Kuzyn Kaczyńskiego: Birgfellner doprowadził do dużego problemu w rodzinie

"Nie zajmuję się biznesem, nic mnie nie łączy ze sprawą Srebrnej" - powiedział Jan Maria Tomaszewski, kuzyn prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Przyznał, że Gerald Birgfellner "doprowadził do dużego problemu w jego rodzinie".

wróć do artykułu
  • ~jula
    (2019-02-09 10:35)
    Mam wrażenie ,że chcą doprowadzić do stwierdzenia że pan Kaczyński Jarosław jest przypadkowym prezesem PiSu i przypadkowo został prezesem Srebrnej a zupełnym przypadkiem była rozmowa biznesowa z panem Birgfellnerem . W ogóle pan Kaczyński jest zbiorem nieszczęśliwych przypadków ?
  • ~hydraulik patriota
    (2019-02-09 10:12)
    I w ten oto sposób Warszawa straciła niepowtarzalne w skali świata wieżowce. Może jeszcze da się je uratować ?
  • ~ela
    (2019-02-09 09:21)
    Szanowni Państwo,proszę się tak nie podniecać.Wiecie w ogóle co to jest faktura i jak wygląda? To co pokazano w TV,to jakiś świstek papieru ,który każdy sobie może wystawić ,prawda?
  • ~Sokular
    (2019-02-09 08:44)
    Jak widać z rodziną nawet na zdjęciu NIE wychodzi się dobrze.............
  • ~Wieśka
    (2019-02-09 08:40)
    Wychodzi szydło z worka. Prywata, prywata- pod szyldem szumnych haseł. Szemrane postacie, a na świeczniku mamona. Żenujący ten cyrk.
  • ~head
    (2019-02-09 08:38)
    Z tego wynika, że prezes nawet rodzinę wyroluje a co dopiero wyborców.
  • ~jasławek
    (2019-02-09 08:18)
    Grzegorz Jacek Tomaszewski,syn młodszego brata wója Stanisława,męża siostry matki Jarosława = kuzyn kuzyna Jarosława Kaczyńskiego
  • ~jasławek
    (2019-02-09 07:44)
    Jarosław Kaczyński, Jadwiga Kaczyńska, matka Maria Kaczyńska,starsza siostra matki Stanisław Miedza-Tomaszewskiego,wój (mąż siostry) Jan Maria Tomaszewski,syn Stanisława (kuzyn Jarosława) Jerzy Tomaszewski,młodszy brat wója Stanisława Grzegorz Jacek Tomaszewski,syn młodszego brata wója Stanisława,męża siostry matki Jarosława
  • ~Piesekpisu
    (2019-02-09 07:35)
    I co teraz? Nici z tych twin towers? A ja juz sie ciestylem na nowe miejsca do markowania, czyli ob sz czy wania.
  • ~Ullli
    (2019-02-09 07:32)
    Co za rodzinke ma ten nasz prezes? Kot Alik neurotyk, s r a na kanape, Martunia pu szcza sie na lewo i prawo, kazde dziecko z innym facetem. Jakis kuzyn to s z a c h r a j, a on sam? Jezus.
  • ~wera
    (2019-02-09 06:52)
    Nagle się okaże że na Srebrnej zagnieżdził się sam kwiat z........?
  • ~Rychu
    (2019-02-09 01:01)
    Po ujawnieniu agenturalnej przeszłości Kazimierza Kujdy, byłego wiceprezesa związanej z PiS spółki Srebrna, pojawiającego się w kontekście tzw. taśm Kaczyńskiego, przyszła kolej na prześwietlenie przeszłości innej osoby powiązanej ze Srebrną. Tym razem Barbary Skrzypek - jednej z najbliższych współpracowniczek prezesa PiS, znanej opinii publicznej jak pani Basia. Barbara Skrzypek, zanim została prawą ręką Jarosław Kaczyńskiego pracowała jako sekretarka gen. Michała Janiszewskiego, a w latach 1989-1990 szefa Kancelarii Prezydenta PRL/RP. Czyli wówczas gen. Wojciecha Jaruzelskiego. Dziś Barbara Skrzypek jest szefem biura prezydialnego w PiS, zarabia ok. 5,5 tys. zł miesięcznie. Do i z pracy wozi ją kierowca partyjnym samochodem. Poza pracą w biurze jest także członkiem rady nadzorczej w spółkach Srebrna (ma też w niej udziały) oraz Forum SA.
  • ~rod
    (2019-02-09 00:12)
    Mówią prawdę, że Jarosław Kaczyński nie ma nic wspólnego ze Srebrną. Dzięki IPN okazało się że Srebrna zarządzana jest faktycznie przez SB poprzez swoich agentów. Wkrótce może się jeszcze okazać że za tym wszystkim stoi Donald Tusk.
  • ~Johny
    (2019-02-08 22:40)
    rozumowanie pis-oszołoma,,Austriak winny bo chce pieniądze za wykonaną pracę.Podli krętacze .!!!!!!
  • ~demiurg
    (2019-02-08 22:37)
    Cała świta z jednej gliny.
  • ~babcia jadzia
    (2019-02-08 22:26)
    Rodzina Soprano?
  • ~Bingo
    (2019-02-08 22:23)
    Najważniejsze że moja ulubienica Martusia K. ma już trzecie dziecko z trzecim ojcem
  • ~putto
    (2019-02-08 22:15)
    wujek nie zapłacił a zięć którego zrobiono w konia winny jest rozłamu w rodzinie to klasyczne odwracanie kota ogonem, przecież zięć zainwestował w prace całego zespołu robiącego projekt pieniądze i miał niby dla komfortu teścia czyli kuzyna prezesa zrezygnować z pieniędzy które mu się od prezesa czyli wujka żony należały, tak to może rozumować ktoś kto ma swoją córkę i zięcia głęboko w poważaniu a kuzyna czyli prezesa boi się do tego stopnia, że o nic się nie upomni jeszcze powie, że deszcz pada gdy go opluje
  • ~Temida
    (2019-02-08 21:41)
    Kto jeszcze siedzi w tym "kapeluszu" ? Sami niewinii.
  • ~PiSFerdki
    (2019-02-08 21:09)
    Rodzina Kiepskich

Może zainteresować Cię też: