Już nie tylko ograniczenie liczby kadencji samorządowców. PiS ma znacznie szersze plany

| Aktualizacja:

Jak wynika z informacji DGP, partia Jarosława Kaczyńskiego rozważa zmianę terminu wyborów samorządowych. Koncepcja zakłada, by organizować je bliżej wiosny, a nie na jesieni - jak obecnie. Wariantów wdrożenia takiej zmiany jest co najmniej kilka.

wróć do artykułu
  • ~jol
    (2017-01-27 00:42)
    więcej takich ustaw , a za niedługo wszyscy z piotrowiczem imisiewiczem pójdą na zieloną trawkę wypoczywać
  • ~koniec SYSTEMU
    (2017-01-26 17:05)
    POlszewików tych wiecznych POusówać MAFI POwiedzieć dość śćiemy w URZĘDACH KORYTA z KLIKI WYMIEŚĆ
  • ~Autor
    (2017-01-26 14:53)
    ma być jedna pisbolszewicka dyktatura pod przewodem gnoma z żoliborza
  • ~stonugg
    (2017-01-25 21:38)
    zbliża sie gorące żelazo do d oopy Budynia z Gdańska ha ha ha będzie bolało
  • ~jula
    (2017-01-25 18:37)
    Dziwi mnie rozpisywanie się o wypowiedziach człowieka o ograniczonych możliwościach nieistniejącego intelektu ?
  • ~WKUZONY OBYWATEL POLSKI
    (2017-01-25 18:07)
    Kaczynski to maly czlek ktory zniszczy Polske , tzeba sie zmobilizowac i odsunac wiecznego posla od koryta. Kaczynski niewie co to prawdziwa praca , bo nigdy uczciwie nie pracowal. Ludzie obudzcie sie wreszcie i zacznicie myslec , bo za chwile obudzicie sie w PRL
  • ~Yes
    (2017-01-25 12:17)
    Jeszcze Polska nie zginęła i to tylko dzięki PiSowi
  • ~Widmo
    (2017-01-25 12:14)
    Przypominam,że PiS wygrał wybory,ma największe poparcie po roku rządzenia i maja prawo podejmować decyzje jakie chcą a chcą dobrze jak widać ,słychać o czuć ;)
  • ~waldi
    (2017-01-25 08:40)
    Zacznijmy od 2 kadencji dla poslow
  • ~juzek
    (2017-01-24 15:10)
    Wy tam w tej redakcji pijcie AMOL, bo to niezwykly lek na wasza zwykla glupote , moze wyleczy
  • ~Johny Walker
    (2017-01-24 11:25)
    Pisowscy Bolszewicy coraz bardziej bezkarni.!!!!
  • ~Patriota!!!
    (2017-01-24 10:59)
    Ludzie kochani ,te wasze pisanie komentarzy jest bardzo smutne -nic nie zmieni . Ta cała gadka jest jak przy darciu pierza ,ponarzekać ,pobiadolić ,dobre rady dawać, chyba gęsiom. Wasze ,,prawo,, jest -pysk trzymać ,chwalić ,kwiczeć i mlaskać ,Durna Polska chołota!!!!!!!, Polak nigdy nie był wolnym człowiekem i nigdy nie będzie.Polacy są ogłupieni i zastraszeni!!!
  • ~SYLVEK
    (2017-01-24 10:43)
    KOD - przeniosl sie na fora internetowe - np.tutaj - i od razu na NIE - a moze Pr.Kaczynski umrze a moze Trumpa zastrzela ?? - Pewne jest ze "sukces" ekipy postokraglostolowej zakonczyl sie greckim bilansem 1-go ponad BILIONA dlugiem . i trzeba cos z tym zrobic - wiec PIS do dziela !!! Jeszcze Polska nie zginela - i trzeba zmienic POlske na Polske !!
  • ~klempusia
    (2017-01-24 09:01)
    W Polsce niepotrzebne są żadne sądy czy trybunały. Wystarczy posadzić KACZORA . rozpalić ognisko ,przyprowadzić podejrzanych a karzeł już sprawiedliwie osądzi. Wyrok można wykonać od razu. Jedyny wielki i prawy sprawiedliwy.
  • ~Ciekawska
    (2017-01-24 08:10)
    Niedawno przed wyborami do samorządu, jednego z miast, przyjechał osobiście prezes Jarosław Kaczyński, aby dać swoje poparcie na trzecią kadencję, kandydata z ramienia PiSu. Oczywiście w demokratycznych wyborach kandydat tenże wygrał wybory na trzecią kadencję i trwa. Dzisiaj prezes PiS mówi i chce zmienić ordynację wyborczą, bo twierdzi, że się niektóre samorządy okopały, lub jak kto woli, zabetonowały. Mnie interesuje i będę śledzić, jak rozegra się sytuacja w opisanym mieście? Kto zostanie namaszczony, za obecnego włodarza? I z którego siedzenia będzie nim kierował obecny włodarz, jeśli namaszczony prze PiS kandydat wygra?
  • ~tom
    (2017-01-24 05:43)
    Rudy kolor panie kocie jest teraz modny na świecie widać źe to mądrzy ludzie zostają prezydentami największych państw i mają wysokie stanowiska międzynarodowe .gorsze są łyse karły co mają urojenia przywódcze .bo pokoju na świecie nie będzie
  • ~www
    (2017-01-24 03:50)
    PiS ma znacznie szersze plany - i bardzo dobrze! Tylko Magdalenka chce, aby było tak samo, dlatego już nie rządzi!
  • ~666
    (2017-01-24 01:50)
    A co tam się tymczasem dzieje z planem Morawieckiego ? Niedługo już minie rok od prezentacji 9 plansz.
  • ~Janusz-wl
    (2017-01-23 23:03)
    WieIe lat minie zanim uda się posprzątać bałagan po tym szkodniku jeżeli w ogóle się to uda.
  • ~Victor
    (2017-01-23 22:53)
    Lepszy Lech z Pomorza niż karzeł z Żoliborza!