godusławski , jesteś pier...nym PISowskim oszołomem, opamiętaj się i zacznij myśleć
  • ~bartekschylsiepomydelko