Piechociński: Kaczyński wydał wojnę tym, którzy uzyskali dobry wynik wyborczy

Jarosław Kaczyński wydał wojnę tym, którzy uzyskali dobry wynik w wyborach samorządowych - ocenia Janusz Piechociński. Tak według wicepremiera i ministra gospodarki należy traktować słowa szefa PiS-u, który w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" nazwał PSL partią prorosyjską.

wróć do artykułu
  • ~WAW
    (2014-11-24 14:09)
    KACZKA NA SLODKO I MIEKKO..?
  • ~zatroskana katoliczka
    (2014-11-24 15:54)
    Tworki, tylko i wyłącznie Tworki... Warszawska Lecznica dla Obłąkanych. Zdrowia życzę, bo na rozum już...
  • ~Anna
    (2014-11-24 15:52)
    Wywalić tych lesnych ludzików z PKW i TRYB; KONST; dać PO 300 TYŚ ODPRAWY i żadnych KORYT SKLEROTYKOM co doradzają bulowi
  • ~ao
    (2014-11-24 15:23)
    Ta cała sytuacja przypomina mi troche (z historii pamiętam) czas przed zaborami...Też sie panowie politycy pogodzić nie mogli wewnątrz kraju, to im panowie z zewnątrz pomogli ;/
  • ~60 latka
    (2014-11-24 15:20)
    Nie zrozumiem jednego. Jak? Ktoś może być aż tak głupi, żeby nie zobaczyć jaki w Polsce dzieje się SYF? Czy ci ludzie zostali w jakiś, mi niewiadomy sposób zaprogramowani? Wszczepiono im bez ich chyba wiedzy jakiś czip? Jak psom czy bydłu? Bo przecież to nie może być możliwe, aby ktoś popierał świadomie to gooowno jakie się dzieje w ich bądź co bądź własnym kraju! Nie mogę tego pojąć! Czy jest coś, o czym nie wiem? Czy ktoś potrafi wytłumaczyć mi, skąd tylu bezdennie durnych idiotów wykluło się w moim kraju?
  • ~Taaka prawda
    (2014-11-24 15:28)
    re ~dolnoślązak2014-11-24 14:15

    W jednym z lokali PSL w poprzednich wyborach miał 600 głosów a obecnie wzrost do...8800 głosów. Wzrost poparcia o 1000 %
    Gdyby poparcie wzrosło o 100 % to byłoby tylko 2 x 800 = 1600 głosów.
    Piechociński ty bezwstydniku.
    ---
    to 600 czy 800 ?
    i
    liczyć nie umiesz
    jak przy 100% wzrostu to dwa razy to przy 1000% 20 razy
    czyli 20x800= 16000
    he he he
    z czytaniem też nie za bardzo
    Chodziło i CAŁĄ Gdynię a nie o JEDEN lokal
    i nie o 100% wzrostu GŁOSÓW a mandatów.
    ha ha ha
  • ~gdzie jest SEJMOWA KOMISJA SLEDZA?
    (2014-11-24 15:30)
    od 9 LAT koalicja PO-PSL FAUSZUJE WYBORY ,z beszczelnym RECHOTE, ze ONI CIAGLE WYGRYWAJA ,a w tym roku robila ta na masowa skale ,panstwo POLSKIE nie ISTNIEJE ,jezeli PROKURATURA , SAD NAJWYZSZY , TRYBUNAL KONSTYTUCYJNY , PREZYDENT ,POwiadaja ,ze mozna LICZYC SFAUSZOWANE WYBORY ,to prawda jest ,ze POLSKA ISTNIEJE TYLKO TEORETYCZNIE
  • ~zwyczajny PL
    (2014-11-24 15:16)
    PIECHOCIŃSKI kiedy PSL z Pawlakiem odda 18 milionów złotych do Skarbu Państwa ???/ do dzisiaj nie rozliczono PSL za przekręty wyborcze 7 lat temu??? dlaczego prokuratura nie interesuje się tą sprawa ??? Tusk milczy!!! tfuuuuuuuuuuuuuu sk
  • ~trzeba rewolucji
    (2014-11-24 15:35)
    Ty Fred Flinston masz nas Polaków za idiotów.Chcesz nam wmówic że to działo sie po wyborach to normalne standardy demokracji?To,że ktoś sie nie godzi z oszustwami przy wyborach nazywacie zagrożeniem demokracji.Wypad za wschodnia granicę tam POwinniście życ i tyrać na Putlera do zasranej śmierci za goowniane grosze
  • ~MENE, TEKEL, FARES
    (2014-11-24 15:35)
    „Schowaliście się za czterometrowymi murami waszych pałaców – widzimy was.
    Schowaliście się za najemnikami, pilnującymi waszych fabryk – widzimy was.
    Schowaliście się w Parlamencie, zagrabiając nasze pieniądze – widzimy was.
    Schowaliście się w swoich latyfundiach, gdy pariasi przymierają głodem – znajdziemy was.
    Schowaliście się ze swoimi bogactwami w waszych bankach – znajdziemy was.
    Schowaliście się za żołnierzami, którzy nam przysięgali oddanie – rozliczymy was.
    Schowaliście się przed Narodem, ograbiając go – rozliczymy was.
    Nie liczcie na litość, jak my nie liczymy na waszą”
    (Fragment rewolucyjnego poematu z Wiosny Ludów, we Francji 1848)
  • ~emeryt 5
    (2014-11-24 15:12)
    Do "fin". Janusz Kupcewicz nie był jakimś tam kopaczem, tylko 20-krotnym reprezentantem Polski, zdobył 5 bramek dla reprezentacji i brązowy medal z drużyną na MŚ w Hiszpanii w 1982 roku. Musi cieszyć się poparciem w Gdyni skoro zdobył tam ok.5800 głosów. Nigdy nie głosowałem na PSL. Pozdrawiam.
  • ~elf
    (2014-11-24 15:35)
    W# kampanii wyborczej Kaczyński grali słodkiego spokojnego dziadka,któremu Polacy mogą zaufać ;po przegranych wyborach powrócił stary czyli prawdziwy Kaczor złośliwy ,wredny ,fałszywy człowiek :Polacy nigdy temu przegranemu politykierowi nie uwierzą, jest wiecznym przegranym stad ta ściekłość ,złość i żal ;może dotarło do niego, że to koniec; niedługo młodzi z PiS-u sami go popędzą !! Dotarł do ściany cha,cha,cha jego mina to miodzik
  • ~WYBORCA
    (2014-11-25 05:59)
    ANI PIECHOCINSKI,ANI NIKT INNY Z PSL-U NIE POWINNI SIE WOGOLE WYPOWIADAC---TA PARTIA PRZEJDZIE DO HISTORII W HANBIE. JEDNI NAZYWAJA ICH KWIATKIEM DO KOZUCHA PO A INNI SADZA,ZE W CZASIE KOALICJI Z PO NIE ZROBILI DLA NARODU POLSKIEGO NIC DOBREGO--DLA SWOICH RODZIN,KUZYNOW,POCIOTKOW I PRZYJACIOL,DLA TYCH ZROBILI BARDZO DUZO I DLA SIEBIE.

    JESLI CHODZI O WYNIKI WYBOROW, TO CHYBA STAL SIE JAKIS CUD!!!
    PARTIA,KTORA PRZEZ WSZYSTKIE LATA KOALICJI MIALA NAJWYZSZE POPARCIE 6%,BARDZO RZADKO 7%,PRZED WYBORAMI WYNIK SIE NIE POWIEKSZYL, NIEWIADOMO JAK ISKAD UZYSKUJE WYNIK PONAD 40%,CZY KOMPUTER BYL DLA NICH TAKI PRZYJAZNY, CZY KTOS CHCIAL IM POMOC I PRZESKOCZYL WYNIK ZA WYSOKO???
    CZY TAKIE RZECZY MOGA SIE DZIAC W DEMOKRATYCZNYM PANSTWIE???
  • ~perun
    (2014-11-24 15:40)
    i pewnie mamy uwierzyć takim "autorytetom" jak bull, że 1/4 głosowała na chłopców-elewarowców ???
    A kolejna 1/5 nie miała nic innego ciekawego do roboty w niedzielę i przyszła se do komisji oddać nieważny głos :-)))
  • ~ose-t
    (2014-11-24 15:42)
    Prezes-kontroler nadaje się do sprawdzania biletów wstępu do kina lub cyrku. To ciężki przypadek, gdzie wszędzie węszy się podstęp, a tzw. przydoopasy sowicie opłacani klaszczą, gdy prezes zabełkocze na temat świadczący o jego oderwaniu od rzeczywistości! Czas najwyższy na emeryturę połączoną z leczeniem panie K.!
  • ~toja
    (2014-11-24 15:48)
    FRAJERY sie ODEZWAŁY CZERWONYCH HOPKÓW u KORYTA jeszcze od GUMULCA i GŁUPCA GERKA co KAZAŁ TRAWE MALOWAĆ PO MIASTACH
  • ~SP..
    (2014-11-24 15:54)
    POLACY JEDNO JEST WYSCIEE GONIC TA bande czerwonych zlodziejii PO i frajeruf z psl to jst dobrana klika frajruf ta jedna aparatka z prowincjii jak ten pulikot dobrala sie klika z bufetowa tesz niewiadomego pochodzenia kryja sie pod POLSKIMI nazwiskami swoich prawdziwych sie wstydza i takie lampucery na szczytach wladzy jak dlugo pozwolimy zeby naszym krjem zandzily czarownice nieedlugo napewna wprowadza stan wojenny bo jeszcze dycha kiscak z urbanem a gajowy to jest ich ministrant on im bez mydla wchodzi...do..,...gonimy ta bande zlodzieeejii pzpr raz nazawsze dosc 70lat okradania i falszowania wyboruf ...
  • ~Fałszerstwo wyborcze trzeba tępić!
    (2014-11-24 15:55)
    W 1947 też było referendum. Nie przyniosło wyników jak trzeba, to POPRAWILI!
  • ~kk
    (2014-11-24 15:13)
    Partia K O R Y T O W A PSL sfałszowała wraz z PO PO przednie wybory.
  • ~ze wsi
    (2014-11-24 15:09)
    KACZYNSKI WYDAL WOJNE OSZUSTOM I MANIPULANTOM ---To odpowiedz PIECHOCINSKI ---TYLKO GLUPI TP KUPI CO ROBICIE ---NIE PLUJCIE W TWARZ POLAKOM ONI WAM KIEDYS ODDADZA ---AZ TAK GLUPCY NIE SA --JAK MYSLICIE ---To juz dosyc tych kombinacjii i udawania prorosyjsko partia CZY ROLNICY TAK GLUPCY ONI WAM POKAZA Naigrawanie sie z nich -AZ TAK __FRAJERZY MIELI ICH POPIERAC