Znamy plany rządu na jesienną batalię. PiS stawia na kobiety w średnim wieku

| Aktualizacja:

DGP dotarł do map wyborczych, które kreśli PiS. Sztabowcy partii rządzącej typują także grupy wyborców najszybszych do pozyskania. Pas wzdłuż zachodniej granicy i drugi przez centrum Polski z południa na północ to tereny, na których jesienią PiS będzie walczył o dodatkowe głosy.

wróć do artykułu
  • ~hejnał
    (2019-06-12 21:34)
    Widzimy po tym, jak poważnie PiS podchodzi do wyborów. Tymczasem PO...
  • ~dancer
    (2019-06-12 21:23)
    I tak powinno być. Opozycja mogłaby się uczyć od PiSu skrupulatności w przygotowaniach.
  • ~Jerzy1208
    (2019-06-12 21:07)
    A PO Was wydymało bez mydła. Podzielili się Waszą kasą. A Wy nawet tego nie zauważyliście. Gratuluję "spostrzegawczości". Co dali narodowi? A dali aferę za aferą i w długą. "Brawo" Wy.
  • ~ahaja
    (2019-06-12 19:54)
    Uważam, ze ten plan wyborczy jest dobry. Ludzie są zmęczeni tymi samymi twarzami.
  • ~gawlik
    (2019-06-12 18:15)
    I bardzo dobrze! Więcej kobiet w polityce to dobry krok :)
  • ~VVV
    (2019-06-12 13:59)
    Za 6raczki dostaniesz 100 000! Ale jak to sie robi?
  • ~Staryonanistq
    (2019-06-12 13:51)
    Batalia z szabelkami na konikach? A szabelki jeszcze w pochwach , czy juz w dlon?
  • ~xyz
    (2019-06-12 12:56)
    znamy batalię a po batali 447
  • ~Samolocik
    (2019-06-12 12:56)
    Elektorat czeka na koncowy raport podkomisji smolenskiej !.
  • ~+
    (2019-06-12 12:48)
    Jak tam z kolanem prezesa.Pod brzuchem !.
  • ~Fiedia kolchoznyj
    (2019-06-12 11:27)
    Trzy piękne kobiety PiSu mazurek szydło Kępa wyjechały skąd prezes weźmie równie piękne i zdolne .
  • ~wazz
    (2019-06-12 11:09)
    Putin sie jeszcze nie domyslil - ze jesli obieca Polakom dodatkowo 2000 pln na miesiac , mieszkanie i samochod - to Polacy oddadza mu kraj bez walki
  • ~wazz
    (2019-06-12 11:06)
    lepiej niech stawia na onanistow w starszym wieku
  • ~Krówka mleczna
    (2019-06-12 10:58)
    Panie Prezesie -Prezesie Panie a kiedy dla krów będzie 500 PLN dane do tego po 100 wce dla każdej świnki.Nie będziesz Pan robił z nas baranków czekamy przed wyborami jak nie do do URN się nie udamy .
  • ~Sokular
    (2019-06-12 10:49)
    Kobieta - człowiek .....nie wymaga specznaczenia ani STAWIANIA na nią - z przyczyn cywilizacyjnych wymaga NORMALNEGO traktowania.................
  • ~cipuciał czy nie ciupciał ?
    (2019-06-12 10:27)
    O dziwo Jarosław pan wie ,że nic tak życia nie upiększy jak pipcia ,pupcia jeden głębszy !!!!
  • ~asddasdasas
    (2019-06-12 09:42)
    Głos oddany na PIS i PO, a także na partie "starego układu" to głos stracony. Zmienia się władza, a problemy ciągle te same: NFZ, ZUS, opodatkowanie pracy, akcyzy itd. Nic się nie zmienia w tym kraju.
  • ~xxxx
    (2019-06-12 09:00)
    A co ten stary pryk może kobietom w średnim wieku zaproponować ? Kota i różaniec w prezencie ?
  • ~ml2403
    (2019-06-12 08:57)
    Każda partia to robi więc nic szczególnego. Opowiadanie o wyborach do UE i porównywanie ich z wyborami jesiennymi nie ma sensu. Opozycja potraktowała je źle, jako typowe wybory do UE gdzie zwykle maja większe zainteresowanie swojego elektoratu, zaś PiS jako walkę o życie i to wmówił swoim wyborcom. Stąd takie wyniki. Jesienią obie strony będą walczyć jak o życie, a wynik nie jest pewny, bo podział będzie jasny za PiS lub przeciw, a siły sa mniej więcej równe zaś na powtórkę z 2015 gdy zmarnowało się ponad milion głosów PiS na pewno nie może liczyć.
  • ~Jarosław Zębywstaw
    (2019-06-12 07:56)
    na pohybel ci pisie pie.p.rzon.y!!!!!

Może zainteresować Cię też: