Szef NFOŚiGW w aktach IPN jako TW "Ryszard". Rzeczniczka PiS: Ja nie wiedziałam, Jarosław Kaczyński też nic o tym nie wiedział

| Aktualizacja:

Dlaczego w ustawie lustracyjnej zastosowano wyjątek, by prezes NFOŚiGW nie został objęty obowiązkiem ujawnienia, czy współpracował z SB? - pyta "Rzeczpospolita. Tymczasem głos w sprawie Kujdy zabrała rzeczniczka PiS, Beata Mazurek. 

wróć do artykułu
  • ~konsul
    (2019-02-11 17:59)
    A SZYDLO (broszka)mowila ,ze pan prezes wszystko wie!!!
  • ~Zorro
    (2019-02-09 15:23)
    Od ubeków i kamuchów roi się nie tylko w PiSie ale także w pisowskim elektoracie. Pamiętacie jak po zapowiedzi degradacji Jaruzela nagle zaczęły topnieć notowania PiS na rzecz SLD? To był chwilowy odpływ partyjnego betony PZPR-owskiego popierającego dziś PiS. Chwilowy - bo dzisiaj tylko PiS reprezentuje standardy typowe dla czasów komuny, mówi tym samym zakłamanym językiem pogardy - tylko z PiSem ci ludzie czują się "znowu u siebie"...
  • ~Bingo
    (2019-02-08 19:08)
    teraz hwychodzi hipokryzja jarka i jego mafijnej bandy. A mamusia pracowała w cenzurze.
  • ~===
    (2019-02-08 17:11)
    Z pisowskich ""elit" mozna ZROBIC KC PZPR!!! O"" AGENTACH OKRAGLEGO STOLU "" pisuary wiedza WSZYSTKO!!! A tu KU-- -- RWA ,maja KWIATKI u siebie!!! JESZCZE ze 3 faktury i konusopodobne beda BRAC z GORY!!! JANOSIKA powiesili za ziobro???
  • ~GRU
    (2019-02-08 16:54)
    OCZYWISCIE ""NIKOGO nie SKRZYWDZIL""!!! "TEMATYKA rozmow nie dotyczyla spraw ,by mogly narazic Kogos na szwank,dobra interesy"" DLA RATUNKU konusa BEDZIE WIECEJ "RYSZARDOW"!!! "WOLFGANGOW"!!! TITANIC tonie pisuary GRAJA czym moga!!! Ciekawe,ze wczoraj nic nie wspominal ucuny Zybertowicz!!!
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2019-02-08 15:00)
    P Płacz narodzie polski! Jeśli o współpracę z ochydną komunistyczną bezpieką, pederastię czy ipsację posądzany jest komunista, lieberał. kaundelista, to można przejść nad tym do porządku dziennego.Ale jeżeli nasi ludzie, kiedyś zażarci bojownicy o sprawę teraz staruszkowie, sadzą na stojąco kobiety występne, kąbinują i organizują budowy, płacą swoim "asystentkom" po kilkadziesiąt tysięcy, podejrzewani są o bycie AGENTAMI (jak popatrzymy na p. Kujde to nasuwa się powiedzenie - jaki kraj taki Bond) to zgroza człowieka ogarnia, hej! zwiń
  • ~ja tylko tak pytam
    (2019-02-08 14:46)
    Czy jego malzonki to tez dotyczy?
  • ~ajajaj
    (2019-02-08 14:38)
    Nikt o tym nie wiedzial bo swoj. A ilu jest jeszcze takich o ktorych sie nie wie?
  • ~pis kręta czy
    (2019-02-08 14:14)
    Ale co przy decyzji środowiskowej na Srebrną już był przydatny ?
  • ~Tadeusz
    (2019-02-08 14:07)
    Jak widać w PISie oraz PISowskiej jaczejce zwanej IPNem zaczynają się podkopy i podgryzanie. Ktoś z IPNu wyciął numer I Cenckiewiczowi który chroni TW należących do PISu jaki Prezesowi ujawniając teczkę współpracownika Srebrnej a obecnie ministra.
  • ~rychu
    (2019-02-08 14:04)
    ty nie wiedzialas, bo i po co mialas wiedziec ??!!!!! a Jarek dobrze wiedzial, bo wlasnie dlatego "Ryszard" zaszedl tak daleko !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~ona
    (2019-02-08 13:54)
    Ambasador Przyłębski, jego małzonka, Piotrowicz- no same krysztaly. I nic, ale to nic prezesik o nich nie wiedział....:))))) całowanie rydzyka w pierścień pomagalo ale nie do końca.....
  • ~Karmen
    (2019-02-08 13:41)
    Ta Służba Bezpieczeństwa , czyli SB to była taka Wielka Orkiestra , jak OWSIAKA , bo ten facet i ten z Berlina robili tylko dobrze wszystkim w koło . Nikogo nie skrzywdzili . Dlatego trzeba się chwalić tą współpracą .
  • ~sjsk
    (2019-02-08 13:05)
    Ciekawe czy mu PIS emeryturę zabierze
  • ~????
    (2019-02-08 12:59)
    Kujde i jak tu żyć - panie płemierze?
  • ~ferdek wizjoner
    (2019-02-08 12:43)
    Czego się czepiacie ? Dobry człowiek i wielki patriota podobnie jak Wofgang.
  • ~podpowiadam
    (2019-02-08 12:36)
    Ico w tym dziwnego? TW Balbina otacza się takimi samymi osobnikami, jak ona!
  • ~jak żyć
    (2019-02-08 12:13)
    Efekt podziału w Magdalence, jedni brali władze inni majątek a biednym oszukanym robotnikom nawet miejsca pracy zabrali i sprzedali. Ale żaden nikomu krzywdy nie robił.
  • ~koryto +
    (2019-02-08 11:39)
    Widocznie donosił z obrzydzeniem.
  • ~sic.
    (2019-02-08 11:37)
    Kaczynski z PiSem tworzy przestepczy uklad ... jest odpowiedzialny za wszystko zlo ...