Prof. Rońda przed komisją etyki. "Rozmowa trwała dwie godziny"

| Aktualizacja:

Profesor Rońda stanął przed komisją etyki AGH. Jak dowiedziała się Informacyjna Agencja Radiowa, profesorowie po raz drugi zajęli się sprawą eksperta komisji Antoniego Macierewicza.

wróć do artykułu
  • ~kto
    (2013-11-14 15:23)
    Ja mam takie dowody , pokazał mi je kolega ze szpitala psychiatrycznego w Toruniu
  • ~dziadek
    (2013-11-14 15:30)
    Rońda = hańba

    Prof. Rońda = doceńt, bo profesor dla głąba to zbyt dużo
  • ~wyborca
    (2013-11-14 15:38)
    Niesioła a wieczne głópoty na eterze i do łopaty lizuska
  • ~ciekawe dlacxzego?
    (2013-11-14 15:54)
    Szkoda, że taka Komisja Etyki nie działa w Polskim Sejmie.
    Kiedy minister Ewa Kopacz kłamała o astście polskich lekarzy przy sekcjach zwłok po katastrofie w Smoleńsku, o przekopaniu ziemi wgłab na 1 metr, to jakoś te kłamstwa ( znacznie poważniejsze) nikogo ani żadnej komisji nie zajeły..
  • ~oz
    (2013-11-14 16:02)
    jak to rektor powiedział kilka tygodni temu ze Prof. Rońda jest osobą prywatną a teraz się do niego przyznaje po co nie wiadomo a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę ciekawe ile kasy tusk zaproponował komunistycznemu rektorowi za ukaranie Rońdy
  • ~dziadek
    (2013-11-14 16:04)
    POdczerwień ma inne prawa to są prawa wschodnie
  • ~wiele bny
    (2013-11-14 16:04)
    kto mu dał profesora moze kościelny z budy rudy on profesor???
  • ~aef
    (2013-11-14 16:05)
    POstarszono profesorka ???
  • ~WON CEPIE,,,,,,
    (2013-11-14 16:09)
    ,,,IDIOTA ...!!! ...CZY PROF. ...??? CZY PROFOS...???

    CEP,,,DEBIL...KRETYN...ZER,,,OOOOOOOOOOOO
  • ~wie lebny
    (2013-11-14 16:13)
    Czerwoni mają szkołły jeszcze za murzynamy i mają decydować o winie i każe
  • ~psycholog
    (2013-11-14 16:14)
    re; dziadek,baranie żyjesz kupę lat i nic nie rozumiesz.Przez takich baranów jak ty Polska została ujarzmiona i zniszczona.
  • ~kik
    (2013-11-14 16:31)
    Gadzinówka szwabska szaleje.Nawet po polsku pisać nie potrafią,.
  • ~Tadek
    (2013-11-14 16:33)
    Czy pan Rońda swoim studentom też kłamie???
    Współczuje im.
  • ~kpiarz z TOFMA
    (2013-11-14 16:35)
    Jak to nie zeszedł poniżej 100m, borzoza miała 4 metry i 99 cm i 9 mmm i została ścięta na wysokości 3 metrów 55cm i 7 mmm co jet dużo miniejsze od 100 m, WNIOSEK: żeby wyrtłumaczyć zachowamnie brzozy musiał obiekt z Prezydentem Lechem Kaczyńskim zostać ZMUSZONY do zejścia poniżej 100 metrów. Prof Rońda nie jest cymbałem i wie dobrze, żeby przezyć te 100 metrów musi odwołać swoje "KŁAMSTWA".
  • ~spokojny_obserwator
    (2013-11-14 16:43)
    Przypadek prof. Rońdy to idealna egzemplifikacja sytuacji, kiedy naukowcowi zachciewa się wchodzić w buty polityka w przekonaniu, że pokona specjalnie w dezinformacji trenowanych dziennikarzy o rodowodzie Kraśki! Trzymaj się pan panie profesorze swojej termodynamiki, bo taki Kraśko nawet nie wie co to entalpia czy entropia, ale w podchodach i goebbelspropagandzie pan się z nim nie ścigaj!
  • ~mały KONONOWICZ
    (2013-11-14 16:49)
    Rozmowa trwała "dwa godziny".
    To musieć być ciężki rozmów !
  • ~psychiatra Macierewicza
    (2013-11-14 16:59)
    W każdym środowisku 2 - 3 % ludzi to biedni świrowaci pacjenci.
    Antonio Macierewicz i np. ten "prof" to ich dobre przykłady ...
  • ~Jak Rońda śmieje się z Tuska
    (2013-11-14 17:27)
    KAPITALNY WYWIAD Z PROF. ROŃDĄ !!!

    SKOPIUJCIE I WRZUĆCIE DO GOOGLE'A:

    radio maryja multimedia polski-punkt-widzenia-16-10-2013 tv-trwam
  • ~yago
    (2013-11-14 17:31)
    ludzie, co tak miauczycie, dajcie sobie spokoj.
  • ~Pamieć narodu 2010
    (2013-11-14 17:39)
    Brawo profesorze , na głupie pytania ,zareagowałeś właściwie .

Może zainteresować Cię też: