Marcin P. przed komisją: "parasol" ochronny nad Amber Gold był, ale ja o jego istnieniu w ogóle nie wiedziałem

| Aktualizacja:

Był taki plan, by przewozić samolotami OLT Express pasażerów na zlecenie Kancelarii Sejmu, Senatu i Kancelarii Prezydenta - potwierdził we wtorek przed komisją śledczą były szef Amber Gold Marcin P.

wróć do artykułu
  • ~DM
    (2017-10-24 14:21)
    Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz (PO) wraz z władzami województwa(też PO) ciągnął 12 grudnia 2011 na sznurku (jako burłak jaki) samolot dla "władzy". Teraz samolotu nie ma, słońce peru też nie ma bo nawiał, POzostał mu ino sznurek, i nie wie co z nim zrobić. Czeka na dostawcę z rybnego?.
  • ~Ciekawy
    (2017-10-24 15:26)
    A dlaczego obecna władza nie bierze się za Skoki?
  • ~się tytam
    (2017-10-24 12:00)
    Czy Walcówke nie można przetransPOrtować tak jak AMBER GOLDOWCA do KOMISII REPRYWATYZACYINEJ
  • ~Kaśka
    (2017-10-24 11:42)
    Mów prawdę złotką bo może cię SIWIZNA sPOtkać za tymi Kratkami chłopie nie bądż balonem ochraniąc tuczników
  • ~WL
    (2017-10-24 15:32)
    Mieli wozic Tuska 2 razy w tygodniu do domu a w pozostale dni dowozic politykow PO na narady w ambasaczie Niemiec.
  • ~pokrzywdzona
    (2017-10-24 16:25)
    ....kolonia karna..... do końca życia dla marcina plichty..... razem z politykierami z peło....
  • ~AA
    (2017-10-24 15:35)
    CHyba tego księdza albo RYDZYKA oraz resztę tego PIS-DOLSTWA mechanizm ten sam co w SKOKACH.
  • ~goc
    (2017-10-24 16:32)
    może Suski za Ski się weźmie, tam jest afera większa niż w Amber Gpld
  • ~Primum non vcurviare
    (2017-10-24 17:39)
    Mam nadzieję, że poseł Stupski (od słowa STUPOR) i jego kumple z junty zasiądą kiedyś w podobne komisji tylko po drugiej stronie.
  • ~Zenek z Ojcowa
    (2017-10-24 16:41)
    SKOKi , handel z co2 to jeszcze większe przekręty i cisza
  • ~Ja(bis)
    (2017-10-24 17:00)
    Caryca-Perukarz poczuł, że stołki ministerialne dzielą ... to się stara. A ... co? Hehehe!
  • ~879I
    (2017-10-24 18:04)
    W TEN PRZEKRĘT ZAMIESZANE SĄ GRUBE RYBY . TU NIE MA CO SIĘ CACKAĆ TYLKO ZA DUPSKA BRAĆ PO KOLEI I SADZAĆ ZA KRATY NA 3 MIECHY DO WYJAŚNIENIA WSZYSTKICH POWIĄZAŃ .ZA JAZDĘ ROWEREM PO PIWIE POLAKÓW SADZALI A TU BAWIĄ SIĘ Z NIMI JAK W ŻŁOBKU.
  • ~POSZKODOWANY
    (2017-10-24 18:22)
    A DLACZEGO OBECNA WŁADZA ,NIE BIERZE SIE ZA POLISOLOKATY , TYSIĄCE LUDZI JEST POSZKODOWANYCH ,KTÓRZY PO REZYGNACJI ,Z TEJ SZEMRANEJ ,ZŁODZIEJSKIEJ POLISOLOKATY ,OTRZYMALI OCHŁAPY , A TOWARZYSTWA UBEZPIECZENIOWE WRAZ Z BANKAMI NABIŁY SOBIE KABZE , A PODOBNO MAMY PAŃSTWO PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI ,BRAĆ SIE ZA ZŁODZIEI
  • ~LESZEK
    (2017-10-24 18:52)
    HE HE HE - WASSERMANOWA DOSZŁA DO WIEKOPOMNEGO ODKRYCIA - CWANIACZKA PLICHTĘ - CZY JAK MU TAM OBWIESIOWI - WYMYŚLIŁA , PROWADZIŁA I NADZOROWAŁA SIŁA NIECZYSTA - SIC - JAKIEŚ SIŁY , JAKIEŚ SŁUŻBY ? ALE TO ŚCIŚLE TAJNE - ŁAMANE PRZEZ POUFNE - PRZED PRZECZYTANIEM - SPALIĆ ! KUPA ŚMIECHU ! PLICHTA SKOŃCZY - JAKO NASTĘPNY SAMOBÓJCA - OT SPADŁ ZE SCHODÓW I SKRĘCIŁ KARK CZY SIĘ POWIESIŁ NA WIĘZENNEJ KRACIE .
  • ~Leszek, leśniczy
    (2017-10-24 18:20)
    ten policjant po lewej to kawał byka, jak kondycja pisdowców
  • ~ZENOBIA
    (2017-10-24 18:11)
    JEDNEGO SIĘ DOWIEDZIAŁEM - GANGSTER I OSZUST W JEDNYM - NIEJAKI PLICHTA SPRZEDAWAŁ FRAJEROM ZŁOTO W CENIE - 10 000 ZETA ZA GRAM ! SIC - JEDEN MILION ZA KILOGRAM - GDY MOŻNA SOBIE ZAMÓWIĆ SZTABKĘ KILOGRAMOWĄ LUB KUPIĆ ZA 135 TYSI !!! TO JEST PRZEBITKA !!! MAJĄ ŁEB EX SŁUŻBY !!!
  • ~czas
    (2017-10-24 18:22)
    Na tej komisij ta kurza twarz z PO chce cos zasugerowac widzom, taka linie obrony obralo pelo.:-)
  • ~erbi
    (2017-10-26 02:03)
    Kiedy komisja śledcza w sprawie SKOK-ów i wytransferowania przez senatora PiS pieniędzy do Luksemburga???!!!!
  • ~Zdzisław
    (2017-10-24 22:59)
    Nie zrozumie celu działania tej komisji,wiem że nie ma nic wspólnego z wyjaśnieniem spraw o których mowa. Aby zakamuflowac skoki dąży w politykach p o. Podsumuje że te osoby kto mają być upokorzenie są zbyt inteligentne w porównaniu do pis komuna.
  • ~Anna
    (2017-10-25 06:36)
    "panie z urzędu przychodziły kawy się napić" - zazwyczaj tak przychodzą podczas kontroli w każdej firmie. Nie ma w tym nic niezwykłego.