Waszczykowski tłumaczy się ze słów o fałszerstwie: Są wypowiedzi naukowców...

| Aktualizacja:

Są wypowiedzi naukowców, znawców prawa europejskiego, którzy twierdzą, że można by wybór Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej zakwestionować; natomiast nie ma oczywiście żadnych politycznych decyzji w tej sprawie - podkreśla szef MSZ Witold Waszczykowski.

wróć do artykułu
  • ~mmmmm
    (2017-03-27 13:08)
    Już się musi tłumaczyć z własnych słów... Dyplomata :)
  • ~pat
    (2017-03-27 13:08)
    Minister Waszczykowski powinien uważać co i kiedy mówi. Daje niepotrzebnie opozycji paliwa do baku. Co z tego że ma może i rację? Racja i prawda w dobie postprawdy, internetu, fakenews i medialnej narracji wprowadzanej maczugą nie żadnego znaczenia. Tusk to przebrzmiały temat. Należało go wcisnąć w niemieckie buty co zresztą trudne nie było i tyle. Zostawić już jego temat bo jest postawiony do kąta i w przyszłości zawsze będzie mu można wypomnieć że jest kandydatem niemieckim. Zamknąć ten temat.
  • ~PiS owski lekarz pierwszego kontaktu
    (2017-03-27 13:09)
    Ciekawe jakich to sposobów użyli ci naukowcy i znawcy prawa europejskiego że wybór Tuska na szefa Rady Europejskiej można zakwestionować? Obstawiam puszki i parówki...
  • ~Polityk1
    (2017-03-27 13:15)
    Dyplomata ? Chyba dyplomatołek.
  • ~jj
    (2017-03-27 13:15)
    gostek nie wie sam co mówi, nie piszcie o nim juz lepiej
  • ~Mazur
    (2017-03-27 13:22)
    Znawca Piotrowicz, znawca Czarnecki, znawca Jaki, znawczyni Pawłowicz... wypowiedzieli się, a Jarosław pobłogosławił,amen.
  • ~marks_
    (2017-03-27 13:30)
    głowę sobie dam uciąć, że to wina tuska ;-)))
  • ~Harry Potter
    (2017-03-27 13:35)
    Nie rozumiem to Olbrzymie i bezdyskusyjne zwycięstwo PiSu zostało sfałszowane?
  • ~ax11
    (2017-03-27 13:54)
    Daj sobie juz z tym luzik! bo brniesz jak znany nam bolek też idzie w zaparte nie zawsze sie wygrywa a rasowy polityk potrafi przegrac!!!!
  • ~jeszcze wyższe zwycięstwo ho ho ho
    (2017-03-27 13:58)
    Jaki Czarnecki, taki Saryusz, ale najlepszy byłby np. taki rzeczniczek, bo chenek jako mniejszy i tyle by nie kosztowały ciuszki.
  • ~gaga
    (2017-03-27 14:08)
    Naukowcy i eksperci , pewnie z Episkopatu i komisji Antkowej którzy szukają TROTYLU , Waszczu robi dym bo POLEGŁ 1 do 2 7.
  • ~posel
    (2017-03-27 14:14)
    Wybory to sfałszowano ale te jesienne , w których wygrał PiS. Mamy takie ekspertyzy na gruncie prawa rzymskiego...... Alez toi matoł
  • ~Hania
    (2017-03-27 14:23)
    Pan Waszczykowski goni Pana Macierewicza z prędkością 180 km/h.
  • ~Ego71
    (2017-03-27 14:32)
    Jedna rzecz, której nie kumam - to są ekspertyzy czy wypowiedzi, bo to chyba znaczna różnica, przynajmniej dla mnie, ale ja nie jestem ministrem S.Z..
  • ~protestuję
    (2017-03-27 14:39)
    A co na to Komisja Weneryczna ? Czy to jezd zgodne z Prostytucjom ?
  • ~shityna G.
    (2017-03-27 14:41)
    TUSKE to niemiecki kandydat, POdpisywać bez czytania i morda w kubeł !
  • ~Kontemplyta
    (2017-03-27 14:45)
    Niestety mam to samo wrażenie co do Nowoczesnej. Zgadnijcie kto to: "Jątrząca ze mnie mątwa, polecam sztukę "Klatwa",już od siku mam nerwy, zapraszam do przerwy".
  • ~walde-mar
    (2017-03-27 15:42)
    Pisiaki ciągle powołują się na ekspertów, teraz znowu jacyś rzekomi naukowcy, od czego, od procedur głosowania w UE? Przecież to obłęd, którego nawet Dołęga- Mostowicz nie mógł przewidzieć. Dyzma był sam, teraz w kraju mamy samych dyzmów, kompromitujących nasz naród na arenie międzynarodowej. Czas na leczenie i odsunięcie od ciągłego demontażu państwa, oby jak najprędzej!
  • ~SJJ
    (2017-03-27 16:19)
    Pan Waszczykowski ma całkowitá racjé. Do tego nalezałoby dodac, iz wszystkie kraje Unii, czyli 28 panstw, musi wyrazic zgodé na wybór danego kandydata. Jesli tej zgody nie ma (tu Veto POLSKI), to pan TUSK moze, tylko siebie reprezentowac, czyli dokonano PUCZU przy wyborze, poniewaz nikogo nie wybierano. W takiej chwili, kazda decyzia, którá reprezentuje pan TUSK jest tyle warta dla kazdego z krajów gdy mu sié to podoba co garstka papieru toaletowego. BRAVO nalezy bic POLSKIEMU RZÁDOWI.
  • ~ygrek
    (2017-03-27 16:28)
    Cały ten pis powinien już dawno odlecieć do San Escobar, i nie kompromitować ciągle polskiego narodu oraz demontażem państwowości. Nie zapomnijcie też zabrać ze sobą epi-diaskopu, który jest motorem działania waszego sabotażu politycznego! Oczywiście, wiadomo, o jaki epidiaskop chodzi.

Może zainteresować Cię też: