Reklama
Reklama
Reklama

Kwaśniewski: Za dwa, trzy lata, będziemy musieli organizować nowy okrągły stół

Aleksander Kwaśniewski
Aleksander Kwaśniewski / Agencja Gazeta / Fot. Agata Grzybowska Agencja Gazeta
Oni chcą mieć władzę, oni uważają, że mają rację, oni nie przyjmują żadnych innych argumentów, oni uważają, że są lepszymi Polakami - bo to tak trzeba nazwać - i to jest taka rozmowa, trochę, pana z chamem - ocenia sytuację w Polsce były prezydent, Aleksander Kwaśniewski.
Reklama
Reklama
Tematy:
Polska demokracja konflikt Trybunał Konstytucyjny :PiS Aleksander Kwaśniewski TK prezydent Andrzej Duda` Jaroslaw Kaczynski prawo rząd

Powiązane

Reklama

Komentarze (144)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • polityk
    2016-03-10 12:34
    To jest wladza pisowska rezimowska kto nie jest w pisie ten na potepienie o zgrozo doczego to doszlo. Oni wiedza najlepiej, wszyscy sa prawnikami. Przeciez to wola o pomste do nieba. Wladzo opamietaj sie. Nie widzisz jak niszczysz kraj.
    80
    pokażukryj odpowiedzi (4)
    zgłoś
  • historyk
    2016-03-10 11:55
    a czy Kwaśniewski nie zauważył jak przez 8 lat POPSL grabiło Polskę, niekompetencja była ich była tak koszmarna, że zabrano nam ponad 150 miliardów złotych z OFE - nie liczyli się absolutnie z nikim rozpasanie było tak ogromne, że skończyło się ośmiorniczkami
    63
    pokażukryj odpowiedzi (8)
    zgłoś
  • Martian
    2016-03-10 11:54
    Ty ochlapusie już niczego nie będziesz organizował.. chyba że okrągły stolik z flaszką.
    68
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • Maja
    2016-03-10 11:58
    Nowy okrągły stół!!! Z kim? Z wami? Dosyć tego! Jest ponad 20 lat i gdzie są mordercy naszych z AK? Gdzie? Zostali osądzeni? Potwory pobierją większą emeryturę niż ich ofiary! Taką Polskę zrobiliście i co chcecie dalej kombinować? Dosyć tego!! Służyliście obcym a teraz my będziemy służyć społeczeństwu i wara od tego bandyci! Zrobimy to dla naszych dzieci i wnuków!
    51
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • patriota
    2016-03-10 11:58
    Towarzyszu KWASNIAK ! Napisaliscie w Moskwie Konstytucje ? - napisaliście! przez tyle lat dzialala ? - dzialala ! Teraz POLACY zrozumieli ze to ,,KUKOLCZE JAJO" - Nie ma zadnego rozsądnego rozwiązania.WNIOSEK : Trzeba to Zmienic ! a WAM się to nie podoba. Należy rozwiazac ten Trybunal powolany przez tow. Jaruzelskiego i powolac nowy tylko już bez Was ! Rozumiecie Towarzyszu ? No i trzeba jeszcze rozliczyć ,,TRANSFORMACJE" :Banki, stocznie,Prase itd.
    50
    pokażukryj odpowiedzi (4)
    zgłoś
  • Komitet Obrony Alkoholików
    2016-03-10 12:06
    Kwiczą świnie rozpasane Od koryta odrywane Kiedy słucham ich narracji O gwałceniu demokracji To mnie taka myśl nachodzi Nie o wolność świniom chodzi Pełen fałszu jest ten kwik Bo to o koryto ryk Zawłaszczone, rozkradane Słusznie świniom odebrane Wie już cała okolica Ze ten kwik to Targowica ......
    43
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • te oczka, te czerwone odwódki...
    2016-03-10 11:57
    Widzę tego pana, to odruchowo chcę wyjść do całodobowego. Jaki Trybunał, tacy jego obrońcy. Nie wiem, czy ta siwa myśli, że jazgotem przywróci do władzy Bula i glupią Ewke?
    35
    zgłoś
  • Polak
    2016-03-10 11:56
    No tak Kwaśniewski się arbiter elegancji i prawości
    22
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • 8796541
    2016-03-10 11:53
    Z jednej strony PUTIN, MERKEL a kto z drugiej? TARGOWICA?
    20
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Martin Schulz
    2016-03-10 12:05
    Alkoholik Stolzman chce polaków wkręcić w "nowy" okrągły stół. Polska nie może się pozbierać (i nie wiadomo czy się w o ogóle kiedykolwiek pozbiera) po pierwszym, ubecko-komuszym przekręcie okrągłostołowym.
    30
    zgłoś
  • KOK
    2016-03-10 12:10
    Mamy dość komunistów by organizowali nam życie przy okrągłym stole ,naród wybrał prezydenta i sejm bo miał dosyć 8 lat grabienia Polski i poniżania Polaków, dał im prawo do tego by zmienili to bezprawie jakie ostatnio było gdzie PO I PSL mieli tak samo większość i uchwalali co im się podobało na niekorzyść ludność--musieliśmy znieść te 8 lat rządów ,TERAZ SUWEREN DAŁ WŁADZĘ PIS---
    8
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • kulik
    2016-03-10 13:25
    Nic ochlapusie nie będziesz organizował!! Przypomnij sobie swoje zachowanie jak nie raz ryja zapiłeś i Polskę kompromitowałeś!!
    6
    zgłoś
  • sld
    2016-03-10 13:09
    pierszy menel rp
    8
    zgłoś
  • gosć
    2016-03-10 13:02
    Olek czegoś się dziś opił!!!
    6
    zgłoś
  • gość
    2016-03-10 13:22
    Co ten Kwaśniewski gada.Niech przypomni sobie swoje rządy. Hi,hi,hi Jego czas już się skończył.Milcz Waść wstydu oszczędź
    4
    zgłoś
  • kac
    2016-03-10 13:06
    ale bedzie popijawa .
    5
    zgłoś
  • Jola
    2016-03-10 13:16
    pijaczyna chce zabrac glos won komunistyczny alkocholiku
    5
    zgłoś
  • v7
    2016-03-10 12:28
    Stolzman, to ty podpisałeś ustawę zakazująca brania kredytów przez państwo polskie w naszych bankach. Doprowadziłeś ludzi do nędzy i jeszcze się wypowiadasz. Milcz, bo jeszcze źle skończysz, jak będziesz tak nogami przebierał kreaturo komunistyczna.
    4
    zgłoś
  • Wujek Dobra Rada
    2016-03-10 13:15
    Kwachu, ty sobie znajdź dobrego fryzjera, bo wyglądasz jak cieć ze wsi Wólka Pisowska.
    4
    zgłoś
  • kunta
    2016-03-10 13:02
    no i pamietaj olek zawsze mozesz liczyc na mordercow ktorych ulaskawiles gdy byles prezydentem bolek tez ci pomoze on tez ulaskawial bandziorow
    3
    zgłoś