Budka: PO wymaga zmian. Jestem skłonny startować w wyborach na szefa partii

Platforma potrzebuje zmian, potrzebuje tego, żeby z nową energią, z nowym pomysłem wejść w kampanię prezydencką - mówi w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" wiceszef PO Borys Budka. Nie wyklucza startu zarówno na szefa klubu KO, jak i przewodniczącego PO.

wróć do artykułu
  • ~dawni towarzysze towarzysza Wiesława z PZPR
    (2019-10-17 20:20)
    Brawo Budka ( nie mylić z BUDKOM PIWA ) dziadek WIESŁAW był by dumny ( tak tak towarzysz GOMUŁKA )
  • ~wsio charaszo
    (2019-10-17 20:26)
    Wyrazy poważania i szacunku ze względu na pamięć waszego dziadka a naszego towarzysza Gomułki z partyjnym pozdrowieniem Putin
  • ~Straszno i śmiesznie
    (2019-10-17 20:38)
    Jabudka na szefa a jachira na prezydenta
  • ~atomowy romek
    (2019-10-17 20:38)
    Kiepski z ciebie strateg polityczny Budka. Zrobiłeś falstart nie wiedząc nawet czy wyścig się zaczął. A kiedy Schetyna "zniszczę cię" utrzyma się na powierzchni to masz p r z e r ą b a n e.
  • ~someone
    (2019-10-17 20:33)
    Potrzebny jest ktos kto porwalby ludzi. Borys Budka nie nadaje sie do tej roli; jest zbyt dretwy.
  • ~stawka byt duza
    (2019-10-17 20:49)
    Borys ,jestes juz w PO skonczony. Nie sadze ,zeby Schetyna ci wybaczyl .
  • ~Analityk digitalny
    (2019-10-17 22:14)
    Pan Budka mi NAPRAWDE imPOnuje, jest zdeterminowanie ambitny, chce rowniez w zyciu osiagnac wysokie stanowisko, jak jego dziadek Wieslaw Gomulka. Brawo Borys, tak rzeczywiscie trzymac, na pewno wtedy POkonacie Waszego najwiekszego Wroga, ktorym dla Was jest narod Polski, ktory wtej chwili reprezentuje Prawo i Sprawiedliwosc.
  • ~Jak każdy z PZo byle jaki
    (2019-10-17 20:41)
    "Paragon hańby" manipulant i człowiek bez zasad
  • ~Żenada
    (2019-10-17 20:39)
    Polityk i działacz to nie szczekacz i awanturnik
  • ~Lech Bolesław
    (2019-10-17 21:29)
    maly czlowiek w małych butach
  • ~Baczny obserwator
    (2019-10-18 05:24)
    Jestem prawie pewny na sto procent, że tych kandydatów na szefa PO to jednak im Jarosław przedstawia... Następny, bardzo dobry...
  • ~Autorka
    (2019-10-18 05:51)
    Pan Budka niech się schowa do budy. To jest dopiero agresywny człowiek. On nigdy nie powinien być posłem. Kto na tego faceta głosował. Nie ma za grosz ambicji.
  • ~kasa
    (2019-10-18 08:52)
    focet o twarzy alkocholika, glosie dziadka klozetowego, i madrosci cinksiarza - zawsze jest gotowy na nastepny przekret.
  • ~long
    (2019-10-18 07:30)
    Skromny facet? Schetyna przynajmniej na swój sposób jest barwny. Budka w swoich wypowiedziach jest natomiast żałosny.
  • ~walus
    (2019-10-18 08:36)
    ale sie robrykala ta szumowina w PO jak bedziecie tak robic to was oleje czy wy nie macie innego tematu tylko wieszanie schetyny jestescie wredni
  • ~98uiojklm,