Reklama
Reklama
Reklama

Miller: Mieliśmy innego kandydata na prezydenta niż Magdalena Ogórek. Ale się wycofał

Leszek Miller
Leszek Miller / Shutterstock
Leszek Miller w rozmowie w Radiu ZET przyznał, że to nie Magdalena Ogórek była pierwszą kandydatką lewicy w wyborach prezydenckich. Jednak ich człowiek nie chciał startować w wyborach, bo sądził, że i tak wygra Bronisław Komorowski.
Reklama
Reklama
Tematy:
wybory prezydenckie Leszek Miller sld. kandydat SLD na prezydenta Magdalena Ogórek wojciech olejniczak

Powiązane

Reklama

Komentarze (28)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • o wiele
    2016-11-23 12:21
    Olejniczak byłby o wiele gorszą klapą. O wieeeeeeeeleeee.
    0
    zgłoś
  • B.B.
    2016-11-23 12:19
    i uwielbiam Panią Ogórek inteligentną i piękną kobietę.
    0
    zgłoś
  • Miller dał Pani Ogórek kopa na rozpęd -
    2016-11-23 01:25
    - i dzięki temu zaistniała w życiu publicznym i jej głos jest słuchany! I Miller dobrze trafił - bo czasami akurat tej Pani słuchać warto! - Myślę, że ten kopniak to była jedna z największych zasług Millera dla Polski - a może i największa?
    0
    zgłoś
  • sufler
    2016-11-22 22:46
    Ogórka ci nie zapomnę-mężczyznę można poznać po tym jak kończy a nie jak zaczął.O sobie mówiłeś ?
    2
    zgłoś
  • Tak tylko pytam - bo akurat rzuciłem okiem ...
    2016-11-22 22:30
    Czy ten młody za Millerem to nie jest przypadkiem jakiś krewny Cimoszewicza?
    0
    zgłoś
  • barnaba
    2016-11-22 22:05
    uważam że Ogórek byłą znakomitą kandydatką. Oglądałem ją oststanio w programie "w Tylewizji" z Ziemkiewiczem, jest bardzo inteligentna, ma wiele innych zalet. Nie ma się czego wstydzić.
    2
    zgłoś
  • hehehe
    2016-11-22 19:48
    Olejniczka to taki chłopek-roztropek. Dobry minister rolnictwa w swoim i czasie i fatalny przewodniczący. To SLD goni coraz bardziej w piętkę. Żadnych nowych twarzy, te same błędy. Pora (im) umierać.
    0
    zgłoś
  • mz
    2016-11-22 18:57
    Miller i Czarzasty ostatni komunisci rozwalili sld !
    0
    zgłoś
  • Bicz na Pis
    2016-11-22 18:00
    Grabarz lewicy ten Miller
    2
    zgłoś
  • a Kunia znasz ?
    2016-11-22 17:51
    Wystawcie Wiesia13
    0
    zgłoś
  • cdn/nikt nic nie pamieta/ to od osmiornicek jedzenia moze ?
    2016-11-22 17:19
    te co mieli ganty zamienili sie na sfeterki, a te co wystempowali w sfetrach majo po sfetru, roznej masci koloruf.a My ***WYBORCY*** musim odrozniac ziarno od plew, abo jak gadajo indiany, zloto od ambera, xyli ambergoldu i sie musim modlic, zeby pamienci posed kazdemi wyb orami nie stracic jak te psed komisjo , co sukajo naduzyc i psekrentasuf, ale nikt nic nie pamienta, a moze fundacje som jakie co mogo pomuc?
    0
    zgłoś
  • Sfiks
    2016-11-22 15:51
    Dziwię się, że człowiek który dwa razy przegrał - stracił większość parlamentarną i wyrzucił lewicę z sejmu jest na pierwszym planie?!! Mają jeszcze kasę na utrzymanie partii, ale po następnych wyborach nie będą mieli nawet tego?!!!
    0
    zgłoś
  • #
    2016-11-22 14:45
    «Czerwonoskórzy bracia — wracajcie do rezerwatu…» :)
    6
    zgłoś
  • artu
    2016-11-22 14:40
    A musieliście wogóle wystawiac .po co brac tego jeczącego bladego cielaka.
    2
    zgłoś
  • www
    2016-11-22 14:40
    "Mówił, że teraz to są wybory na niby, bo przecież wygra Komorowski" - Olejniczak jako komuch pamiętał pierwszą zasadę wyborczą ojca narodów Stalina: "nie ważne kto na kogo głosuje, ważne kto liczy głosy!". Zapomniał wszakże o drugiej zasadzie swego idola: "Najważniejszym jest przygotowanie właściwej alternatywy!" co się tłumaczy, kto by nie wygrał, my zwyciężymy! O tej zasadzie zapomniała również PO, choć miała do dyspozycji speców ze służb, które POI powołały do życia!
    0
    zgłoś
  • dal
    2016-11-22 14:38
    Prawdziwego mezczyzne poznaje sie po tym jak konczy- no wiec leszek wystawiajac madzie skonczyl tzw. lewice w Sejmie i za to mu chwala!
    0
    zgłoś
  • Natenczs Wojski
    2016-11-22 13:31
    Ty ciooloo ty spowodowales ze was lewicy brak sejmie. Za ogora to ty mozesz sie trzymac na PiSuarem ty ciooloo.
    3
    zgłoś
  • Wystawianie innych.
    2016-11-22 13:30
    Leszku trzeba było siebie wyznaczyć na kandydata, to wtedy by cała Polska głosowała by na ciebie, a nie wystawiać innych.
    6
    zgłoś
  • pwt
    2016-11-22 12:36
    Dziękuję Ci p. Leszku Millerze, zabójco i grabarzu polskiej lewicy. Po stokroć dziękuję. Za wszystko, co zrobiłeś, aby osiągnąć ten cel ...
    3
    zgłoś
  • hyzio