Kolejna śmierć na komisariacie, nie żyje Austriak. Policja: Zachowanie funkcjonariuszy nie było nieetyczne

| Aktualizacja:

Jako nieprawdziwe oceniła w środę policja doniesienia medialne sugerujące, że w komisariacie policji w Częstochowie w sposób nieetyczny potraktowano obywatela Austrii. 63-letni Herbert M., zatrzymany podczas koncertu, zmarł w komisariacie.

wróć do artykułu
  • ~popo
    (2017-06-25 20:58)
    Jak się bierze leki na serce to nie pije się alkoholu!!!
  • ~Pol Lena
    (2017-06-15 09:02)
    I znów wyjdzie, że winna była Polka i jej facet... wszak byli pod wpływem alkoholu!!! Znaczy...wyniki piwo... ...a...pewnie też wcale nie musiał przyjeżdżać do naszego gościnnego i otwartego na obcych kraju... taka to nasza wzorcowy miłość bliźniego...
  • ~Jk
    (2017-06-15 06:57)
    Nie udzielono pomocy i o je jest nieetyczne,wysmiwanie się też nie jest nieetyczne? Policja jak ZOMO za czasów komuny,ona wróciła oni też
  • ~gadojan
    (2017-06-15 06:28)
    Przestancie, facet zmarl na zawal
  • ~Ator
    (2017-06-14 21:36)
    Jaka placa taka praca. Jak dobry policjant woli sie zwolnic i w suprmarkecie wiecej w ochrnie zarobi to wiecie kto zostaje w policji. Niedoczone, niedoplacone bez motywacji.
  • ~Obserwatorka z USA.
    (2017-06-14 19:55)
    Policjant nic nie jest winny ----dobrze wykonal swoja prace ,musial interweniowac .Obywatel Austrii byl agresywny ,chory ,nerwowy i pod plywem ,alkoholu.(Leki na sercowe polaczyly sie z alkoholem i smierc ).Jak chory na serce i bral leki to zero alkoholu .Policjant dobrze wykonal swoja prace ,tu w USA nikt sie nie patyczkuje ,kto jest agresywny .
  • ~Kormoran
    (2017-06-14 19:39)
    Bandytyzm przyszedl2 do kraju wraz z przlotem ptactwa wedrownego.Przede wszystkim kaczki Zoliborzanki.
  • ~galazka
    (2017-06-14 19:37)
    W przypadku sprowadzenia dalszych immigratów do Polski czego chce Bruksela, nasze komisariaty zdają sie być przygotowane
  • ~TomC
    (2017-06-14 19:33)
    Jak sie ktos leczy kardiologicznie I przy tym spozywa alkohol, to prosi siè o problemy kardiologiczne...
  • ~Medyk
    (2017-06-14 18:51)
    Czy był leczony bioprądami? Był defibrylowany?
  • ~Bingo
    (2017-06-14 18:43)
    Ma szczescie ten kierowca Seicento ze go w Czestochowie nie zabili. Troche tam niebezpiecznie.
  • ~qwerty
    (2017-06-14 18:19)
    Policja dzisiaj to milicja 500+ ( paralizatory powyżej 500 Volt ) i to jest dobra zmiana dla PIS
  • ~Ja tylko pytam -
    (2017-06-14 18:08)
    - dlaczego tekst jest zilustrowany zdjęciem, na którym policjant chwytem typu "półnelson" prowadzi skutego i zgiętego w pół młodego człowieka - a tekst jest o spokojnej interwencji policji po awanturze na bramce jakiejś imprezy i o przewiezieniu pary zamieszanych w tę awanturę ludzi radiowozem na komisariat! - Czy nadal chodzi o podprogowe oddziaływanie na emocje czytelników - czy o dostarczanie nam rzetelnych informacji???
  • ~11
    (2017-06-14 17:17)
    ZOMO wrócilo
  • ~arimgdynia
    (2017-06-14 16:03)
    BŁASZCZAK BOI SIĘ UCHODŹCÓW A W POLSCE POLICJA GORSZA OD NICH !!!!
  • ~PAD
    (2017-06-14 15:03)
    Woodstock to oaza spokoju w porównaniu do komisariatów.
  • ~Lok
    (2017-06-14 14:52)
    No brawo, i to Polacy byli winni smierci austriaka, a nie muzulmanie, czy napewno?
  • ~pendolino
    (2017-06-14 14:21)
    Pis nas nie obroni przed policjantami trzeba aby zaglosowac w wyborach na inna opcje.
  • ~Kontemplyta
    (2017-06-14 13:13)
    Jak się bierze amfetaminę (co w Polsce powszechne, nawet gdy jakiś Moravec mieszka w Austrii) - to paralizator wyzwala taki efekt tj. zawał serca. Cóż, lepiej się poddać kontroli.
  • ~Anna
    (2017-06-14 13:11)
    Austria milczy? A powinni dość ostro żądać informacji i dostępu do śledztwa.

Może zainteresować Cię też: