KOLEJNE TAŚMY. Sikorski rozmawia z Rostowskim: Najlepsze cygara dla Tuska...

"Cała ambasada na Kubie dwoi się i troi, żeby zdobyć najlepsze cygara dla Tuska" - mówi na kolejnych taśmach publikowanych przez Wprost.pl szef MSZ Radosław Sikorski. Rozmawia z byłym wicepremierem Jackiem Rostowskim.

wróć do artykułu
  • ~FG
    (2014-10-21 13:43)
    Świrkorski to BURAK POdPOrządkowany RUSKIM POkazał to w TAŚMACH PRAWDY
  • ~Lucyna
    (2014-06-25 13:19)
    Załosne typki z mafi Tuskowej.
  • ~FG
    (2014-06-25 11:10)
    Pisowskie kundelki szczekają a karawana jedzie dalej...

    Bezsilność spoconego kurdupla jest BEZCENNA !!
  • ~koneser kartoflanych kitów
    (2014-06-25 11:05)
    Pamiętam wszak jak Pan Bulwa zamawiał małpki za 100 000 PLN więc o czym mowa ?
  • ~AmberTusk
    (2014-06-25 10:59)
    PROTESTUJĘ !

    To, że nam się nie udało z Zieloną Wyspą -- przepraszam -- To, że nam się z niczym nie udało jest wyłącznie winą partii Jarosława Kaczyńskiego!

    Udowodnili to już wielokrotnie nasi dzielni dziennikarze z Polsatu, TVP oraz TVN, nie mówiąc już o naszych dziennikarzach z TOK fm oraz Polskiego Radia. Także Gazety Wyborczej, polskiego Newsweeka itd.

    To samo dotyczy afery hazardowej, stoczniowej, smoleńskiej, szpitalnej, autostradowej, stadionowej, receptowej, szkolnej, emeryturowej, TV cyfrowej, informatyzacyjnej, afery inwigilacji internetowej (ACTA), afery niewykorzystanych funduszy europejskich, afery wstrzymanych dopłat europejskich, afery obciętych dotacji dla polskiego rolnictwa, afery obciętej refundacji składki europejskiej, afery kolejowej, afery śmieciowej, afery sześciolatków, afery pakietu klimatycznego, afery korupcji kolesiowskiej w spółkach skarbu państwa, afery OFE oraz afery dziury budżetowej, afery przetargowej (itd. itd.)

    Zawsze nasi dziennikarze dzielnie stoją na straży prawdy oraz na straży ustroju.

    Winę za całe zło w naszej ukochanej ojczyźnie ponosi PiS, który -- chcąc założyć IV Rzeczpospolitą -- dąży do zburzenia dotychczasowego porządku ustanowionego przez gen. Kiszczaka oraz innych ludzi honoru.

    PS. Na mój piłkarski rozum mamy najlepszych rozgrzanych sędziów na świecie.

    PS. Na mój piłkarski rozum wszystkie kobiety powinne pracować jak najdłużej, np. do 67 roku życia.

    PS. Na mój piłkarski rozum Polska powinna solidarnie z Niemcami płacić najwyższe stawki za emisję CO2. Zamiast elektrowni węglowych powinniśmy mieć niemieckie wiatraki i francuskie elektrownie jądrowe. Stać nas przecież na to, żeby pomóc naszym zachodnim sąsiadom!

    PS. Na mój piłkarski rozum szefem NiKu PO-winien być ktoś bardzo bezstronny, np. ktoś z naszej partii.

    PS. To nieprawda, że w Polsce są loże masońskie, mafie lub inne tajne stowarzyszenia!

    Jak już powiedziałem, to wszystko udowodnili już wielokrotnie nasi dzielni dziennikarze z Polsatu, TVP oraz TVN, TOK fm i Polskiego Radia.

    POLACY, NIC SIĘ NIE STAŁO !!!
  • ~kubańczyk
    (2014-06-25 10:25)
    A przynajmniej ten PRYMITYW umie palić cygara?
  • ~gaston
    (2014-06-25 10:01)
    zdziwieni taśmami ?

    wszyscy w TenKraju myśleli że jak kilku cinkciarzy,
    drobnych cwaniaczków i złodziei, meneli
    poprzebiera się w drogie garnitury
    to przestaną być cinkciarzami, cwaniaczkami i złodziejami i menelami
  • ~edek s.
    (2014-06-25 09:58)
    to ta RYŻA PIERD...LONA MENDA
    jeszcze żyje???...
    nikt jeszcze nie wyrwał mu ŁBA?...
    z tego POkracznego kadłuba?

    Polacy to jednak miłosierny (głupi) naród!..
  • ~rok2014
    (2014-06-25 09:51)
    jdzie jakby chcial skoczyc nad przepasciom ,choc to wszystko mozliwe juz raz dobijal watachy teraz ,a teraz teroryzm nad rzadem ,wiec co mu zostalo zrobic wielki krok ,JAK ZA GOMULKI
  • ~SŁOŃ
    (2014-06-25 09:50)
    ROmatolskie państwo zaczęło być grożne od Amber Gold , ponieważ 10 instytucji państwa zawodzi. To oznacza, że skorumpowany jest cały kraj. To oznacza, że obywatel w zetknięciu z instytucją jest na przegranej pozycji.
  • ~rok2014
    (2014-06-25 09:48)
    teraz juz wiadomo dlaczego sikorka chce najlepszych cygar dla TUSKA m,bo one som nakrapiane MARYCHOM
  • ~Przestępcy rządowi są nie winni
    (2014-06-25 09:35)
    Szambo i 5 metrów mułu - to rząd. Wszyscy są winni tylko nie oni - rządowa mafia
    Prymityw Tusk trampkarz gnój pije koniak z 1957r. a dla nas brak emerytur i wyższe podatki!!!
  • ~Mariola
    (2014-06-25 09:35)
    Tylko wyjątkowy idiota lub rasowy krętacz i złodziej popiera nadal PO!!!

    Kto jeszcze z was kochani przyzna tu, publicznie, że jest jednym albo drugim??? :D
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2014-06-25 09:32)
    NAWET G... ZEŻRĄ JEŚLI TO BĘDZIE WARUNEK UTRZYMANIA SIĘ PRZY ŻŁOBIE FINANSOWANYM PRZEZ OBYWATELI ,

    A SŁUŻBOWĄ KARTĘ PŁATNICZĄ NIECH SKONTROLUJE PITERA POD NADZOREM OBIEKTYWNYCH MEDIÓW , CZY SPECJALISTA OD WYŻYNANIA WATAHY PŁACIŁ NIĄ ZA CYGARA.

    FOTELE PO KILKANAŚCIE TYSIĘCY PŁACIŁ NADĘTY DUPEK MIEDZY INNYMI Z MOICH PODATKÓW
  • ~WAW
    (2014-06-25 09:23)
    A KURDUPEL TO NIBO ZA TO BIMBER I KASZANKA... :))

    JEZELI TAK JEST FAKTYCZNIE, TO PRZYNAJMNIEJ WIEMY OD CZEGO TAK CHRZAKA I MLASZCZE I CO ZA RESZTKI JEDZENIA MA POMIEDZY ZEPSUTYMI ZEBAMI... :))
  • ~jozio
    (2014-06-25 09:21)
    czy RAMONA -piesek kory tez dostal przesylke z KUBY ?
  • ~jojne
    (2014-06-25 09:17)
    Napalil sie ,i Nawąchał ,na kominach,to i preferencje do,,cygar" większe.Jeszcze tylko jakas ,,Lewinski" potrzebna...
  • ~wojtek
    (2014-06-25 09:17)
    Przekaz mafii - za podsłuchami stoją przebrani za kelnerów marsjanie. Polacy jednoczmy się z Donaldem. P.S. w 2006 roku panowie Sekielski i Morozowski dostali nagrodę roku za ujawnienie tzw. taśm Begier. Wtedy nikt nie mówił o ruskich, kosmitach i marsjanach i nikt nie robił nalotów na prasę i ograniczał wolność słowa...
  • ~gicio
    (2014-06-25 09:16)
    przeciez to wszystko ,,dla dobra panstwa".Co wy od nich chcecie? :)))
  • ~Kuba 69'
    (2014-06-25 09:14)
    Wpuścić chama do biura to atrament wypije i podpieprzy zegarek. Chłopaki z podwórka weszli na salony.