Poszukiwania zaginionej 39-letniej Natalii Panochy-Raczkiewicz trwały od soboty, 15 czerwca. W środę, 19 czerwca rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Andrzej Borowiak poinformował, że zaginiona nie żyje.

Znaleziono ciało zaginionej Natalii

Borowiak przekazał, że ciało zaginionej znaleziono w kompleksie leśnym na przedmieściach Poznania. Policjanci ze specjalnej grupy zajmującej się poszukiwaniem Natalii Panochy-Raczkiewicz znaleźli ją. Kobieta nie żyje. Zwłoki kobiety policjanci odkryli w kompleksie leśnym w północno-wschodniej części przedmieść Poznania - przekazał Borowiak.

Reklama

Zatrzymano męża

Rzecznik poinformował, że w związku z tą sytuacją, policjanci zatrzymali męża zaginionej, 60-letniego mężczyznę. Zdaniem policji, zatrzymany nie mówił prawdy. Jesteśmy przekonani, że ma wiedzę dotyczącą zarówno zaginięcia jego żony, jak i jej śmierci - powiedział Borowiak. Dodał, że mężczyzna będzie pozostawał w dyspozycji policjantów i prokuratorów zajmujących się tym śledztwem.

Nowe fakty

Portal Interia, ustalił, że dzisiaj o godzinie 12 lub 13 rozpocznie się przesłuchanie męża zmarłej kobiety w Prokuraturze Okręgowej w Poznaniu. Od rana ma trwać sekcja zwłok ciała kobiety. Motywem przestępstwa miało być uczucie zazdrości. Para małżeńska miała problemy w swoim związku od dłuższego czasu, a niedawno kobieta poinformowała mężczyznę o swojej decyzji dotyczącej rozwodu.

Według informacji Wirtualnej Polski kluczowe w sprawie mają okazać się dane odzyskane ze sprzętu komputerowego i telefonu zatrzymanego mężczyzny, który był informatykiem pracującym w zawodzie od wielu lat, zajmował się zabezpieczeniami.