Cimoszewicz: Kaczyński jako pełnomocnik swojej sekretarki - to kompromitujące dla polityka ciężkiej wagi

| Aktualizacja:

"Materiału jest tak dużo, że ktoś musi się tym zająć w sposób bardzo skrupulatny, szczegółowy" - mówi w Radiu ZET o Taśmach Kaczyńskiego i sprawie Srebrnej były premier Włodzimierz Cimoszewicz. W ten sposób komentuje wywiad z Jarosławem Kaczyńskim opublikowanym na łamach "Sieci".

wróć do artykułu
  • ~krzyhoo1
    (2019-02-11 15:55)
    Nic dziwnego, że pani Barbara wystawiła pełnomocnictwo - ona wie jak to zrobić, podobnie jak wie, jak zrobić zakupy w Biedronce i jak za nie ZAPŁACIĆ
  • ~Barbara
    (2019-02-11 15:41)
    Mogę tylko przytoczyć przysłowie w tej kwestii : "uczył Marcin Marcina a sam głupi jak św...a". Marzeniem tego pana jest reprezentowanie Polski w UE . Myślę, że Naród stać na lepszych reprezentantów.
  • ~Bingo
    (2019-02-11 15:08)
    Mafia kaczyńskich, a jarek zupełnie jak Don Corleone.
  • ~Doktor prawa- ,,Kartofel '
    (2019-02-11 14:59)
    He -ale mgstrowie histori sobie jaja robia..
  • ~Jarek-Spokojnie--
    (2019-02-11 14:53)
    Tak my zgodnie z prawem - to juz prawie wszystkie rachunki z VAT, reprywatyzacji ,Amber itd zebralismy razem faktura przekazemy dla PO-PSL..Wstepny szacunek to 340 miljardow zl.. POczym zabierzemy sie za drugie 350 mild dlugu publicznego ktore zescie zrobili i POzstawili..
  • ~No coz
    (2019-02-11 14:36)
    Cham syn praktykujacego przez lata--kata!!
  • ~Mark Twain
    (2019-02-11 14:24)
    Sekretarka sekretarce nie równa. Sekretarki mogą wykonywać -i często to robią- nie tylko typowo biurową pracę. Niektóre wykonywane przez sekretarki czynności nie muszą być ani łatwe ani tym bardziej przyjemne. Uważam, że p. Cimoszewicz o tym wiedzieć powinien i sobie z sekretarek nie dworować!
  • ~janusz emigracja
    (2019-02-11 14:14)
    syn tego pana jest z list PO jak byl by z list PISu to opinia bylaby odwrocona o 90 stopni na poludnie niezalenie od pory dnia czy roku. a dwa wiezowce w warszawie wiecej to tak daleko od wielu miejsc na swiecie.
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2019-02-11 13:44)
    Cześć PiSiroty! Podobno wierzycie, że jedna z wież Kaczyńskiego miała być przeznaczona dla bezdomnych? To prawda? Wierzycie? :-)
  • ~riddick
    (2019-02-11 13:35)
    Czy on zapomniał jak skompromitowała go jego sekretarka że musiał wycofać sie z wyborów?Teraz recenzuje innych jak gdyby nigdy nic.
  • ~zapytanie
    (2019-02-11 13:33)
    Kiedy Dziennik przestanie publikować szczekanie tego kacyka z ubeckiego domu ?????
  • ~Zojka
    (2019-02-11 13:24)
    Za wystawienie takiej faktury kryminał, gdzie wyszczególnienie, kto taka faktury by uznał, chyba Rostowski albo wZSRR
  • ~Starik
    (2019-02-11 13:08)
    No cóż , kiedy w 1950 roku Pan Cimoszewicz kończył studia prawnicze, Kodeks Spółek Handlowych był reliktem po przedwojennej sanacji. A po 1989 roku z racji wieku myślał, że zjadł wszystkie rozumy. Stąd te braki wiedzy i zdziwienia...
  • ~Edek
    (2019-02-11 12:41)
    Dlaczego cytujecie komunistycznego aparatczyka. Nie wstyd wam?
  • ~ulisse
    (2019-02-11 12:37)
    stosując standarty pana Jarka, Napoleon powinien był wysłać Joséphine de Beauharnais pod Waterloo.
  • ~czyt.
    (2019-02-11 12:36)
    A mnie bardziej ciekawi sprawa odstąpienia od budowy rurociągu Norwegia - Polska. Proszę Pana Cimoszewicza o komentarz.
  • ~koko
    (2019-02-11 12:19)
    Aleście sobie der dzienniku ałtorytet wynaleźli? Na śmietniku? A nie , czekaj, w puszczy :))))
  • ~pola
    (2019-02-11 12:01)
    takie cos zabiera glos co powinno juz milczec ---proretariusze wszystkich krajow laczcie sie--i budza sie -to zguba dla polski by to wrocilo --
  • ~Alik
    (2019-02-11 11:59)
    Jak by kaczor byl z po to juz by byla komisia sledcza, przeszukanie siedziby partii i firmy deweloperskiej, a wszyscy nagrani byli by w areszcie. Bo prawo prawem ale liczy sie interpretacja ziobro czy innego pseudo prawnika jak duda.
  • ~smilling
    (2019-02-11 11:46)
    To zbyt krótki bajer. Lepszym byłby duży hotel dla bezdomnych i cała logistyka przywracająca meneli społeczeństwu. Finansująca się z knajp i powierzchni biurowych drugiej wieży.

Może zainteresować Cię też: