Znowu głośno o Marszu Równości. Apel do prezydenta Płocka o wycofanie honorowego patronatu

| Aktualizacja:

Apel do prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego (PO) o wycofanie honorowego patronatu nad Marszem Równości, zapowiadanym przez środowisko LGBT na 10 sierpnia, skierowało w liście otwartym 46 tamtejszych naukowców i prawników, lekarzy, artystów, duchownych oraz opozycjonistów z okresu PRL.

wróć do artykułu
  • ~PrawaPolska
    (2019-08-11 14:36)
    Wiele osób w Płocku myśli tak, jak podpisani, ale niewielu ma odwagę otwarcie prezentować swoje poglądy.Obawiają się wulgarnych epitetów, obelg, podłości ze strony zwolenników ideologii LGBT Niegodziwość, nikczemność, podłość ludzi PROMUJĄCYCH LGBT wynika z braku jakichkolwiek zasad. Odrzucili Dekalog bo przeszkadza im żyć bez barier. Dlatego nie boją się Boga, nie boją się kary. Nic ich nie ogranicza. Usprawiedliwiają kłamstwo, prowokację, nawet zbrodnię, jeśli przeszkadza się im się w realizacji programu. IDEOLOGIA LGBT NISZCZY CZŁOWIECZEŃSTWO I PRAWO NATURALNE. WYZNAWCY IDEOLOGII LGBT NIE COFNĄ SIĘ PRZED NICZYM! SKORO POLACY ICH SIĘ BOJĄ - JUZ WYGRYWAJĄ! A GDY WYGRAJĄ- CO ZROBIĄ Z NAMI? JESZCZE JEST PORA ABY SIĘ PRZECIWSTAWIĆ, NIE PODDAWAĆ. BÓG ZWYCIĘŻY, POLSKA ZWYCIĘŻY!
  • ~Polska
    (2019-08-09 19:09)
    KIBICE Z PŁOCKA I NIE TYLKO POKAZCIE CZERWONEJ ZARAZIE GDZIE ICH MIEJSCE mam nadzieje ze macie jaja jak chłopaki z Białegostoku
  • ~narod
    (2019-08-09 19:08)
    Pogonic teczowa zarazę nie tylko z Płocka z całej Polski
  • ~Pół-panek Kris
    (2019-08-07 12:14)
    KOMU ZALEŻY NA OPLUWANIU Polski?????Żeby ZMĄDRZELI tzw. ,,prezydencji" Miast,TO MUSI DOJŚĆ DO MASAKRY??????????????? Wystarczy paru Kiboli,a ERKA nie zdąży kursować.KOMU ZALEŻY by doszło do MASAKRY???????????????????.W Miastach takich po zgodzie ,za AUTOMATU KOMISARZ ,a tzw ,,prezydent" oskarżony o próbę przewrotu ( 25 lat ODSIADKI),może IM rozum powróci.
  • ~KRYSTEK
    (2019-08-07 09:09)
    TAK SIE STAJE CELEBRYTEM ABY GLOSNO ONICH BYLO ONI CHCA GWIAZDORZYC TU JEST JAWNIE PROWOKOWANIE DO ZADYMY ABY PO NIE KTORZY NIE WYTRZYMAJA I ICH ZA ATAKUJA A PO CO ATAKOWAC CIOTKI ONI SAMI ZNISZCZA SIEBIE NAJLEPIEJ NIE RAGOWAC I DAC IM WYSZUMIC SIE A TAK BEDA TE SPEDY
  • ~POLSKA
    (2019-08-07 08:17)
    to jest jeszcze gorsza nisz zaraza ,.,.,.
  • ~ PO - kaput
    (2019-08-07 06:49)
    A niech sobie patronuje i grzebie w odbycie...ale żeby to tobić na ulicy ? ...to POs-rane LGBT niedługo zdechnie tak jak KOD
  • ~Zbigniew Soiwa
    (2019-08-06 23:50)
    Sterylizacja i kastracja chemiczna byłaby ulgą dla cierpiącego środowiska LGBT
  • ~Mati
    (2019-08-06 23:23)
    Kto wybiera takich prezydentów?? Niesamowite że w kraju którego tak dotkliwie dotknęła czerwona zaraza, nie widzą że tęczowa chce zawladnosc serca i umysły młodych ludzi.
  • ~Madmax
    (2019-08-06 22:13)
    Bardzo dobrze, że Prezydent Płocka objął honorowym patronatem Marsz Równości. Wiadomość tę przyjmuję z radością. Brawo Panie Prezydencie!
  • ~wielka prawda swiata
    (2019-08-06 22:00)
    Dlaczego Kosciol na zachodzie sluzy ludziom i sie do ich potrzeb dopasowuje a polski KK uwaza, ze to ludzie maja sluzyc Kosciolowi i to oni maja sie do niego dopasowac. Ludzie bez Kosciola przezyja ale Kosciol bez ludzi nie bo Kosciol bez ludzi to tylko mury.
  • ~to takie chrzescijanskie?
    (2019-08-06 21:31)
    Katolicy polscy kontra reszta swiata. I po co znowu ta kampania anty LGBT? To znowu przyniesie prowokacje z drugiej strony. Dzielic ludzi i szczuc na siebie. W tym bierze oficjalnie nie tylko wladza ale przede wszystkim polski KK.
  • ~ W.Borsa
    (2019-08-06 21:28)
    Chcą sobie pochodzić, to niech chodzą. Tak samo jak procesje i pielgrzymki. Tylko BARDZO zacofany i ograniczony osobnik narzuca siłą swoje uczucia i poglądy innym!
  • ~ W.Borsa
    (2019-08-06 21:23)
    Co mnie obchodzą wasze uczucia, odczucia i ideologie – zachowajcie je TYLKO dla SIEBIE – DOŚĆ już agitacji i skłócania narodu!
  • ~ewam33
    (2019-08-06 21:07)
    Może dość już tej h o m o propagandy!!! Codziennie tęczowe tematy, ileż można.

Może zainteresować Cię też: