Poseł PiS Przemysław Czarnek, który ma zostać nowym ministrem edukacji i nauki, podziękował za wsparcie i życzenia, które dostał po tym, jak poinformował, że wykryto u niego koronawirusa. "To bardzo miłe. Kilka dni i wracam" - napisał.

Reklama

W poniedziałek Czarnek miał wziąć udział zaprzysiężeniu nowego rządu Mateusza Morawieckiego w Pałacu Prezydenckim. "Chciałbym Państwa poinformować, że przed chwilą potwierdzono u mnie koronawirusa. Udałem się rano na badania w związku z bólem głowy nie chcąc narażać Prezydenta RP, Rady Ministrów i innych uczestników dzisiejszych wydarzeń. Czuję się dobrze. Nie lekceważcie objawów" - podkreślił poseł na Twitterze. Kilka godzin później również na Twitterze Czarnek napisał: "Szanowni Państwo, Przyjaciele, ogromnie dziękuję za tysiące e-maili, sms i innych form wsparcia i życzeń. To bardzo miłe. Kilka dni i wracam".

Powiatowy Inspektor Sanitarny kończy dochodzenie epidemiczne; czekamy na informację kto powinien zostać objęty kwarantanną, a kogo ta kwarantanna nie będzie dotyczyła - powiedział w poniedziałek szef KPRM Michał Dworczyk pytany o procedury wdrażane w Kancelarii Premiera.

Reklama