Wybuch, rozpad prezydenckiej salonki... Nowy smoleński raport PiS

W 4.rocznicę katastrofy smoleńskiej PiS przedstawi kolejny raport w sprawie jej przyczyn. Dokument przygotowany przez zespół Antoniego Macierewicza zawiera m.in. opis rozpadu salonki tupolewa oraz analizę działania rosyjskich specsłużb - donosi Polska Agencja Prasowa. W raporcie ma też być powtórzona teza o wybuchu.

wróć do artykułu
 • ~Lucyna
  (2014-04-11 12:07)
  Pan Antek mówi z sensem, a platforma POwtarza w kółko przyjętą tezę przez Mak.
 • ~koneser kaczych kłamstw
  (2014-04-11 10:06)
  Antoni, Antoni, Antoni ...

  Dziękujemy!

  Poparcie dla Populizmu i Socjalizmu spada ... prosimy o więcej bredni smoleńskich !
 • ~mawohe
  (2014-04-11 03:27)
  MACIEREWICZ NA PEWNO NIE DZIAŁA W INTERESIE POLSKI.

  PYTANIE JEST WIĘC OCZYWISTE, KOMU JEGO KRECIA ROBOTA PRZYNOSI NAJWIĘCEJ KORZYŚCI. ODPOWIEDŹ JEST RÓWNIE OCZYWISTA.

  I bez znaczenia czy chodzi o WSI czy o Smoleńsk.
 • ~d-dedimery
  (2014-04-11 03:26)
  I ten antypolski zbrodniarz, sprzedawczyk, Macierewicz,

  nadal jest wolny , zamiast gnić w lochu, za zdradę ?
 • ~szary-polak
  (2014-04-11 03:25)
  NIKT W HISTORII POLSKI, NAWET W CZASIE ZABORÓW, CZY OKUPACJI
  NIE UCZYNIŁ TYLE DOBREGO DLA MOSKWY, DLA PUTINA, NIŻ MACIEREWICZ I JEGO MOCODAWCY , KACZYŃSCY..!
 • ~markowski222
  (2014-04-11 02:46)
  Jedno jest pewne; jest to człowiek który szkodzi naszemu państwu w wielu dziedzinach,

  NARAŻAJĄC NAS, OBYWATELI, NA OGROMNE KOSZTA POWODOWANE JEGO PARANOJAMI.

  Mam nadzieję że to się wkrótce skończy.
 • ~tomtg123
  (2014-04-11 02:44)
  Ten człowiek powinien siedzieć. Nawet gdyby z częścią wspólpracowników i pracowników wywiadu należało zerwać współpracę, to szczytem idiotyzmu było umieszczanie w raporcie i publikowanie na necie danych operacyjnych i danych osobowych agentów i pracowników (w dodatku nie zawsze prawdziwych - skutkiem są przegrane przez Panstwo procesy), i drugim szczytem idiotyzmu było rozmontowywanie wszystkiego na raz w sytuacji, gdy się nie miało koncepcji jak to zastąpić.


  SKORO NAWET PISOWSKI MINISTER WASSERMAN, KOLEGA MACIEREWICZA Z KLUBU SEJMOWEGO, UZNAŁ ŻE MACIEREWICZ ROZWALIŁ WYWIAD I UNIEMOZLIWIŁ SŁUŻBOM REALIZACJE KONSTYTUCYJNYCH OBOWIĄZKÓW,
  NO TO CHYBA NIE DAŁO SIĘ TEGO TAK NIE NAZWAĆ.

  Wasserman był z PiSu. Skoro Lech Kaczyński odmówił publikacji 2giej części raportu Macierewicza motywując to brakiem dowodów na zawarte w dokumencie tezy o charakterze publicystycznym, no to chyba to wystarcza za recenzje. Kaczyński był prezydentem wywodzącym się z PiSu.

  Wasserman i Lech Kaczyński to polityczni koledzy Macierewicza, ale nawet oni w końcu nie wytrzymali jego działanosci.
 • ~podatnik
  (2014-04-11 02:42)
  ANTONI MACIEREWICZ JEST ZDRAJCĄ, SIEJE OD LAT WROGĄ POLSCE, POLAKOM I PAŃSTWU POLSKIEMU DYWERSJĘ NA TERENIE KRAJU I ZAGRANICĄ.  Jego niszczycielskie czyny dywersji dokonane w czasie likwidacji WSI, oraz w opublikowanym "raporcie" nie mogą ujść bezkarnie. Dawniej tacy zdrajcy kładli głowy pod topór kata. Dzisiaj powinien być poddany pod sąd, który obiektywnie osądzi jego czyny i wyda stosowny wyrok.

  Na razie Ministerstwo Obrony Narodowej powinno zaskarżyć wyroki sądów nakazujące publikacje przeprosin i wypłaty licznych odszkodowań poszkodowanym przez "prywatną osobę" Antoniego Macierewicza w stosownych zaskarżeniach regresywnych, by to właśnie winny poniósł konsekwencje finansowe, a nie Skarb Państwa dysponujący środkami ciężko wypracowanymi przez Polaków.

  Dział Prawny Ministerstwa Obrony Narodowej ma obowiązek dokonania z urzędu sądowych zaskarżeń regresywnych Antoniego Macierewicza, bo na razie wygląda to tak, że "prywatna osoba" dokonała licznych przestępstw, za które żywą gotówką płacimy my wswzyscy.

  Tak być nie może.
 • ~podatnik
  (2014-04-11 02:40)
  bogaci jesteśmy.

  Płacimy za te OBLAKANE brednie putinowskiego slugusa !
 • ~giga
  (2014-04-11 02:39)
  slugus Putina, lajdak i zdrajca ktory wyslal na smierc

  polskich zolnierzy do Afganistanu

  pozbawiwszy ich ochrony WYWIADU I KONTRWYWIADU
 • ~panpererinos
  (2014-04-11 02:37)
  Antoni Maciarewicz - podręcznikowy przykład Paranoi i Schizofrenii,

  najprzykładniejszy wyznawca ideologii "nikt nas nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne",

  Midas polskiej polityki - czego się nie dotknie - obraca się w popiół.
 • ~real
  (2014-04-11 02:37)
  Macierewicz jest wyjątkowym specjalistą od pomówień, jątrzenia, destabilizacji i odwracania kota ogonem. JEGO DZIAŁANIA JAKO LIKWIDATOR WSI I W KOMISJI SMOLEŃSKIEJ Pokazuje, że nie nadaje się do żadnej odpowiedzialnej pracy.

  Jest po prostu nieodpowiedzialny. Kompromitacje nie wywołują na nim żadnego wrażenia czy poczucia winy.

  JEGO ZACHOWANIA FAKTYCZNIE POTWIERDZAJA TYLKO WRAŻENIE, ŻE TO WŁAŚNIE ON JEST AGENTEM OBCEGO WYWIADU Z MISJĄ DESTABILIZACYJNĄ

  Jako spec od mieszania - dla Kaczyńskiego idealny.
 • ~costa
  (2014-04-11 02:34)
  Fakty są takie - Macierewicz pomówił kilkadziesiąt osób (wyroki sądowe), a swoimi decyzjami naraził Panstwo Polskie na osłabienie obronności nie mówiąc juz o kompromitacji i utracie wizerunku PL na arenie międzynarodowej.

  W ŻADNYM KRAJU NA ŚWIECIE NIE PRZEPROWADZONO ANIHILACJI WŁASNYCH SŁUŻB WYWIADOWCZYCH, NAWET W KRAJACH TOTALITARNYCH, BO NIKT ROZSĄDNY NIE POZBYWA SIĘ ŚWIETNIE WYSZKOLONEJ KADRY OFICERÓW WYWIADU.

  Zresztą taką praktykę przed II wojną próbował podjąć Jozef Stalin względem generalicji czego nieomal nie przyplacil przegraniem wojny z Niemcami.
 • ~Konrad Wallenrod
  (2014-04-10 15:29)
  Komu zalezy na upolitycznieniu katastrofy lotniczej z powodu glupoty organiazatora.Na jakiej podstwie sa pomawiani setki ekspertow,oni sa swiadomi tego co wykonuja.Ci ludzie nigdy nie posuna sie do falszerstw,bo to w przypadku przegranej PO ,zostaloby ukarane.Niedosc tego ,ze doprowadzili Kaczynscy do dramatu,to jeszcze ten obludnik prezes i jego maszyna do prania mozgow plebsu A.Macierewicz igraja z ogniem.Oni nie maja zadnego planu dla Polski,sa durniami.Zycze im wygranej ,ich wyborcy powiesza na sznurkach od snopowiazalek,za ich oszustwa i obiecanki,malowane na szkle.Dziwie sie rzadowi ,ze pozwala na takie wybryki,to juz dawno powinno byc ukarane.Te typy zaszkodzily dobremu imieniu naszych ekspertow,to oni powinni byc urzedowo bronieni w sadach za pomowienia.Zla koniunktura gospodarcza jest efektem nie tylko z powodu zlego zarzadzania krajem ,ale ma na to wplyw swiatowa koniunktura ekonomiczna.Swiat jest w kryzysie i w Polsce PiS cudow nie dokona.Moze dojsc do totalnego dramatu o skutkach niewyobrazalnych.
 • ~Konrad Wadrond
  (2014-04-10 15:16)
  Odłamki jeszcze jak SAMOLOT BYŁ W POWIETRZU to TYLKO WYBUCH i nic sie tu nie zmieni teren na to wskazuje choć szybko był za ORANY
 • ~mig
  (2014-04-10 14:51)
  Przygłupy wierzą w nieszczęśliwy wypadek i winę naszch pilotów.Niszczenie dowdów-wraku Tupolewa, niwelowanie terenu,nawet ta nieszczęsna brzoza w którą wierzy rząd Tuska(bo ruscy nie) jest śmieszna.Wszyscy widzieli przechadzki PO molo,spoglądanie w oczka,granie w piąstki.Dlaczego Bronek nie czekał na akt zgonu naszego prezydenta tylko pod osłoną nocy jak szczur pędził do pałacu, dlaczego tak szybko przejął władzę??dlaczego plądrowano mieszkania tych co zginęli?, dlaczego nie odsłuchano czarnych skrzynek z Jaka?(a może odsłuchano.;
 • ~wion
  (2014-04-10 12:00)
  Dokładnie wiedzą co sie stało pokazała to POdczerwień w spotkaniu z PUTYNEM jak TUSK zaciskał piąstki i robił uśmieszek do PUTYNA ciekawe co to mjało znaczyć napewno nie porażkie
 • ~MELANIA
  (2014-04-10 10:53)
  MAŁGORZATA WASSERMAN W TELEWIZJI OŚWIADCZYŁA PUBLICZNIE ŻE SAMOLOT W NOWYM JORKU PRZEBIŁ GMACH WTC I POLECIAŁ DALEJ.
  NIENAWIŚĆ I ŻĄDZA PIENIĄDZA UZALEŻNIAJĄ !!!
 • ~Sir Digby Chicken Ceasar
  (2014-04-10 10:44)
  Coraz większe brednie dowodzą paniki w pisuarze hmm przepraszam sztabie PiS.

  Przegracie znów, gdyż większość ludzi w Polsce posiada elementarną przyzwoitość i brzydzi się "religią smoleńską"
 • ~11
  (2014-04-10 10:26)
  Ruski agent Maciarewicz !!