Reklama
Warszawa
Reklama

Od zatrzymania współpracownika Leppera do wyroku na Kamińskiego. Afera gruntowa na ZDJĘCIACH

30 marca 2015, 20:29
Teraz wyrok zapadł w ostatnim wątku afery. Mariusz Kamiński został, nieprawomocnym wyrokiem, skazany na 3 lata więzienia. Jest wyrok na Mariusza Kamińskiego
Teraz wyrok zapadł w ostatnim wątku afery. Mariusz Kamiński został, nieprawomocnym wyrokiem, skazany na 3 lata więzienia. Jest wyrok na Mariusza Kamińskiego / PAP / Bartłomiej Zborowski
Wszystko zaczęło się od przechwałek dwóch biznesmenów. Skończyło się upadkiem rządu PiS i wieloma procesami sądowymi. W jednej z ostatnich spraw, dotyczącej afery gruntowej, były szef CBA został skazany, nieprawomocnym wyrokiem, na trzy lata więzienia.
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(72)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • panna mania
  2015-03-30 23:10:32
  Do Redaktora Naczelnego (donos obywatelski)
  Zwracam się z pokorną prośbą, aby autora tekstu przymusić do przeczytania z uwagą tego, co orzekł w tej sprawie sąd.
  Czy PISdzielskie myślenie już tak się wam w rozum wżarło, że bezrefleksyjnie powtarzacie PISdzielskie brednie?
  Co bredzi autor? „Agenci CBA wzięli pod lupę dwóch biznesmenów, którzy chwalili się wpływami w resorcie rolnictwa i możliwością <<odrolnienia>> dowolnego gruntu”.
  Oni ich nie wzięli „pod lupę”. Oni ich doprowadzili do popełnienia przestępstwa, wydając przy tym masę państwowych pieniędzy. I za to owi oni dziś zostali skazani!
  Durne PISdzielce zwąchały jakąś rybkę i wpadły na genialny powód, jak na tę rybkę złowić i i ubezwłasnowolnić Leppera. A tu KICHA!
  Podstawą wyroku było to, że bez należytych podstaw Kamiński et consortes podjęli tzw. prowokację wobec wytypowanych przez siebie osób w sytuacji, w której takich podstaw nie było.
  To Kamiński i jego podwładni, CBA, podżegali ludzi, którzy gdzieś, coś po pijanemu „chlapnęli”, do popełnienia przestępstwa. To oni ich podżegali! To Kamiński et consortes są sprawcami, inicjatorami przestępstwa!
  Że Ryba i ten drugi wzięli łapówkę? To pewne. Takie są ich prawomocne wyroki . Jednak tak jak sprawca odpowiada podżegacz Kamiński.
  Tak jak Kamiński, żaden funkcjonariusz praworządnego państwa postępować nie może.
  To, i tylko to stwierdził dziś sąd.
  Panna mania
  3
 • Zenek
  2015-03-31 00:21:37
  Re panna mania 2015-03-30 23:59
  Jesteś dyżurnym pisarzem ?Twoja nienawiść do Kaczyńskiego nie może przesłonić faktów.Prawda jest tylko jedna.Nie chodzi wcale o aferę gruntową tylko o aferę sądową.W 2008r.CBA Mariusza Kamińskiego wykryło wielką aferę korupcyjną w Sadzie Najwyższym.Chodziło o załatwianie wyroku w sprawie o miliony złotych,powiązanej z bohaterami afery hazardowej.Są dowody z podsłuchów,w sprawę zamieszane są orły Temidy z najwyższych gniazd.Pisała o tym kilkakrotnie "Gazeta Polska ".Od 2008 r.śledztwo trwa do dziś.Zapytany kilkakrotnie prokurator generalny Seremet o to śledztwo w sprawie korupcji w Sądzie Najwyższym,odpowiedział,że nadal się toczy.Ciekawe co dalej - zostanie może umorzone ?Rozgrzany do czerwoności sąd warszawski oprócz sygnału politycznego,wysłał też jasny sygnał korporacyjny - nie tykajcie nas ! Każda ręka podniesiona na korupcję,zwłaszcza w sądach,zostanie odrąbana ! Dlatego wyrok skazujący M.Kamińskiego jest wyjątkowo SKANDALICZNY !
  Tyle i tylko tyle.
  2
 • mniej niż zero
  2015-03-30 23:16:03
  powinien siedzieć razem z Ziobro
  0
 • KomoRusek ze WSI
  2015-03-30 22:43:02
  Kaminski skazany ,bo odwazyl sie scigac przestepcow z UKLADU,a Hofman ,bo zadawal KomoRuskiemu niewasciwe pytania ,czyli POwracaja UBeckie BEZPRAWNE WYROKI zaluja tylko ze nie moga ZAMORDOWAC I na LACZKE
  2
 • Hard-collection Moskva
  2015-03-30 22:40:56
  A gdzie ci sędziowie prywatnie mieszkają? Chcemy osobiście pogratulować...
  0
 • 007
  2015-03-30 22:45:25
  Kto tu jest w większości? Czy siłą trzeba naprawiać Polskę?
  1
 • won z IV RP i kaczym świrem
  2015-03-30 23:00:31
  ~uciekinier2015-03-30 22:12
  to POLSKI juz nie ma trzeba wiac

  spierd.laj na Madagaskar PiSdzielski pomiocie
  0
 • Ryki
  2015-03-31 06:00:52
  POLSKA to kraj chory. RZAD to DEBILE
  0
 • ola
  2015-03-31 06:02:02
  WSI !
  0
 • donek
  2015-03-31 07:23:03
  TERAZ CZAS NA HAMA KACZORA -- 10 -- LAT DLA TEGO MAŁEGO DARMOZJADA ..
  0
 • jaro
  2015-03-31 07:25:41
  Jakiś głupek napisał, ze kolej na Kaczora - tak jest - a potem Białoruś.
  0
 • Acc34
  2015-03-31 08:22:43
  DO ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  a ten szmalcownik z GW pluje już wokół
  Mówiłem ordynatorowi by mu nie dawał przepustki z Tworek
  0
 • POzwólcie Bronkowi mówić!!!
  2015-03-31 02:30:47
  ...

  Bredzisław Niedołega Gafowicz winien mówić i mówić!!! Teatr jednego czerwonego aktora z korzeniami we WSI winien być puszczany non-stop . Młodym wyjaśniam , że dawno , dawno temu w kinach puszczano filmy radzieckie za 8 złoty non-stop od 8 rano do 22 wieczorem . Jak mawiał klasyk z bezpieki „DURNIA MACIE ZA Prezydenta” i ten dureń coraz bardziej się POgrąża w odmętach szaleństwa !!! Więc dajcie mu mówić od rana do wieczora niech robi z siebie idiotę na chwałę i pożytek naszego kandydata na prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy . A co myśli Bronek Barierka o narodzie polskim czyli o Tobie i o Mnie. On nas chce wypie…. , okłamać i wykorzystać . Uwielbiam to jego machanie rękami podczas przemówień jak jest wygwizdywany , bo przypomina mi małpę proszącą o banana . Niechże ten gamoń POgrąża się w szambie WSI , niech chwali sowieckich oprawców , którzy zabijali ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH , niech robi z siebie kompletnego IDIOTĘ ….. pozwólmy mu na to.

  "...Milczeć! Sapristi! Z was się śmieję! Z was! ŁŻE Elita! Cha, cha, cha... Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz Bronkozaur, wasz wielki człowiek, wasz Nikodem Dyzma to zwykły oszust, grabarz ,co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn! Idiota, nie mający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii. To cham, bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania! Przyjrzyjcie się jego mużyckiej gębie i jego prostackim manierom! Skończony tuman, kompletne zero! Daję słowo honoru, że nie tylko w żadnym Oksfordzie nie był, lecz żadnego języka nie zna! Wulgarna figura spod ciemnej gwiazdy, o moralności rzezimieszka. Sapristi! Czy wy tego nie widzicie? Źle powiedziałem, że on was za nos wodzi! To wy sami wwindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów. Z was się śmieję, lemingi! Z was! Motłoch!...
  ...
  0
 • vp
  2015-03-31 04:35:17
  Nigdy nie uznawałem wyroków demokracji jako sprawiedliwe dopuszczenie SAMEJBRONY do rządu ale Kaczyński dobrał sobie partnera ,więc czyja to wina.? Natomiast pozwolenie choremu z nienawiści osobnikowi utworzenie policji politycznej było jeszcze większym błędem ,więc czyja to wina ?Chęć bycia nazywanym "panie premierze " zastępuje Kaczyńskiemu rozumek (bo o rozumie nie ma mowy) i wszystko robi by przejść do historii polski jako największy bzdet.
  0
 • Roman Wokal
  2015-03-31 02:31:33
  Uklad narazie zwyciezca, ale sedzia ma przerabane, powtorka z Gdanska , TVN dziala na calego, dziennikarze-- dywersanci jada na Kaminskiego, podle lizusy dupe liza, byle dostac troche wiecej pieniedzy, straszne lizusostwo w tym TVN.Kompromitacja sedziego i sadu okregowego w W--ie.Zlodziejstwo, kumoterstwo, kolesiostwo, aferzysci maja sie dobrze, ale wszystko do czasu..WASZ CZAS SIE KONCZY, bo glupi narod przebudzi sie aferzysci. z PO
  0
 • Gajowy Ma Rucha
  2015-03-31 02:33:08
  Przyszła wiosna!
  Sezon polowań na wymiarowe, zapasione i chore "sleeping bule" uważam za otwarty!

  Tylko żeby ktoś przez pomyłkę nie postrzelił Sitting Bulla!
  0
 • Z Tajnego Sztambucha Towarzysza Szmaciaka
  2015-03-31 02:34:30
  Co do Turowskiego - to najbardziej znany jest z tego, że - jako agent bezpieki - jest jedynym człowiekiem na świecie, który z racji swych obowiązkow służbowych był na Placu Św. Piotra, kiedy Agca strzelał do Jana Pawła II, a potem - oczywiście bez swojej wiedzy i zgody - był też na lotnisku Siewiernyj, gdy "zdarzyła sie" tam katastrofa, w której zginęli przedstawiciele najwyższych władz III RP?
  Kto z was jest w stanie odpowiedzieć na pytanie - w jakim celu i w ramach jakiego i czyjego ogólnego planu - on jeden - taki szczęściarz i wybraniec losu - przebywał w tych dwu kluczowych momentach historycznych w dwóch tak odległych od siebie w przestrzeni i czasie miejscach? Czyżby stało się tak w ramach realizacji przez SB tak zwanych "wyrokow Opatrzności"?

  ~~~
  Osobą, dzięki której ten agent PRL-owskiego wywiadu został przydzielony w lutym 2010 r. do organizacji obchodów w Katyniu, był, według europosła Ryszarda Czarneckiego (PiS), ówczesny marszałek sejmu Bronisław Komorowski!
  >Tomasz Turowski wielokrotnie publicznie chwalił się, że wysokie stanowisko w naszej placówce w stolicy Rosji w lutym 2010 r. załatwiał dla niego ówczesny marszałek Sejmu RP, obecny prezydent Bronisław Komorowski. Obaj panowie są zaprzyjaźnieni, są ze sobą po imieniu i utrzymywali również kontakty nie tylko służbowe, ale i towarzyskie poza gmachem na Wiejskiej w Warszawie< napisał Ryszard Czarnecki 7 stycznia 2011 r.

  Czytajcie uwaznie: "wysokie stanowisko w naszej placówce w stolicy Rosji w lutym 2010 r. załatwiał dla niego ówczesny marszałek Sejmu RP, obecny prezydent Bronisław Komorowski."
  Czytajcie uwaznie: "w lutym 2010 r. załatwiał dla niego ówczesny marszałek Sejmu RP, obecny prezydent Bronisław Komorowski."
  Czytajcie uwaznie: "w lutym 2010 r."
  0
 • Nie tylko sędziowie w III RP są rozgrzani !!!
  2015-03-31 02:35:16
  ...,...

  Nareszcie mamy rozgrzanego do czerwoności prezydenta, któremu chyba od tego żaru dupa się palić zaczyna!

  Dla równowagi w Brukseli stygnie polityczny trup premiera!

  Bo bilans zawsze musi wyjść na zero!!!
  0
 • 007
  2015-03-31 05:22:27
  Otwarto puszkę Pandory która może odwrócić się przeciwko PO/PSL których członkowie po przegranych wyborach mogą zasiąść na ławie oskarżonych za wszystkie swoje grzechy popełnione przez ostatnie 8 lat.
  0
 • zbigniew
  2015-03-31 08:36:09
  TO JEST wina Polaków, bo kiedy widac było na poczatku rzadów PO co sie dzieje z aferami to ulegli narracji matolstwa o budzeniu ludzi o 5 rano i dopuścili do dalszego rzadzenia tych . DZISIAJ tak samo budza ludzi nawet nie o 5 tylko o 3 rano, wiem to od znajomych z Policjii. Jeżeli Polakom odpowiada taki styl rzadzenia,okradania panstwa i narodu,nieudolnośc rządzenia to prosze bardzo,tylko niech ci którzy tutaj tak szczekaja nie uwazaja sie za patriotów popierajac taki styl rzadzenia. Zadna afera PO nie rozliczona. Panstwo staje sie totalitarne jak za Stalina. Wyrok sadu wyższy jak chce prokurator i to w jakim stylu. TEN sedzia był tak zadowolony ogłaszając wyrok ze nie mógł z radości usiedzieć. Panstwo okreslone przez Sienkiewicza" HWD I KUPA KAMIENI" TO widze ze wam odpowiada. AMBER GOLD ciekawe czy doczeka finału ? wątpie. JAK mówiono takiej piramidy ten facet nie mógł sam stworzyć bo raz że nie maiał pieniędzy drugie sam nie był tak zdolny. KTOS jemu pomógł, tylko kto ? POMOC mogła przyjśc tylko z dwóch stron !!!
  0
 • lik
  2015-03-30 22:18:07
  HUCPA
  0
 • elf
  2015-03-31 08:37:41
  Kamińki vel Szczurek to wyjątkowa pisoboplszewicka gnida ,już dawno powinien siedzieć !!!
  0
 • leming
  2015-03-31 11:03:42
  Sprawa Leppera to nieudolnie przeprowadzony zamach stanu w wykonaniu kurdupli.

  Co większość inteligentnych Polaków dobrze wówczas zrozumiała i wybrała PO
  0
 • Jan Stańczyk
  2015-03-31 08:44:16
  Zemsta mafii PEŁO z PSL. swoje brudy pozamiatali pod dywan, omanili Polaków. A tzw.niezależne sądy przychyliły się do zemsty poprawnej ,złej partii PO. Taka szopka tylko pod rządami PEŁO !!! A durni ,otumanieni Polacy w to wszystko wierzą . ale jaja , w sam raz na Wielkanoc.
  0
 • III RP - państwo patologiczne!!!!
  2015-03-31 06:54:34
  Komunistyczni bandyci którzy maja na sumieniu życie Polaków - żaden z nich nie doczekał się kary!!!

  Zbrodniarze i mordercy w III RP nie zostali osądzeni a zbrodniarz Jaruzelski doczekał się pogrzebu z honorami z udziałe m prezydenta III RP!!!

  Wyroki otrzymują ci , którzy walczyli bezkompromisowo z rakie m korupcji!!!


  To jest właśnie III RP - państwo patologiczne. Państwo bandytów ,złodizei i łapówkarzy.

  Wczorajszy wyrok jest klasycznym przestęstwem sądowym a sędzia który się dopuscił tego przestęstwa będzie za nie odpowiadał przed Sądami Wolnej Polski.

  Jeszcze raz : III RP to państwo bandytów ,złodziei i łapówkarzy ,których chroni "wymiar sprawiedliwości".

  Skazywani są ci którzy tropią i łapią bandytów ,złodziei i łapówkarzy.

  Jeśli w drugiej instancji zostanie utrzymany wyrok skazujacy dla Mariusza Kamińskiego będzie to oznaczać ,ze w Polsce musi dojsć do krwawej rewolucji.

  Dopiero wtedy gdy ulicami popłynie krew przestępców - nastąpi oczyszczenie , którego Polska potrzebuje od 1945 roku.

  Róbcie tak dalej mafosi III RP.

  Doczekacie sie krwawego końca swoich zbrodni. Ludzie w koncu nie zdzierżą.

  Fałszujecie wybory , kłąmiecie . W demokratyczny sposób nie da sie was odsunąć od władzy.

  Hodujecie rewolucje.
  0
 • benek
  2015-03-30 21:30:34
  jak juz sie ma te wladze, no to kto zabroni z niej korzystac?Baranek Bozy?
  0
 • precz z antykorupcyjnymi agentami!
  2015-03-31 07:04:34
  Ministerstwo Prawdy wydało Kolejny Komunikat!
  https://www.youtube.com/watch?v=mX5uAFgkhWg
  0
 • zbigniew
  2015-03-31 08:58:08
  PREZYDENT ZAPEWNIA UWAGA ZAPEWNIA ZE- " DECYZJA SADU NIE MA NIC WSPOLNEGO Z KAMPANIA WYBORCZA" SKORO MNIE zapewnił to juz jestem spokojny,bo myslałem że to jakaś ustawka ? !!!
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-03-31 07:28:22
  A teraz kolej na kolejnego pisowskiego zlodzieja ziobre nastepnie macierewicza

  a na koncu herszt bandy kaczynski znanego jako "kartofel"
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-03-31 07:27:12
  No, zagotowalo sie w PIS szambie !
  Spora garsc orlów IV RP zrozumiala, ze moga dolaczyc do Kaminskiego.
  Sam Kaczafi tez.
  Wiec lament wnieboglosy.
  0
 • Jarosław z Warszawy
  2015-03-31 07:35:32
  Sąd: Hofman musi przeprosić Komorowskiego za słowa o SKOK
  Hofman - trafiony, zatopiony.
  Kamiński - trafiony, zatopiony
  Duda- trafiony, pływa
  Kaczyński...
  0
 • o.k.
  2015-03-31 07:42:21
  Fajnie się porobiło dla złodziei. Trzeba tylko zapisać się do odpowiedniej opcji.
  Klawiszy do pierdla, a złodziei na urzędy.
  W banku jest następne 300 mld euro. Złodzieje bierzcie się do roboty
  bo to ostatnia taka darowizna od Unii.
  WSI wiesiu - po wyborach kolej na ciebie.
  0
 • SAMI SWOI
  2015-03-31 07:44:03
  PANI S POBRAŁA ŁAPÓWKĘ A SĄD JĄ UNIE WINIŁ BO NIESTETY BYŁA OD SAMYCH SWOICH.
  0
 • wPiSdu
  2015-03-30 22:37:23
  ujadanie i wycie z bólu PiSdzielskich pomiotów bezcenne
  wszak już wiedzą że przerżną kolejne wybory
  0
 • Zbiniu55
  2015-03-31 07:54:56
  Ty...panna mania tak anonimowo to odwagi ci nie brak tłumoku ,ale i na takich znajdzie się sposób, zobaczymy, czy nadal będziesz taki elokwętny...powinni ci więcej płacić, bo te srebrniki szybko się skończą i co wtedy? WSI-ocu ?
  0
 • Zbiniu55
  2015-03-31 08:01:34
  -BODO -Nic dodać , nic ująć.
  0
 • bb
  2015-03-31 07:56:36
  Czas na następnych-Macierewicz,Ziobro, Kaczyński !!
  0
 • masa
  2015-03-31 09:26:31
  Wszędzie gdzie PO wsadzi swoje łapska natychmiast giną pieniądze tak było w Albert Gol ,OFE I SKOK- ach ,mafia z PO i Prokuratura miała być niezależna ,stała się narzędziem w rękach PO.
  0
 • dosc
  2015-03-31 08:06:15
  A kiedy odpowiedza autorzy tej destrukcji panstwa: Ziobro, Engelking i ich protektor Kaczynski?
  0
 • am haarec
  2015-03-31 09:33:46
  Oto sprawiedliwość wg. Peło swoich chronić i być pobłażliwym,a przeciwników unicestwić :((((( By żyło się lepiej (kolesiom)
  0
 • BACA
  2015-03-31 08:09:03
  po tym wyroku zasada naciągacza Owsiaka działa RÓBTA CO CHCETA oszuści i złodzieje i inni aferzyści są w raju no nie POsrańcy a ja sram na takie państwo i ten rząd
  0
 • Kris
  2015-03-31 03:39:26
  POst-komusza mafia rządząca idzie na całość.
  Każdy z członków tego PO-PSL rządu jest umaczany przynajmniej w jednej dużej aferze. A większość w wielu aferach.
  Trudno się zatem dziwić, że to nie aferzyści są karani, a tylko ci co afery wykrywają. Warto zapamiętać nazwisko tego "sędziego" Wojciecha Łączewskiego - bo ta banda "prawo-rządnych" nienawistników w togach musi zostać uczciwie rozliczona i usunięta z jakichkolwiek państwowych stanowisk.
  Standardy wschodniej Europy. III RP w całej krasie...
  Jaka jest różnica pomiędzy Polską a Rosją-Białorusią? Praktycznie żadna.
  Tam fałszują wybory, to samo robią tutaj. Tam zamykają niewinnych ludzi i to samo robią tutaj. Tam jawnie zabijają ludzi i tu jest wiele przypadków niewyjaśnionych zabójstw. Tam media kłamią i manipulują i tu jest dokładnie tak samo (nie jawna ale skryta cenzura). ITD... ITP...
  0
 • PO to DNO , KomoRusek ze WSI
  2015-03-30 20:44:48
  te sedzia LACZEWKI musi miec POteznie NASRANE za KOLNIERZ ,ze wydaje POLITYCZNE WYROKI, ROZGRZANE PO KomoRusku wyroki nie majace nic wsPOlnego ze SPRAWIEDLIWOSCIA . UKLAD MICHIK eSBki I WSIarze prowadzi do DESTABILIZACJI POLSKI, bo nie chce POddac sie procedurom DEMOKRATYCZNYM, czyli UCZCIWYM WYBOROM, czyzby RUSKIE SERWERY nie byly juz pewne?!!. STOP FAUSZOWANIU WYBOROW przez AGENTURE
  0
 • Co za syf
  2015-03-30 20:54:28
  Właśnie skazany został wiceprzewodniczący największej ( a właściwie jedynej ) partii opozycyjnej. To już Białoruś,czy jeszcze nie?
  0
 • Slawek
  2015-03-30 21:10:13
  Ale jaja...
  Sawicka na wolności a policjanta od łapówkarzy chcą zamknąć za to że ścigał bandytów!
  W jakim ja kraju żyję?
  0
 • św.NH
  2015-03-30 21:21:12
  KOLEJNY KROK POZAMYKA KOMORA peło WSZYSTKICH POZA BRONKIEM KANDYDATÓW DO PIERDLA PRZED I TURĄ.
  0
 • Jacek
  2015-03-30 21:20:00
  Jestem zbulwersowany postawą sądu. Wyrok jest po prostu skandaliczny. W tej samej sprawie, ten samy wydział sądu wydał trzy różne postanowienia. Panowie Ryba i Andrzej K. zostali skazani przez sędziów z tego wydziału. Tym samym stwierdzając, że działania CBA były legalne
  0
 • swój
  2015-03-30 21:44:45
  Wmówili wam, że to PiS chce zrobić państwo policyjne. Straszyli was Kaczorami i ABW - wszystko po to, żeby dorwać się do władzy i samemu zrobić to czym was straszyli. Tusk i PO, to nieustanne dążenie do ograniczenia wolności obywateli, inwigilacja, kłamstwo oraz nakładanie na Polaków coraz to nowych podatków, innych danin i ich podwyższanie. Nie dajcie się nadal ogłupiać. PiS nawet z Kaczyńskim będzie lepszy od PO z Tuskiem. Kaczyński już rządził i to dobrze, nie przeszkadzał przedsiębiorcom , nie uchwalał bubli ustawowych, tylko media i POwska propaganda zrobili z niego nieomal zbrodniarza. Kaczyński ma swoje minusy, ale jego działania nie są kierowane przeciw zwykłym obywatelom, tylko jest to walka polityczna i chęć rozliczenia tego co szkodzi, szkodziło i nadal pozostaje bezkarne. Jedną z metod utrzymania przez Tuska i PO władzy jest podsycanie w Polakach strachu przed powrotem do władzy PISu. Tusk i PO, wciskają Polakom bzdury, że niby państwo PiSu, to było państwo policyjne. Prawda jest taka, że oprócz pijaru i propagandy Tusk i PO, nic nie potrafią, wręcz szkodzą ! PO straszy PISem, ale wystarczy przemyśleć te 2 lata rządów PIS - czy było coś nie tak ? Na pewno nie, tylko przestępcy i skorumpowani POlitycy więcej się bali, a nie zwykły obywatel. Niestety PO rozszerzyła propagandowo ten strach na wszystkich Polaków i nadal, to robi i to dość skutecznie. Jednak ten, kto potrafi myśleć wie, że nie było i nie ma się czego bać. Przecież Tusk i ludzie z PO, mieli być najlepsi, mieli się na wszystkim znać i Co … !?
  0
 • koko
  2015-03-30 21:56:22
  Za komuny myślałem,że już nic Polski i nas Polaków nie może gorszego spotkać.Jeżeli uczciwych ludzi wsadza sie do więzień żeby złodziejom i przestępcą nie przeszkadzali to znaczy że przez 25 lat nas okłamywali,że komuna padła.
  Jestem już stary ale łapy mnie swędzą.Jeżeli by znalazł się ktoś kto by nas poprowadził pójdę pierwszy.Mam też nadzieję,że tym wyrokiem sobie zaszkodzili,bo ludźmi to wstrząsnęło nawet tych którzy PIS krytykowali.
  0
 • student
  2015-03-31 08:15:52
  bb2015-03-31 07:56
  Czas na następnych-Macierewicz,Ziobro, Kaczyński !!

  Kaczyńskiego nikt nie ruszy bo ma zielone papiery
  0
 • sigi
  2015-03-30 22:01:56
  Tym wyrokiem chcieli zastraszyć nas wszystkich,że mogą z nami zrobić co zechcą zależnie od pogody.
  0
 • warszawiak
  2015-03-30 22:03:34
  Ale trochę racji Kaczyński ma!
  Oskarża się żołnierzyka,Kiedy to on z Ziobro wydawali polecenia, a on był tylko wykonawcą.
  0
 • Jarosław z Warszawy
  2015-03-30 22:05:04
  Prezes Zbaw Dupalin--- zdechnie i PIS szambo- wychodek

  rozleci sie jakby ktos wrzucil do tego gooowna granat !
  0
 • Dzwoni Jarosław z Warszawy
  2015-03-30 22:07:42
  a co tam z kandydatem Dudpa na prezydenta- odzyskał już pamieć?
  0
 • uciekinier
  2015-03-30 22:12:38
  to POLSKI juz nie ma trzeba wiac
  1
 • alik
  2015-03-30 23:11:45
  Wezcie tego chorego ubeka wiesia bicza...i dajcie mu troche odzywki dla wzmocnienia ,zanuzcie biedaka w szambie niech ludzik nazlopie sie do woli i nie meczy sie .Nie zalowac mu rarytasu bo dobrze plecie bzdury .
  0
 • psychiatra kaczego kurdupla
  2015-03-30 23:39:47
  ~Zenek2015-03-30 23:26

  Zenuś nie płakusiaj
  Twojego kaczego guru nikt nie tknie bo ma on zielone papiery
  0
 • Karol
  2015-03-31 08:18:02
  Piewszy sąd zdecydował że nic nie ma, drugi skazał a po wyborach trzeci znów powie że nic.
  To jest państwo jak kamieni kupa.

  Zobaczymy jak sekta PO/PSL będzie kwiczeć w maju!

  Oczywiście wy sfałszujecie wybory a ulica wam sprezentuje taki grymas na czerwono - liberalnym pysku.
  0
 • pp
  2015-03-31 08:20:04
  Ale się lemingi ucieszyły!!!
  0
 • wrock
  2015-03-30 23:55:09
  czas leczy polskie rany, wiekszosc pomalu zapomina czasy mroku i "walenia do drzwi o 6 rano", niestety ale okres rzadu PiS, historycznie mozna porownac do stalinowskiej nocy, terroru i przesladowan. Pamietamy haniebne ubeckie teczki, liste wildsztajna, na ktorej ubecy pomieszali bandytow nkwd z uczciwymi Polakami, pamietamy smierc Barbary Blidy, ponizenie pani Sawickiej i pamietamy tego pana wyzywajcego w telewizji, ze ow
  wybitny kardiochirug juz nikogo nie zabije.

  Wszystko ustawione i sprowokowane jak i w tej sprawie i sprawie sp.Andrzeja Leppera.
  Dzsiaj okres nocy pisowskiej dobiega konca, ale mysle, ze pan Kaminski mial przelozonych -prawinikow ministrow, wspolpracowal z owczesna prokuratura.
  Uwazam, ze te towarzystwo dokonale wiedzialo o lamaniu prawa i jezeli temu nie zapobiegli -stali siw wspolwinnymi. Moim zdaniem, opinie publiczna bardziej by sasyfakcjonowalo, gdyby na lawie oskarzonych znalazl sie rowniez pan Ziobro i owczesni prokuratorzy.
  Moim zdaniem nastepnym krokiem powinno byc zlikwidowanie instytucji IPN, gdyz po 25 latach wolnosci jego rola jest zbedna.

  W tym wypadku nalezy podziekowac calemu naszemu wymiarowi sprawiedliwosci - w koncu ta obrobina sprawiedliwosci sie nam -spoleczenstwu nalezy. Przynajmnie posunelismy sie kroczek
  ku panstwu realnego prawa i sprawiedliwosci.
  0
 • Zenek
  2015-03-30 23:59:27
  Re psychiatra kaczego kurdupla 2015-03-30 23:39

  Mianujesz sam siebie psychiatrą tzn.że masz zielone papiery,więc odwal się od Kaczyńskiego,umysłowy kurduplu.Artykuł jest nie o Kaczyńskim ( jeśli potrafisz czytać ze zrozumieniem ) ale pisanie nie na temat to specjalność POmatolstwa.
  0
 • psychiatra kaczego kurdupla
  2015-03-31 00:04:52
  siedzieć powinien Kaczyński
  Kamiński wykonywał tylko rozkaz kaczego świra
  0
 • to wojna koncernow vs homo-sapiens
  2015-03-31 00:04:40
  A co z obecnym bandyta co bez BULU podpisal pozwolenie Koncernom na GMO w Polsce???
  0
 • panna mania
  2015-03-31 00:12:48
  Was, piździelce, i wasze metody przewidział już dawno, dawno temu, stary Młynarski.
  Jak przewidział Młynarski IV RP?
  W bardzo prosty sposób:
  Jakie drzewo, taki klin,
  Jaki ojciec, taki syn.

  potwierdzają to setne przykłady,
  że westerny wciąż jeszcze są w modzie,
  wysłuchajcie więc, proszę, ballady
  o tak zwanym najdzikszym zachodzie

  miasto było tam, jakich tysiące,
  wokół preria i skały naprzeciw,
  jak gdzie indziej, świeciło tam słońce,
  marli starcy, rodziły się dzieci,

  i tym tylko od innych różni się ta ballada,
  że w tym mieście gdzieś na prerii krańcach
  na jednego mieszkańca jeden szeryf przypadał,
  jeden szeryf na jednego mieszkańca

  konsekwencje ten fakt miał ogromne,
  bo nikt w mieście za spluwę nie chwytał,
  i od dawna już każdy zapomniał,
  jak wygląda prawdziwy bandyta.

  choć finanse poniekąd leżały,
  gospodarka i przemysł był na nic,
  ale każdy, czy duży czy mały,
  czuł się za to bezpieczny bez granic

  bo tym tylko od innych różni się ta ballada,
  że w tym mieście gdzieś na prerii krańcach
  na jednego mieszkańca jeden szeryf przypadał,
  jeden szeryf na jednego mieszkańca

  jeśli państwa historia ta nudzi,
  to pocieszcie się tym, że nareszcie
  którejś nocy krzyk ludzi obudził,
  bank rozbity! bandyci są w mieście

  dobrzy ludzie, na próżno wołacie,
  nikt nie wstanie, za spluwę nie chwyci,
  skoro każdy świadomość zatracił,
  czym się różnią od ludzi bandyci,

  a tym tylko od innych różni się ta ballada,
  że w tym mieście gdzieś na prerii krańcach
  na każdego człowieka nagle strach upadł blady,
  od szeryfa do zwykłego mieszkańca

  potwierdzają to setne przykłady,
  że westerny wciąż jeszcze są w modzie,
  wysłuchaliście, państwo, ballady
  o tzw. najdzikszym zachodzie,

  miasto było tam, jakich tysiące,
  ludzkie w nim krzyżowały się drogi,
  lecz nie wszystkim świeciło tam słońce,
  bo bandyci krążyli bez trwogi

  wyciągnijmy więc morał w tej balladzie ukryty,
  gdy nie grozi nam żadne riffifi,
  że czasami najtrudniej jest rozpoznać bandytę,
  gdy dokoła są sami szeryfi.
  0
 • KomoRusek ze WSI
  2015-03-31 02:21:38
  Kaminski skazany,bo odwazyl sie scigac PRZESTEPCOW z UKLADU, HOFMAN ,bo zadawal niewlasciwe pytania KomoRuskiemu, czyli POwrocily czacy SADOW UBeckich , zaluja tylko ze nie moga skazac na SMIERC I ZAKOPAC na LACZCE
  0
 • mezczyzna
  2015-03-31 01:01:03
  Kempa oswiadczyla u Lisa ,ze jest kobieta.Mocno w to watpie
  0
 • Arek
  2015-04-02 16:03:44
  Nie rozumiem czegoś . Zastanawia mnie prowokacja PiS odnośnie afery gruntowej . Przygotowano prowokacje , docelowo 3 ooo ooo zł miały trafić do Leppera (minister w koalicji PiS - Samoopbona ) za odrolnienie jakiegoś terenu na Mazurach ... OK rozumiem ale... jesli Lepper by przywłaszczył sobie tę kasę co dalej ?? Po co to miało być ? Bo chcieli sie pozbyć nieuczciwego Leppera ? No ale wtedy rozlatuje sie koalicja i nie ma rządów PiS bo nie ma wiekszości . Czemu to służyło ? Nie wierzę ze Pan Jarosław chciał doprowadzić do rozpadu koalicji bo wiadomo ze oznaczało to koniec jego premierowania ( co sie właśnie stało ) . Proszę raz jeszcze ... wyjaśnijcie mi to bo może tak po prostu nie kumam ( bo nikt nie jest doskonały ) Pozdrawiam . PS. Jeśli chcesz mi dać "minusa " napisz czemu ale wolę wyjaśnij mi cel bo brakuje mi chyba muzgu zeby to pojąć ... Co prawda mam swoją teorię ale nie rzucam oszczerstw bo może nie wiem wszystkiego .
  0
 • jozek
  2015-03-30 23:14:39
  Czy panna mania ma pisiora na czole?
  1
 • BODO
  2015-03-30 23:19:38
  Sądowy smród STALINIZMU rozlał się na kraj rządzony przez Platformę Oszustów ?
  2
 • Zenek
  2015-03-30 23:26:04
  Re Jacek wpis 2018-03-30
  Że jesteś kopnięty to widać po twoim wpisie.Po polsku pisać nie umiesz,błędów dużo w tak krótkim tekście.Czy ty nie jesteś czasem z ruskiej budy ?Poza tym używasz słów,których nie rozumiesz.Popukaj się w główkę młotkiem najlepiej do lusterka.Kamiński to bandyta ?Ty żałosna MENDO POmatolska !
  Ten wyrok jest po prostu skandaliczny.Sędzia wydał wyrok absurdalny w całym tego słowa znaczeniu,ale służy on kampanii Komoruskiego.To pokazuje także,że idziemy w kierunku Białorusi.To jest państwo Platformy Oszustów czy jak kto woli Platformy Obłudników - chronić korupcję i kombinatorów a ścigać tych ,co walczą z korupcją.Przykładów w tym temacie mamy sporo,więc nie damy się ogłupić,bo wiemy ,że pod parasolem wymiaru sprawiedliwości dzieją się się dziwne rzeczy - bezprawne wyroki.
  3
 • psychiatra kaczego kurdupla
  2015-03-30 22:40:29
  siedzieć powinien Kaczyński a nie Kamiński
  Kamiński wykonywał tylko rozkazy kaczego świra
  1
 • łowca PIS debili
  2015-03-30 22:13:42
  znamy już wszystkie chwyty i pipierdywanie pana Prezeska Kaczyńskiego. Jeżeli Pis nie zmieni po przegranych wyborach lidera - pójdzie na dno. I dobrze.
  1
Reklama

Zobacz więcej

Reklama