"Jesień średniowiecza" przed Sejmem. Protest przeciw zakazowi edukacji seksualnej

| Aktualizacja:

Chcemy edukacji, nie indoktrynacji - skandowali przed Sejmem przeciwnicy projektu nowelizacji Kodeksu Karnego, który zakłada m.in. wprowadzenie kary pozbawienia wolności za publiczne propagowanie lub pochwalanie obcowania płciowego dzieci.

wróć do artykułu
  • ~Waldi
    (2019-10-17 22:02)
    Rozumiem doskonale oburzenie i czemu ci ludzie protestują przed sejmem jak można mieć pomysł żeby karać Edukatorów Seksualnych tylko dlatego że chcą uświadamiać dzieci czym jest seks i nie chciany dotyk i jak mają się przed nim chronić? Chyba lepiej że dziecko dowie się o takich sprawach od dorosłych niż od rówieśników lub co gorsza z internetu więc może zamiast karać edukatorów seksualnych za chęć uświadamiania dzieci z dobrych pobudek czym jest seks i nie chciany dotyk i mówienie dzieciom jak mają się przed nie chcianym dotykiem chronić może powinniśmy tych ludzi wspierać a nie rzucać im kłody pod nogi takie jest moje zdanie.
  • ~Krzychu
    (2019-10-17 20:17)
    I jeszcze jedno. Bo chyba chcą zniszczyć chrześcijaństwo i wprowadzić islam, bo tam można się żenić już z 10latka. Dlatego chcą małe dzieci uczyć. A chrześcijański Bóg zakazał w jakikolwiek sposób niszczyć niewinna krew czyli dzieci.
  • ~Krzychu
    (2019-10-17 20:08)
    Nie rozumie po co edukacja seksu ma być od najmłodszych lat. O ile pamiętam to jak byłem mały mnie to po prostu nie interesowało. Więc po co 6latki tego uczyć. Przychodzi odpowiedni czas dojrzewania i wtedy można. A nie ze jak u Niemców już 11latki biorą pigułki.
  • ~Kajcio
    (2019-10-17 10:35)
    Hahah edukacja seksualna to każdy już dawno ma z internetu xD do roboty a nie głupie protesty
  • ~Kogut
    (2019-10-17 10:07)
    Trzeba być albo,, pryszczaty na oczy albo umyśle,, żeby nie dostrzec w tym całym proteście jedzenia zboczenstwa kture chce legalizacji poprzez edukację dzieci,by mogły od dzieciństwa zaakceptować zdziczenie oraz dewiacje środowisk lgbt.gonic to jak dżume....
  • ~zboki w natarciu
    (2019-10-17 07:51)
    a co było pod oknem papieskim w krakowie napiszcie jakiś reportaż
  • ~gość
    (2019-10-17 06:30)
    Zlot czarownic pod tęczową flagą.
  • ~Marian
    (2019-10-17 06:04)
    O co tutaj chodzi ? Psycholog i seksuolog austriacki, współpracownik i uczeń Zygmunta Freuda, Wilhelm Reich, twierdził, że eksperyment sowiecki należy kontynuować z położeniem głównego nacisku na wychowanie seksualne dzieci… on jest autorem twierdzenia, że masturbujące się dziecko będzie naturalnym rewolucjonistą i w sposób naturalny odrzuci ideę Boga.
  • ~DGD
    (2019-10-17 05:51)
    POGONIĆ!!!FD
  • ~Miasto
    (2019-10-17 04:47)
    Wieśniacy z PiS, czeka was marny koniec!
  • ~JP
    (2019-10-17 04:05)
    po co im edukacja kazdy pissuar wie ze matka znalazla go w kapuscie dlatego wszyscy takie gleby
  • ~JA:
    (2019-10-17 01:27)
    Uswiadamiac swoje dzieci powinni rodzice. Tutaj powinien byc stworzony wielki projekt przygotowujacy rodzicow i uczcy ich, jak rozmawiac ze swoimi dzieci na te tematy. Uwazam, ze powinno sie dzieci uswiadamiac rowniez w szkole. Ale w malych grupach (intymnosc bardzo wazny element), odpowiednio do wieku, fachowo i nie robic z tego cyrku, na normalnej lekcji biologi, o rozwoju czlowieka. Nadaje sie temu niesamowita reklame, poniewaz chce sie przemycic duzo wiecej rzeczy, nie tylko uswiadamianie. Dlaczego male dziecko przedszkolne, ktore wcale nie interesuje sie seksem, ktorego rozwuj jest kompletnie nieprzystosowany do przyjmowania takiej wiedzy, ma wiedziec, jak robia to panowie, ze to jest oznaka wielkiej milosci i trzeba to akceptowac. Samo to jest zniszczeniem wrazliwosci dziecka i ograbienie go ze wstydu, naturalnej ochrony wrazliwosci. To jest deprawacja! Nie oszukujmy sie! Nazwijmy rzeczy po imieniu. W Niemczech dziewczynki w szkolach w wieku 12 lat na lekcji Sexualkunde ucza sie, jak zapobiegac ciazy i nakladac prezerwatywy na banana. Pytanie dlaczego, przeciez one nie maja penisow? Prosze panstwa, prosze sie pytac i interesowac, jakie wiadomosci beda dzieciom przekazywane, w jakim celu i kto bedzie wasze dzieci ekukowal? Poniewaz za tym idzie szeroka droga ideologia budujaca nowe spoleczenstwo z nowymi zasadami moralnymi lub bez zasad moralnych. To wy rodzice jestescie odpowiedzialni za wasze dzieci i nie zrzucajcie tej odpowiedzialnisci na edukatorow.
  • ~to perwersja
    (2019-10-17 00:15)
    Czy dzisiaj naprawde ludzie sa tak durni, ze uwazaja, ze edukacja seksualna to nauka bzykania i masturbacji? To jest perwersja tak myslec.
  • ~sterylizajca i skrobanki dla lewaczek
    (2019-10-17 00:06)
    Darwin in action - niech POwymierają bezPOtomnie i sPOkój z nimi będzie.
  • ~Donaldinio Adolfowicz Baizuo Tuskaczewski
    (2019-10-17 00:04)
    a moja stara robi to każdemu jak Monica Lewinsky
  • ~JA TEŻ PROTESTUJĘ
    (2019-10-16 23:55)
    Ja protestuję przeciwko LGBT i napędzających to coś organizacjom syjonistycznym. Przeciwko ich próbie reklamowania i rozpowszechniania zboczeń seksualnych. POLSKA DLA NORMALNYCH - dla LGBT, syjonistów i moherów Nasze polskie PRL-owskie NIE !
  • ~Matwiej Łagodny
    (2019-10-16 23:02)
    ,,Strajk Kobiet" to Feministyczne-Lewackie Odpady Moralne.Nie ma ZGODY by Polskie Dzieci Służyły za Używkę Wszelki Maści Degeneratom.
  • ~xyz
    (2019-10-16 22:55)
    Do "postępowych": Czy samym seksem żyje człowiek?
  • ~Anna
    (2019-10-16 22:41)
    Ale dzbany, nawet nie mają pojęcie, co znaczy "jesień średniowicza".
  • ~naf
    (2019-10-16 22:09)
    A potem rodzą 16 latki, bo z ksiedzem to nie grzech. Zwłaszcza mlodym, i z prawej i sprawiedliwej rodziny.