Spotkanie w siedzibie PiS ws. Kuchcińskiego. W czwartek Kaczyński wygłosi oświadczenie

| Aktualizacja:

W środę późnym wieczorem zakończyło się spotkanie kierownictwa PiS. Zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel przekazał, że w czwartek o godz. 12.30 prezes PiS Jarosław Kaczyński wygłosi oświadczenie.

wróć do artykułu
  • ~richtig recht
    (2019-08-07 21:21)
    Komuniści PIS jak ich mentorzy z PZPR i tak zrobią ludzi w balona.
  • ~sic.
    (2019-08-07 21:33)
    PiS jest skonczony ... lze elity musza odejsc ... Razem z Kaczynskim ...klamstwo na klamstwie klamstwem pogania ...
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-08-07 21:02)
    Kogo tu rzucić na "pożarcie" i jaki plusik obiecać.
  • ~ajax
    (2019-08-07 21:49)
    Ryże Słońce Peru latał sobie w gałę haratać i to było w porządku, a teraz PełOki wrzeszczą. Jakoś nie słyszałem, żeby "krul ojropy" oddał choćby złotówkę za tamte loty.
  • ~KubaW
    (2019-08-07 21:10)
    Jutro ogłoszą 600+
  • ~Alina
    (2019-08-07 22:07)
    Afera prawie jak z wieżami. Taka g..no burza nakręcana przez media przy pomocy totalsów - tak,tak, to media rozpętały a nie POKO - bez zaprzyjaznionych mediów - tvn,polsat, gw fakt itd. PO by już nie było.
  • ~Sokular
    (2019-08-07 21:29)
    Koszty tych lotów w porównaniu z aferami byłych i mafią to pikuś ALE mają okazję to patroszyć więc nie czekajcie tylko szybkie cięcie - DYMISJA ,przeproszenie.Pokora to nie wstyd - to klasa.
  • ~wielebny Ryszard
    (2019-08-07 21:13)
    Czy Tusk latal z Penelopa ? Nie - to jest ok.
  • ~eu
    (2019-08-07 21:46)
    Im sie poprostu nalezy za cierzka prace
  • ~K jak Kaczyński
    (2019-08-07 22:09)
    K jak Kraść państwowe, K jak Kłamać prosto w oczy, K jak Kpić z obywateli, K jak Kuchciński
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-08-07 22:53)
    Ttrzeba jak najszybciej te bezczelną, bezwstydną, złodziejską Mafię PiSbolszewicką odsunąć od koryta !!!!
  • ~OPOZYCJA DEMOKRATYCZNA
    (2019-08-07 22:17)
    Dziękujemy ci ogrodniku kuchciński, że pomogłeś nam obalić Mafię PiSbolszewicką !!!!
  • ~chryst.
    (2019-08-07 22:29)
    PISss-Targowica smierdzi i antypolskoscia, ale juz niedugo....
  • ~Pott
    (2019-08-07 23:11)
    Wreszcie PREZES WIELKI PIERWSZY zareagowal? Dlugo zwlekal!
  • ~ciotka Klara, Torun
    (2019-08-07 23:39)
    I popatrzcie wszyscy z jakimi spoconymi tukami musi wspolpracowac nasz kochany Pan Prezes. Oni go wykoncza.
  • ~kasa misiu
    (2019-08-07 21:13)
    Sierotki po AWS,prowadzą wojnę lotniczą.To po czerwonej,czarnej, tęczowej jest jeszcze solidarnościowa.Kasa łamie wszystkie kręgosłupy.
  • ~Chwała ci wielki Jarosławie
    (2019-08-08 00:44)
    Jak powiedział onegdaj wielki strateg ,wielki drybler ,wielki mąż bantu stanu z Żoliborza . ŁŻE ELITY DORWAŁY SIĘ DO KORYTA .
  • ~Franz Joseph
    (2019-08-07 23:12)
    Grüzzi Republika Kaczobananowa, grüzzi!
  • ~zniesmaczenie
    (2019-08-07 22:37)
    TKM na całego!!!! A miało być uczciwie, moralnie i tak jak mowila Szydlo: "wystarczy nie krasc"!!!!! No i co? jak jest każdy widzi. M o r a l n e d n o.
  • ~mkk
    (2019-08-08 00:34)
    Ciekawe, czy w oświadczeniu Kaczyńskiego będzie tak o Piotrowiczu: - Nieprawdom jest, iż Małżonka Pana Prokuratora wiozła rządówką lekarstwa przeznaczone na sprzedaż, bo jest właścicielką gabinetu i lokalną dystrybutorką. Nie wiozła. Ponadto p. Piotrowicz nie ma wcale żony.

Może zainteresować Cię też: