Kosmici na Ziemi? Te zdjęcia mogą być dowodem

| Aktualizacja:
X

Czy kosmici naprawdę istnieją? Internet jest pełen zdjęć przybyszów z gwiazd. Zwykle okazywały się one jednak fotomontażem. Czy i tak będzie z grafiami, które przedstawia poczytna brytyjska gazeta?

Brytyjscy turyści robili zdjęcia swym dzieciom w amazońskiej dżungli - pisze "Daily Mail". Udało im się jednak uchwycić sylwetki czegoś, czego nikt się nie spodziewał. Na fotografiach widać bowiem kosmitów. Zdaniem Michaela Cohena, jednego ze znanych badaczy śladów pozaziemskich cywilizacji, to dowód, że UFO istnieje.

"Zdjęcia kosmitów pochodzą z regionu znanego z paranormalnej aktywności" - mówi brytyjskiej gazecie ekspert od UFO. "To oczywiste, że kosmici interesują sie tym terenem ze względu na dużą liczbę gatunków roślin i zwierząt występujących w Amazonii" - dodaje. Przypomina, że region ten był celem operacji "Prato", gdy brazylijskie wojsko poszukiwało śladów obcych gości.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: dailymail.co.uk
    Powered by ContentStream
    • ~~ Savonaroli
      2011-10-23 20:10
      Próby z latającymi platformami robili jeszcze przed NASA .
    • ~Wiesio 13 bicz PSIory
      2011-10-23 20:19
      Ten Po- jazd przyleciał PO- rodzine Rostowskiego > Zabiera ich do USA .
    • ~emik
      2011-10-23 20:06
      To co tak swieci z prawej strony,to "sloneczko Peru"
    • ~Ufoludek
      2011-10-23 19:50
      A co świeci w tym samym czasie z prawej strony w dżungi ?
    • ~Przewodnik KOSMITÓW
      2011-10-23 19:35
      Kosmitom nie podoba sie krzyż i dziwią sie na takie zwyczaje na ZIEMI i to jeszcze w Sejmie bo u nich w KOSMOSIE tego nie ma. Ale mówili że jeszcze tu przyjdą zapalą marihuane na odwage i wtedy krzyż ściągną aby ucywilizować Tą planete a konkretnie Sejm.
    • ~pol anka
      2011-10-23 20:37
      jacy kosmici to kardynał wizytuje swoją diecezje
    • ~czytelnik
      2011-10-23 20:52
      ufo to amerykańske masoni
    • ~Misiek
      2011-10-23 23:43
      przylecieli po macierewicza
    • ~Kasandra
      2011-10-23 23:55
      Kosmos jest duży a my jako jedyni ,,myślący,, w tej przestrzeni, to nawet trochę przerażające, tacy samotni.
      Biorąc pod uwagę jednak, że kod DNA trafił do nas z przestrzeni kosmicznej, może z asteroida lub czymś podobnym, to należy przypuszczać, że jakies życie tam istnieje, tylko czy my reprezentujemy odpowiedni poziom myślowy aby się można było z nami kontaktować, że tak napisze oficjalnie.
      Poziomy myslowe mamy często tak ograniczone, że naprawdę strach się kontaktować ze znajomymi, a co dopiwro z innymi cywilizacjami!
      Na ogół jest tak, że to czego nie rozumiemy albo nie znamy, wolimy zniszczyć lub zabić w jakikolwiek sposób aby nie zadawc sobie trudu w myśleniu np.!!!
      Tak jest i tylko wiedza może nas uratować!
    • ~ll
      2011-10-23 21:59
      po co te news? pytam sie po co? dzieci juz spia wiec i tak nikt nie uwierzy ;p