Kosmici na Ziemi? Te zdjęcia mogą być dowodem

| Aktualizacja:
X

Czy kosmici naprawdę istnieją? Internet jest pełen zdjęć przybyszów z gwiazd. Zwykle okazywały się one jednak fotomontażem. Czy i tak będzie z grafiami, które przedstawia poczytna brytyjska gazeta?

Brytyjscy turyści robili zdjęcia swym dzieciom w amazońskiej dżungli - pisze "Daily Mail". Udało im się jednak uchwycić sylwetki czegoś, czego nikt się nie spodziewał. Na fotografiach widać bowiem kosmitów. Zdaniem Michaela Cohena, jednego ze znanych badaczy śladów pozaziemskich cywilizacji, to dowód, że UFO istnieje.

"Zdjęcia kosmitów pochodzą z regionu znanego z paranormalnej aktywności" - mówi brytyjskiej gazecie ekspert od UFO. "To oczywiste, że kosmici interesują sie tym terenem ze względu na dużą liczbę gatunków roślin i zwierząt występujących w Amazonii" - dodaje. Przypomina, że region ten był celem operacji "Prato", gdy brazylijskie wojsko poszukiwało śladów obcych gości.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: dailymail.co.uk
  • ~~ Savonaroli
   2011-10-23 20:10
   Próby z latającymi platformami robili jeszcze przed NASA .
  • ~Wiesio 13 bicz PSIory
   2011-10-23 20:19
   Ten Po- jazd przyleciał PO- rodzine Rostowskiego > Zabiera ich do USA .
  • ~emik
   2011-10-23 20:06
   To co tak swieci z prawej strony,to "sloneczko Peru"
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.