Prezydent o nowelizacji ustawy o IPN: Nam absolutnie nie wolno się wycofać

Należy spokojnie wyjaśniać sprawę, natomiast nam absolutnie nie wolno się wycofać - powiedział w poniedziałek w TVP prezydent Andrzej Duda odnosząc się do nowelizacji ustawy o IPN i reakcji jakie wywołała. Jak dodał, Polska ma prawo bronić prawdy historycznej.

wróć do artykułu
  • ~staś
    (2018-02-07 14:19)
    Zostaw Pan ocenę dla potomnych. Pokaż Pan, co chce Pan zrobić dla przyszłych Pokolęń. Życzę aby był Pan sobą !
  • ~bardzo stary
    (2018-01-30 16:01)
    Pan prezydent już wie, że podpisze wszystkie ustawy których jeszcze nie ma.Np. policja w PRL z góry wiedziała co kto ukradnie.
  • ~rubin
    (2018-01-30 10:02)
    Tramp wyciagnpl do was reke ktora wy odrzuciliscie...zmiana rzadu przyczyni sie do rozbioru Polski. Izrael juz ten proces uruchomil.
  • ~Sydonia von Borck
    (2018-01-30 06:48)
    My ... to SOM ta wyspa na której nikt nas nie przekona, że czarne jest czarne a białe jest białe. I ... kłamstwem jest, że My, to SOM od 1 maja 2004 tą UE. SODÓWKA ... czy tylko rosnąca megalomania ... tego PAD. A może żal, że dalej tylko Adrian?
  • ~janek-007
    (2018-01-30 04:07)
    Zgadzam się i popieram opinie prezydenta RP A. Dudy o nowelizacji ustawy IPN. Ta ustawa, jeżeli zostanie uchwalona, utrudni niektórym bycie jednocześnie Dr. Jekyll i Mr. Hyde.
  • ~Ukryty Złotyząb
    (2018-01-30 03:20)
    Jakoś tak głupio stawać po stronie zabójców...
  • ~Anna M.
    (2018-01-30 03:13)
    Prawda dla "prawdziwych Polaków" to pojęcie względne...
  • ~Waldi
    (2018-01-30 01:32)
    Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o Polsce i Śląsku: "Dać Polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła." Mój Majster tak mówi polki to się nadają ino na P - Putzfrauen albo Prostituirte -sprzątaczki albo prostytutki, a poloki ino na Penner - menele i racje ma! Był Majdan w Kijowie - teraz czas na Śląski Majdan, polaczki raus ze Śląska! Polaczki to ta sama rasa co ruskie! polaczki to slurzonce, białe murzyni, polaczek to makumba dla pana Ślązaka albo Niemca! NIEMCY - VW AUDI MERCEDES BMW OPEL LIDL KAUFLAND ROSSMAN OBI ALDI SIEMENS ADIDAS JACOBS ARIEL MILKA polaczki - kartoffle buraki cebula
  • ~walkadokońca
    (2018-01-30 01:15)
    Jak to ładnie teraz wychodzi prawdziwe oblicze pejsów. Nie wolno nam się cofać, musimy niestety twardo bronić swoich racji. Bo jak teraz ulegniemy, to równie dobrze możemy zamilknąć na wieki.
  • ~ONR
    (2018-01-30 01:02)
    wafelka, Panie Prezydencie?
  • ~boso ale w ostrogach
    (2018-01-30 00:39)
    uwazam, ze obcym z nowego jorku mozna im przekazac, ze ich zdanie wisi Polakom jak kilo kitu. Wlasnie owe swiatowe kongresy, izraelskie lobby w USA zapewnialy nam jaknajgorsza opinie na swiecie. Karty sie dzsiaj odwrocily i to jeszcze jak. Trump pokazal jak sie to robi -zrobil se wybory za sowje pieniadze, a my tych mamy dosc, bo mamy zlotowke i wlasny narodowy bank. Dzsiekujemy zloczyncom z wall street -the game is ower !!!
  • ~Borsa
    (2018-01-30 00:35)
    Sz. Panie Prezydencie, proszę wymóc na senatorach że: „O zbrodniach, nie wypada i nie wolno: drwić, żartować, fałszować, kłamać, ponieważ dopuszczalną musi być tylko i wyłącznie POTWIERDZONA RZETELNA PRAWDA”. Dopuszczenie jakiegokolwiek naruszenia wyżej wymienionych zasad jest OCZYWISTĄ PROFANACJĄ ZAMORDOWANYCH !!! "It is not right and wrong to say about crimes: mocking, joking, falsifying, lying, because only a CONFIRMED RELIABLE TRUTH must be admitted." Admitting any violation of the above-mentioned rules is a PERFECT PROFILE MEMORIZED !!!
  • ~wexdxd
    (2018-01-29 23:10)
    Dlaczego? Po tym, dzisiaj w Trójce mówił Suski, to nie wycofać, ale schować się pod dywan.
  • ~Duszan Be
    (2018-01-29 22:51)
    Ta ustawa to hańba dla Narodu Polskiego, który ma dość siły i odwagi aby rozmawiać o swojej historii bez udziału pisowskich sądów i nie potrzebuje "obrońców" kneblujących uczciwą dyskusję. Nie trzeba było mieszać sprawy obozów, o którą nikt by się ni przyczepił, ze sprawą udziału Polaków w mordach - bo na to Ży-dzi nigdy się nie zgodzą. Byli Polacy mordujący Ży-dów i straszenie więzieniem za próbę mówienia o tym to przejaw głupoty i tchórzostwa. Wstawać z kolan trzeba umieć - pisowska kasta umie tylko plątać się o własne nogi.
  • ~lewacki Serg Darling na you tubie
    (2018-01-29 22:06)
    SO endete MEIN DREIER mit ZWEI ARABERN!!! - dobra zmiana, fajne siniaki mam?
  • ~dobra zmiana dobrej zmiany 2,5+
    (2018-01-29 21:55)
    To on już wie, co ma podPISać ? Było zawsze tak: "Kiedy Pan Prezydent Andrzej Duda otrzyma uchwaloną przez Sejm RP i Senat RP nową ustawę na biurko, to się jej dokładnie przyjrzy". A tutaj on już wie - jakaś dobra zmian dobrej zmiany zaszła aż pod żyrandol ?
  • ~artkol
    (2018-01-29 21:47)
    PO wpisach widać jacy co niektórzy to Polacy. Prezydent Duda na całkowitą rację w tej sprawie.
  • ~redo
    (2018-01-29 21:40)
    Ma racje Prezydent odnośnie dezinformacji i jej skutków. Niektórzy, po wypowiedziach zagranicznych polityków mogą odnieść nawet błędne wrażenie że w Polsce władza ustawodawcza jest trójizbowa: Sejm- izba niższa, Senat- izba wyższa i Kneset- izba najwyższa ;-)
  • ~Szczyty absurdu
    (2018-01-29 21:36)
    Nie tylko się nie wycofać, ale trzeba przejść do ataku, by to się nigdy nie powtórzyło. To największa ohyda, jaką słyszymy od czasów wojny. To uderza w nas wszystkich, to moralna i intelektualna eksplozja nuklearna.
  • ~Yaro
    (2018-01-29 21:28)
    Niedawno krytykowali Ukrainę za podobną ustawę. Na Ukrainie wyklęci to UPA, u nas Łupaszka, Ogień i Bury. Krew na rękach. Ukrainizacja Polszy.

Może zainteresować Cię też: