Po deklaracji o tym, że zaproszenie Łukasza Jakóbiaka przyjął tylko Bronisław Komorowski, zapytaliśmy sztaby pozostałych kandydatów o zaproszenie do programu. - Sztab podpowiada, że nic nie wie... Ale sprawdzimy, może gdzieś utknęło - napisał na Facebooku Paweł Kukiz. - Nic nam o takim zaproszeniu nie wiadomo - brzmiała odpowiedź z obozu Andrzeja Dudy. Dementi przyszło również od Pawła Tanajno, Grzegorza Brauna, Mariana Kowalskiego, Janusza Korwin-Mikkego, Janusza Palikota i Jacka Wilka. Nie udało się uzyskać odpowiedzi z otoczenia Magdaleny Ogórek i Adama Jarubasa.

Jak na pytanie o zaproszenie odpowiedziały sztaby? KLIKNIJ, BY POWIĘKSZYĆ OBRAZEK >>>

Natychmiast pojawiły się niepochlebne komentarze o "utracie wiarygodności" i aktywnym włączeniu się Łukasza Jakóbiaka w kampanię wyborczą. On sam jednak szybko zareagował i na facebookowym profilu programu zamieścił zrzuty ekranowe potwierdzające wysłanie maili do sztabów Magdaleny Ogórek i Andrzeja Dudy oraz próby dodzwonienia się do współpracowniczki Pawła Kukiza. Podkreślił jednocześnie, że nigdy nie twierdził, jakoby zaprosił wszystkich kandydatów.

Kilka słów wyjaśnienia w sprawie dzisiejszego zwiększania mi zasięgów :)

Posted by 20m2 on 13 kwietnia 2015

"20m2 Łukasza" to jeden z najpopularniejszych programów w polskim internecie. Jego autor - Łukasz Jakóbiak do swojej 20-metrowej kawalerki, od trzech lat zaprasza "znane osoby i szczerze rozmawia z nimi na tematy, które niechętnie poruszają".  Talk-show dorobił się wiernej i licznej widowni - rekordowy odcinek oglądało 1,5 mln osób - a jego gośćmi byli między innymi: Doda, Natalia Siwiec, Maciej Stuhr, Aleksandra Kwaśniewska czy Maciej Musiał. 

KIM JEST ŁUKASZ JAKÓBIAK? CZYTAJ ROZMOWĘ DZIENNIK.PL >>>