Budowa płotu na wschodniej granicy Polski ruszy za kilka miesięcy. Koszt to ok. 300 mln zł

| Aktualizacja:

"Zakładamy, że budowa płotu przed dzikami wzdłuż wschodniej granicy Polski powinna ruszyć we wrześniu" - poinformował na poniedziałkowej konferencji minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel.

wróć do artykułu
  • ~Sukerson
    (2018-03-26 21:33)
    Nie wydaje się wam to dziwne. W wzdłuż Ukrainy i Białorusi. Ukraina to kraj z którego młodzi emigrują do naszego kraju. Na pewno wielu nie mogło przejść legalnie i wybrali nielegalny pobyt w naszym pięknym kraju przechodząc nielegalnie przez granicę. . Polacy nie chcą Ukraińskich Banderowców !!!!! Nie wspominając o nielegalnym przemycie narkotyków i innych rzeczy przez granicę. Polacy odgradzają się o tych problemów. Głupia ustawa to tylko temat do zatuszowania prawdziwych problemów.
  • ~m-53
    (2018-03-26 17:28)
    A nie można by tak tych dzików zjeść?
  • ~nyterk
    (2018-03-26 17:34)
    Kretyn.
  • ~Rozbawiony
    (2018-03-26 18:32)
    ASF jest już pod Warszawą więc budowa płotu to zwykły skok na kasę.
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-03-26 17:43)
    De bili zm do entej potęgi!!! Idąc PiSim "rozumowaniem" powinni też rozpiąć siatkę na niebie bo różnego rodzaju ptaki które żywią się padliną mogą przenosić choroby!
  • ~afrykanska dzuma
    (2018-03-26 19:18)
    To beda czekoladkowe i czarne dziki? Jak tak to zgoda.
  • ~głos z za grobu Leszka K.
    (2018-03-26 17:49)
    Zamiast budować płot wysłać tam byłego ministra Szyszkę niech se chłop postrzela! tylko niech sobie dół wykopie bo drzewa powycinał to nie będzie sie miał gdzie ukryć!
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-03-26 19:55)
    To PŁOT miedzy innymi przed RUSKIMI TROLLAMI z AMERYKI WYGONILI 60 tych TROLLI i licze na więcej
  • ~dzik
    (2018-03-27 14:16)
    Imigranci i przemytnicy i tak dalej bedą wycinać otwory w siatce przez które zwierzyna będzie przechodzić..Zamówienia na siatke i słupki dostały firmy kumpli, którzy odwdzieczą sie przelewem na zagraniczne konta.,a Montazem zajmą sie firmy polityków. Dobra zmiana.