Onet: Prawa ręka Ziobry stoi za hejtem wobec sędziów. Lewica zawiadamia prokuraturę ws. działań Piebiaka

Wiceszef resortu sprawiedliwości i prawa ręka Zbigniewa Ziobry stoi za zorganizowanym hejtem wobec sędziów krytykujących PiS - donosi Onet.

wróć do artykułu
  • ~Karski
    (2019-08-20 08:21)
    Czyli wdrażany jest program Pętla+ Zagłosujesz na PiS, - możesz zginąć jak Kostecki jeśli masz haka na obecną władzę lub zostaniesz osaczony w kolizji prawnej z partyjniakiem PiSu?! Ale jest wesoło w polszy ::)) każdy zabija kogo chce, nawet seryjnie i pod specjalnym nadzorem potencjała samobója ::)) jak w CCCP PiS zrobił z Polski karykaturę Czeczenii Kadyrowa. ::))
  • ~rysiekzplanu
    (2019-08-20 08:24)
    co to za brednie ? , czy to jest to samo co robi PO i Cezary Tomczyk , kolportując fałszywe zdjęcie z PJK i PAD ! , większej obrzydliwości nie ma !!!
  • ~KGB
    (2019-08-20 08:25)
    Witamy hejterów jaką dziś stawkę za wpis płaci rząd PIS za wylewanie szamba na opozycje i sławiący władze PIS?!
  • ~dokładnawiktoria
    (2019-08-20 08:26)
    ktoś coś napisał , ktoś komuś powiedział ,ktoś komuś zaszkodził , co to jest ? Jeśli złamał prawo i są na to dowody , to należy złożyć zawiadomienie do prokuratury !!!!!!!!!!! Jeśli nie zrobicie tego , to znaczy że są to brednie wyssane z palca !
  • ~dobekmg
    (2019-08-20 08:51)
    Kacza zupa !!!!!!!!!! Dawniej z braćmi Marx dzisiaj z Kaczyńskim !!!!!!!!!!
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-20 08:52)
    Plugastwo POspolite stara się nam wmówić że Piebiak podawał sędziom adresy sklepów które mogą okradać i orzekać z Politycznym przesłaniem bez żadnych konsekwencji prawnych. Platformersi cieszcie się tą ulotną chwilą a po wyborach już tylko pustka i ciemność , nicość po wsze czasy.
  • ~KtoTo
    (2019-08-20 08:56)
    Ej, ej... może to kolejne sieci zarzucone przez czcigodniy elektorat? Okaże się, że dziewka chora, a prawda PiS kolejny raz zwyciężyła niemoce... Środki tej partii w osiąganiu celów są przebogate!
  • ~Jaro
    (2019-08-20 09:28)
    Pierwsze skojarzenie, co do Wymiaru Sprawiedliwości Ziobry? Tylko Gogol: "Jeden tam tylko jest porządny człowiek: prokurator; ale i ten, prawdę mówiąc, *************
  • ~anna
    (2019-08-20 09:34)
    Po co kompromitować szefa, skoro "Justynka" każdą wypowiedzią, każdą akcją sam się kompromituje. Czy stowarzyszenie rangi koła gospodyń wiejskich można traktować na poważnie? Ps. Gorzej wygląda wypada tylko "Ordo iuris". To dopiero jest cyrk. Na zasadzie jakie małpy taki cyrk.
  • ~taktotak
    (2019-08-20 09:50)
    Warto się przyjrzeć, co robi lewa ręka Ziobry? Zapewne nie chciala być gorsza od prawej...
  • ~obiektywna
    (2019-08-20 09:54)
    Jeżeli ta wiadomość się potwierdzi to cały mit dobrej zmiany okaże się że jeszcze jeden osobnik potwierdza jaka to jest ta dobra ZMIANA. Oby nie wyszło że sami prawi nami RZĄDZĄ.
  • ~kowal ski
    (2019-08-20 10:00)
    Jak sa fakty , to co tu jest do wyjasniania ? To jest pis w pigulce .
  • ~Biebiak
    (2019-08-20 10:18)
    Afera będzie dopiero jeśli się okaże, że podobne metody działania stosowali lub stosują ludzie z kancelarii Pinokia.
  • ~Karmen
    (2019-08-20 10:27)
    Ta na zdjęciu to jest ta lewa Emilka Ziobry ?. Piękna to ona nie jest i ma gębę jak ........
  • ~Wszystko wiemy
    (2019-08-20 10:36)
    Emilia Szmydt - żona sędziego od Ziobry.
  • ~Zaginiony ksiądz ze Srebrnej
    (2019-08-20 10:46)
    Afera Półbiedziaka to kolejna z setek obrzydliwych pisowskich afer za którymi stoi skrajne bezprawie i bezkarność z wykorzystaniem płatnych hejterów. Ale jak wróci wolna demokratyczna Polska i prawdziwe państwo prawa to będzie trzeba wyjaśnić działanie niejakiego Szachermachera, którego trolle opłacane z naszych podatków hasają w komentarzach tu na stronie Dziennika.
  • ~bbc
    (2019-08-20 11:00)
    czekamy na wystapienie mlaskacza naczelnika pierwszej osoby w panstwie napewno wymlaska wyrok w sprawie
  • ~pola
    (2019-08-20 11:11)
    szef i cala LUSTITA ----ogladalismy w demostracjach -i kogo popiera ---to ostatnie podrygi -ich przed wyborami ---rzad zaczal odnowe sadow -ale kasta dalej mysli -byc -nad wladza --polacy zycza sobie -odnowic wytrzyscic i wyrwac z korzeniami te uklady -by wrescie wymiar sprawiedliwosci byl sprawiedliwy -a klika bronil ---tylko dalszy ciag rzadow moze naprawic -wiec wyszukuja roznych klamstw i manipulacji ----nie dajmy sie zwariowac --roznym cwaniakom -
  • ~Bingo
    (2019-08-20 11:12)
    Wiedzieliśmy że PiSowcy używaja trolli ale myślałem że to tylko szefernaker ale żeby wice minister !!!! Ziobro dał polecenie to zastępca robił hejt.
  • ~ha ha ha hu ja
    (2019-08-20 11:16)
    alez w tym ministerstwie HEJTU jest zgnilizna patrzac na te m---rdy to czlowiekiem az szarpie niech zyje bialorus