Wróbel: No i wydało się. Nie jestem Polakiem i nie zakoleguję się z Koalicją Obywatelską

| Aktualizacja:

No i wydało się. Nie jestem Polakiem, nie stanę się Turkiem i nie zakoleguję się z Koalicją Obywatelską. Jestem – i chyba pozostanę już – dinozaurem, z grubą gadzią skórą.

wróć do artykułu
  • ~King Kong
    (2019-09-15 17:19)
    Kogo obchodzi obleśny symetrysta?
  • ~to przeciez jest bez znaczenia
    (2019-09-15 13:25)
    No i rzucil pilke Wrobel. Teraz sobie graja w komentarzach. A to wszystko jewst przeciez tak obojetne i bez znaczenia.
  • ~Wera
    (2019-09-15 10:04)
    Prawdziwy Polak wie co mowic i co robic .a pan całt czas atakuje Opozycjé i jeszcE tym wpisem udowadnia żw mam rację ..Zajmij się pan tą szkołą prywatną dla elit rządowych a nie oczerniaj pan Ludzi Patriotów
  • ~Don Carlos
    (2019-09-14 21:39)
    Panie Janie kochany, proszę się nie martwić jest pan 100% Polakiem, choć też jestem Polakiem to w panu rozpoznaję geny prawdziwnego Polaka, takiego z krwi i kości, czyli lepszego niż inni przyzwoici Polacy drugiego sortu. Ten typ lepszego Polaka, o którym mówi JK zwie się poza gatunkowy pisowski sort.
  • ~koneser
    (2019-09-14 12:22)
    Podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany - elektorat PiS już jest dumny.
  • ~az tyle na ten temat:)
    (2019-09-14 09:09)
    wrobel to KRETYN
  • ~Robol
    (2019-09-14 07:54)
    Ale ględzi. To nie dziennikarz a poeta. Jaja se robi z czytelników
  • ~Aron
    (2019-09-14 07:23)
    WRÓBEL PRZESTAN CWIERKAĆ BOŚ ZAKAŁA POLSKI I POLAKÓW ?
  • ~Paskud1
    (2019-09-14 00:38)
    Cwaniaczyś się na Stańczyka - a został ci ino błazeński beret - przykre to
  • ~zxzxz
    (2019-09-13 22:34)
    Wróbel nie jest symetrystą, jest katolikiem. Jego nie obchodzi Polska, tylko Watykan i tyle.
  • ~ß0opülöä.-
    (2019-09-13 20:31)
    To moze ja elegantowi Wroblowi wyjasnie. Doping na zachodzie, a tak nalezy rozumiec buczenie, pokrzykiwanie, spiewki, odzywki, walenie w beben, wrzask na trybunach, jesli pilke ma przeciwnik, to wcale nie dyrdymaly i nie zgrywa albo zabawa, tylko twardy biznes. I wcale nie chodzi, czy graja panowie czy panie, czy to noga, reka czy kosz. Polski sport siatkowy jest elegancki. Ale ta elegancja powinna zostac na parkiecie. Trybuny to trybuny. Doping na miare zachodu powinien byc. Trudno mi powiedziec, czy siatka, kosz, kajak to powod do dumy, bo jakos wychodzi, ze to byla jednorazowa niespodzianka. Bledem w sztuce jest zachwalanie druzyny przed meczem. Do naturalnego stresu przed meczem Polacy nakladaja swoim sportowcom niezwykly ciezar wymuszonego zwyciestwa. Co za duzo, to niezdrowo. Niemcy chwala swoich zawsze dopiero po meczu.
  • ~Wlad
    (2019-09-13 17:39)
    Od dawna zacząłem omijać audycje Wróbla, kolega dobrze mu kiedyś powiedział na antenie. Zero szacunku dla tego kaczego kupra.
  • ~kiboli zawsze kojarzę z PISem i Rydzykiem
    (2019-09-13 14:43)
    Bez sensu dodane w artykule, że Wróbel nie zakoleguje się z PISem. Coś mi się wydaje, że jako pierzak już dawno poczuł się krewnym rodziny płetwonogich /kaczek /
  • ~Lelek
    (2019-09-13 13:47)
    I po co się ten wróbelek wypowaiada na tematy obce niedorajdom i fajtłaapom?
  • ~Don Carlos
    (2019-09-13 11:40)
    Panie Janie kochany, proszę zmienić dyscyplinę sportową i usiąść na stadionie na "żylecie", albo jechać z "kibolami" autobusem linii 162 i wtedy zobaczy pan jak tam pięknie śpiewają ich ulubione songi - jeśli pan skorzysta z tej propozycji, to proszę zwrócić uwagę na piękną polszczyznę zawartą w tekstach. Atmosfera w halach sportowych na meczach siatkówki to wielka kultura w porównaniu z "show", jaki fundują kibole.
  • ~Zks
    (2019-09-13 10:22)
    Wróbel ty stary kunktatorze zużyty symetrysto niekombinuj i przestań nudzić.
  • ~Seitan
    (2019-09-13 08:39)
    Tradycja Prawdziwych Polakow kaze buczec rowniez na pogrzebach. Takie mamy teraz rzadow elity...

Może zainteresować Cię też: