Wróbel: Jedna trollica farmy nie czyni, zaś kilku sędziów to nie "ośmiornica Ziobry" [OPINIA]

W ydarzenia związane z hejterską aktywnością grupy sędziów, spośród których co najmniej kilku pracowało w resorcie Zbigniewa Ziobry… nie toczą się jak lawina

wróć do artykułu
  • ~Bolo
    (2019-09-14 05:19)
    Wróbel, podskórna miłość do PiS i wewnętrzna nienawiść do PO wychodzi ci między zdaniami.piszesz,piszesz,a coraz mniej sensu w tych felietonach.Coraz nudniejsze ...
  • ~taktotak
    (2019-09-13 14:11)
    Trolle urządziły się w Ministerstwie "Sprawiedliwości" i to jest ta kpina z praworządności - bo jeżeli nie tam przestrzeganie prawa, to gdzie? To może w MON powołajmy wiceministra do rozbrajania polskiej armii? Proponuję A. Macierewicza, on już się sprawdził...
  • ~Kontemplyta
    (2019-09-01 18:07)
    O ile trollowaniem mozna nazwac pisanie opinii, ktore osoba bedaca ich podmiotem krytyki dostaje rownoczesnie na swoj wlasny adres. Tlumaczenie nazwy bloga JudgeWatch to Patrzacy Sedziom na Rece
  • ~analytyk
    (2019-09-01 17:05)
    Glupie wypociny nie zmienia rzeczywistosci.
  • ~koneser
    (2019-09-01 13:46)
    Nie żadni "sędziowie" ale URZĘDNICY MINISTERSTWA SPRAWIEDLIWOŚCI panie Wróbel!!!!!! Podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany - elektorat PiS już jest dumny.
  • ~Radek
    (2019-09-01 12:57)
    Cokolwiek się stanie tzw. sędziowie Ziobry pozostaną sędziami bo według prawa są nieusuwalni. Chcąc nie chcąc będziemy się zrzucać solidarnie na ich wynagrodzenia, a jak ktoś się będzie chciał wyłamać skarbówka przypomni mu kto tu rządzi. Podobnie jest zresztą z politykami. Wolność nie istnieje, a na pewno nie w Polsce
  • ~makumba
    (2019-09-01 12:51)
    wróbel, nigdy nie będzie orłem, co sam dobitnie potwierdza
  • ~bronek
    (2019-09-01 09:26)
    Dość ochydny i wredny artykuł. Rozumiem, że jakby p. Wrobel był w ministerswie to zorganizowałby to bardziej profesjonalnie. Jest mi smutno, ale cóż nie mój wstyd. Życzę miłych chwil przy goleniu (trzeba spojrzeć w lustro).
  • ~real politic...
    (2019-08-31 18:15)
    Panie Wróbel, myślałem żeś inteligentniejszy... Głupi widzi że ta "trolica" to czubek góry lodowej... Akurat ona zdradziła i ujawniła szczegóły zniesławiania ludzi w MS... Takich ludzi jest o wiele więcej... np nijaki Minister. PiS Szefermacher też ma swoją faremkę.... tajemnica poliszynela ale wszyscy o tym wiedzą.... Więc Panie wróbel ten nierząd troloami stoi a jak Pan tego nie widzi to w lepsze okulary proszę zainwestować.....:)
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-08-31 17:34)
    RAZ WROBELEK ELEMELEK ZNALAZŁ ZGNIŁY --/-*/- KARTOFELEK JAKIE KONSUMAWANIE TAKIE GADANIE
  • ~PiSkup kato
    (2019-08-31 16:57)
    W normalnym demokratycznym kraju to obywatele kontrolują rząd, w kraju autorytarnym to partia rządząca atakuje obywateli, a szczególnie opozycję. Welcome in kato-pedo world.
  • ~Od glownego scieku
    (2019-08-31 16:53)
    Te scieki owia o wszystkim.
  • ~lisaj
    (2019-08-31 15:22)
    wróbel pisowski propagandzista. Jak nisko trzeba upaść by pisać takie bzdury
  • ~Paulo
    (2019-08-31 15:21)
    Janie.. daj sobie spokój..nie wypowiadaj się na tematy, które nie są Ci znane ani trochę....
  • ~adamos
    (2019-08-31 15:13)
    Pan WRÓBEL: "Nic bezpośrednio nie wiąże akcji sędziów, którym "majestat Rzeczypospolitej" pomieszał się z kuku na muniu, z ministrem sprawiedliwości." czy ja dobrze zytam czy to jakis chochlik drukarski?
  • ~krzyhoo1
    (2019-08-31 14:10)
    Herszt na stolcu wiceministra w Pałacu Sprawiedliwości unurzany w sprawie niczym w niekontrolowanym zrzucie do Wisły, podlegli mu wysokiej rangi urzędnicy, plus "elita" wszechwładnej KRS, to wg p.Wróbla "pryszcz". Bródka, okularki i gładki język wystarczało "na trockistę", ale przecież nie "na intelektualistę"
  • ~nina
    (2019-08-31 10:41)
    W przeciwienstwie do p.Wrobla uwazam ze w MS stworzono osmiornice do niszczenia ludzi, sedziow ktorzy sa przyzwoici,ktorzy protestuja przeciwko lamaniu prawa,konstytucji niszcza,a wywlekanie spraw rodzinnych,mieszczanie do tego dzieci jest czystym bolszewizmem.Moze za dlugo zyje,ale nie miesci sie w glowie zeby sedzia mowil i zachowywal sie jak najgorszy typ,gorzej od menela,ci sedziowie nie maja moralnosci,honoru ,kultury,typowe cyniczne pustaki.
  • ~ela
    (2019-08-31 10:18)
    Szanowny p.Wróbel,cieszę się ,kiedy to niektórzy robią z siebie idiotów.No cóż wykształcenie nie zawsze idzie w parze z mądrością,prawda?
  • ~Slazak
    (2019-08-31 10:18)
    Pan Wrobel wedle zwyczaju symetryzuje, bo ze nikt o tym mie wiedzial nalezy miedzy bajki wlozyc.
  • ~wróbel to ptak
    (2019-08-31 10:01)
    Wróbel nigdy by nie wykrył Afery Watergate. Jedno światło jakiejś latarki w ciemnym gmachu ? Iiii ram.

Może zainteresować Cię też: