Schetyna popełnił błąd Cimoszewicza? "Dziś próbuje zmazać kompromitację"

| Aktualizacja:

"Wczoraj szef PO Grzegorz Schetyna pomoc poszkodowanym przez powódź, pomoc dla ludzi, którzy doświadczyli ogromnej tragedii nazywał kabaretem, dziś próbuje zmazać kompromitację" - oceniła rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2019-05-24 12:29)
    Cimoszewicz nie miał racji mówiąc o ubezpieczeniach? U nas jednak społeczeństwo nie lubi, jeśli się do niego zwracać poważnie odpowiedzialnie i szczerze. Kiedyś Urban -jako rzecznik prasowy rządu- na zachwyt dziennikarza nowymi sankcjami nałożonymi na Polskę, które rozkładały hodowlę drobiu (brojlerów) oraz rybołówstwo, a które "uderzą w rząd" odpowiedział, że rząd się sam wyżywi. Ile czasu musiał później przepraszać? Do dziś się to wypomina. A ja zapytam: czy widział ktoś lub słyszał o jakimkolwiek w świecie głodującym rządzie? Tak więc szczerość polityka w dialogu społecznym może mu tylko zaszkodzić. Ktoś zapyta skąd kłamstwa i lawiranctwo polityków? STĄD!
  • ~PiS = POLEXIT
    (2019-05-24 12:33)
    Skoro to nie jest kabaret, to dlaczego PiSowscy celebryci w rodzaju pani Szydło urządzają sobie z tej sprawy medialną pokazówkę, co zakłamana pani Mazurek???
  • ~hihihihi
    (2019-05-24 12:34)
    Fajne są te zdjęcia polityków w roboczych garniakach bez krawatów. Ciekawe, czy na girach mają gumofilce czy klapki bez skarpetek?
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-05-24 12:34)
    Cimo miał 100% racji - dlaczego ludzie którzy się ubezpieczają muszą płacić drugi raz na cwaniaków, którzy kombinują i kupują tańsze działki na terenach zalewowych, licząc potem na pieniądze innych Polaków??????!!!!!!!!!!!
  • ~ajax
    (2019-05-24 12:35)
    Pogarda, tak własnie traktują zwykłych ludzi POlszewicy.
  • ~egon
    (2019-05-24 12:38)
    Pisowska posłanka Kryk poprzebierana w kurtkę Straży Pożarnej to było co, jeśli nie cyniczny kabaret świadczący o pogardzie dla ofiar????
  • ~buda i miska zupy widziana oczyma tzn. pasibrzucha
    (2019-05-24 12:39)
    syty nie zrozumie glodnego, a tym bardziej pasibrzuch, ktory jest przeciwko temu, zeby biedni rodzice z prowincji nie musieli placic za pobyt w szpitalach przy ciezko chorych dzieciach, a nawet miske zupy, ktora wedlug starej tradycji w powiedzeniu , ze nawet buda i miska zupy psu sie nalezy.
  • ~w
    (2019-05-24 12:40)
    Mazurek a jak można nazwać wystąpienie Szydło w szpilkach. To nie kabaret.
  • ~Bronk
    (2019-05-24 12:41)
    Ośmioletnie rządy PO + PSL to była jedna wielka kompromitacja a ten magisterek historii , absolwent PRL-owskiego uniwersytetu -Schetyna jest żałosny.
  • ~sanczez
    (2019-05-24 12:43)
    Cimoszewicz powiedział PRAWDĘ. Jak komuś ukradną auto warte więcej niż szkody popowodziowe, nikt mu z państwowej kasy pieniędzy nie zwraca - bo nie można popozować w roli dobroczyńcy przed kamerą...
  • ~dw55
    (2019-05-24 12:50)
    Koalicja Obywatelska to jeden wielki kabaret.
  • ~Duszan Be
    (2019-05-24 12:51)
    Pani Kruk pozująca na tle nieszczęścia ludzkiego w strażackim kubraczku - oto przykład jak pisowska Plugawa Zmiana traktuje ludzi i ich nieszczęście...
  • ~Kaasa
    (2019-05-24 12:53)
    Schetino i jego menażeria - łżą i mamią
  • ~remington-steel
    (2019-05-24 12:56)
    Pisowskie łajdactwo szczerzy zęby do kamer ustawiając się tak aby dobrze się komponować w kadrze z ludzką tragedią w tle. I ci łajdacy wypowiadają się o pogardzie dla ludzi???
  • ~Bebok
    (2019-05-24 13:05)
    Grzesiu, ty już lepiej nic nie mów, prowadzisz jakieś zawody z Jarkiem w chlapaniu "złotych myśli" ?
  • ~t.
    (2019-05-24 13:09)
    Te gajery… Kto im doradza PR-owo ???
  • ~Podtopiony
    (2019-05-24 13:51)
    Szreku Schetyno oraz Panno do towarzystwa Kamyszu mamy w trzech literach wasze współczucie kłamcy robicie sobie z nas reklamę przed wyborami i tak wam się nie uda kłamcy po trzykroć kłamcy jak chcecie pomóc to dajcie nam pieniądze te które ukradliście w czasie waszych 8 letnich rządów na usuwanie szkód a wasze współczycie mamy gdzieś .
  • ~Antoni
    (2019-05-24 14:02)
    Przecież Cimoszewicz kiedyś powiedział wprost powodzianom : "trzeba było się ubezpieczyć".
  • ~pamiętamy :
    (2019-05-24 14:04)
    Partei Fuehrer Grzegorz Schetyna to przecież polski Obersturmbannfuehrer Strząsaczy Szarańczy tych niby złych pisowców.
  • ~kwapi
    (2019-05-24 14:09)
    Niektórzy ciągle myśla jak dzieci " na złość Mamie odmrożę sobie uszy".Decyzję na miejscu podejmuje się natychmiast nie ważne czy w gumowcach czy w szpilkach.

Może zainteresować Cię też: