Spotkanie w siedzibie PiS ws. Kuchcińskiego. W czwartek Kaczyński wygłosi oświadczenie

| Aktualizacja:

W środę późnym wieczorem zakończyło się spotkanie kierownictwa PiS. Zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel przekazał, że w czwartek o godz. 12.30 prezes PiS Jarosław Kaczyński wygłosi oświadczenie.

wróć do artykułu
  • ~Nam się należy za lata bycia poza władzą
    (2019-08-08 00:40)
    Kaczyński powie,że Kuchciński niczym nie uwłaczył władzy ludowej Plugactwa i Szarańczy .Kto podniesie rękę na władzę ludową Plugactwa i Szarańczy zostanie mu ona odrąbana .,tak nam dopomóż ojcze toruński i wszyscy zdeprawowani.
  • ~mkk
    (2019-08-08 00:34)
    Ciekawe, czy w oświadczeniu Kaczyńskiego będzie tak o Piotrowiczu: - Nieprawdom jest, iż Małżonka Pana Prokuratora wiozła rządówką lekarstwa przeznaczone na sprzedaż, bo jest właścicielką gabinetu i lokalną dystrybutorką. Nie wiozła. Ponadto p. Piotrowicz nie ma wcale żony.
  • ~mkk
    (2019-08-08 00:23)
    Czwartkowe oświadczenie J. Kaczyńskiego już jest gotowe: - Mu mamy wysokie standardy moralne i nie godzimy się, aby totalna opozycja rzucała kalumnie na p.p. Kuchcińskiego, Karczewskiego, Piotrowicza. Prezydent Duda objął nad nimi Narodowy Patronat. I jest git!
  • ~Rejestrator rozbojów
    (2019-08-08 00:08)
    PZPR MarkI nie nakłamała tyle przez rok co PZPR MARK II w jednym dniu.
  • ~Zwolennik terytorialnego rozdzielenia sortów
    (2019-08-07 23:52)
    Kryzys ? Jaki kryzys ? Właściciele Polski pracują nad samodoskonalenie kadr.
  • ~ciotka Klara, Torun
    (2019-08-07 23:39)
    I popatrzcie wszyscy z jakimi spoconymi tukami musi wspolpracowac nasz kochany Pan Prezes. Oni go wykoncza.
  • ~KOD-omita z PO
    (2019-08-07 23:23)
    Jak nie wypali program z Kuchcińskim to jeszcze macie kota Kaczyńskiego bo też żre wyskas za państwowe zarobione przez wstrętnego kaczora który wam przeszkadza w obięciu upragnionej przez was władzy
  • ~Prawy i Sprawiedliwy ale nie z PIS
    (2019-08-07 23:21)
    PIS Koryto + szambo Przekretasow i Spekulantow, kiedy oszust Kaczynski zostanie przesluchany za oszukanie austriaka? Kiedy Mateuszek odpowie za lewe transakcje ziemia i przez to uszczuplenie podatku etc oraz awans na generala ksiedza od ktorego kupil ziemie ? Oszusci to PiS
  • ~eszel
    (2019-08-07 23:17)
    A może niech najpierw poprzednia władza zrobi rozliczenie swoich 8 lat rządzenia?
  • ~Franz Joseph
    (2019-08-07 23:12)
    Grüzzi Republika Kaczobananowa, grüzzi!
  • ~Pott
    (2019-08-07 23:11)
    Wreszcie PREZES WIELKI PIERWSZY zareagowal? Dlugo zwlekal!
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-08-07 22:53)
    Ttrzeba jak najszybciej te bezczelną, bezwstydną, złodziejską Mafię PiSbolszewicką odsunąć od koryta !!!!
  • ~zniesmaczenie
    (2019-08-07 22:37)
    TKM na całego!!!! A miało być uczciwie, moralnie i tak jak mowila Szydlo: "wystarczy nie krasc"!!!!! No i co? jak jest każdy widzi. M o r a l n e d n o.
  • ~żart
    (2019-08-07 22:34)
    Dać "naganę" w jadłospisie, aby wiedział co konsumuje. Dlaczego nie "latają" helikopterami, aby "wiedzieć,słyszeć i czuć" co wyprawiają (matołki).
  • ~chryst.
    (2019-08-07 22:29)
    PISss-Targowica smierdzi i antypolskoscia, ale juz niedugo....
  • ~eszel
    (2019-08-07 22:27)
    Zabronić latania. Najlepiej skoszarować "wybrańców" narodu, tych z Warszawy też. A jak muszą gdzieś pojechać, to na własny koszt pociągiem osobowym albo TLK 2 klasą, albo pekaesem i żadnych ulg. A za granicę, jak trzeba lecieć, to tanimi liniami - będzie jeszcze taniej, bo zwykle spotkania mają zaplanowane co najmniej kilka tygodni naprzód. Żadnych limuzyn i kilometrówek. Wtedy wszyscy świętoje.liwi krzykacze, co robią najwięcej szumu, wsadzą m.rdy w kubeł.
  • ~OPOZYCJA DEMOKRATYCZNA
    (2019-08-07 22:17)
    Dziękujemy ci ogrodniku kuchciński, że pomogłeś nam obalić Mafię PiSbolszewicką !!!!
  • ~K jak Kaczyński
    (2019-08-07 22:09)
    K jak Kraść państwowe, K jak Kłamać prosto w oczy, K jak Kpić z obywateli, K jak Kuchciński
  • ~Alina
    (2019-08-07 22:07)
    Afera prawie jak z wieżami. Taka g..no burza nakręcana przez media przy pomocy totalsów - tak,tak, to media rozpętały a nie POKO - bez zaprzyjaznionych mediów - tvn,polsat, gw fakt itd. PO by już nie było.
  • ~ajax
    (2019-08-07 21:49)
    Ryże Słońce Peru latał sobie w gałę haratać i to było w porządku, a teraz PełOki wrzeszczą. Jakoś nie słyszałem, żeby "krul ojropy" oddał choćby złotówkę za tamte loty.