Rutkowski zrobił prezent rodzicom Magdy. Luksusowy apartament!

2012-02-28 12:33 | Aktualizacja: 12:33
 Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy

Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy (Fot. Michal Legierski / Newspix)

Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy będą mogli przez cztery miesiące mieszkać za darmo w czteropokojowym apartamencie z dala od Sosnowca. Mieszkanie wynajął dla nich Krzysztof Rutkowski.




Mieszkanie, które detektyw zaoferował Waśniewskim oddalone jest od Sosnowca o 250 kilometrów. Zdaniem Rutkowskiego tutaj będą mogli odciąć się od codzienności i poczuć anonimowo.

Apartament różni się od mieszkania, w którym do tej pory żyli Waśniewscy. Teraz wprowadzą się do luksusowo urządzonej, 150-metrowej przestrzeni. 

Detektyw zaznacza, że w mieszkaniu Waśniewskich nie będzie żadnych kamer, ani podsłuchów. Nikt nie będzie ich śledził, a gdy zajdzie taka potrzeba dostaną urządzenia z systemem anty–napadowym - dodaje Krzysztof Rutkowski.

Małżeństwo pozostanie w mieszkaniu do czasu znalezienia pracy. 

Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy chcą zacząć wszystko od nowa. Jak mówi pełnomocnik rodziny, Jacek Chomicz: Oni chcą rozpocząć nowe życie, z dala od mediów i od tej nagonki. Nie zarzekają się, ze kiedyś nie wrócą do Sosnowca, ale na razie opuszczają to miejsce.

Katarzyna Waśniewska podejrzewana jest o nieumyślne spowodowanie śmierci swojej córki Magdy. Nie wezwała pogotowia ratunkowego, kiedy dziecko wypadło jej z rąk i uderzyło w próg drzwi. Ciało Madzi zakopała w ruinach w Sosnowcu.






Źródło: Fakt
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 108
1 2 3 4 ... 11 starsze
  • ~Serpico2012-03-21 20:50

    Panie Rutkowski czy Pan czasem nie przesadza w tym pomaganiu ludziom którzy być może są winni śmierci dziecka !

  • ~gapcio2012-03-09 09:59

    kasia jest niewinna To Bartek ją zmanipulował razem z mamuśką To oni są winni zamordowali dziecko dlatego ją teraz tak wspierają żeby sę nie wygadała A jak będzie po wyroku -to zrobią z nią porządek

  • ~franek2012-03-08 00:25

    Nigdy nie podpisze zadnej petycji bo nie mam charakteu gnidy. Cieszcie sie
    nic nie znaczace ludziki ze mozecie zaistniec.I co wam z tego przyjdzie jak mozecie tylko w swoim nudnym zyciu pojazgotac cha cha cha

  • ~OLO2012-03-06 21:06

    MIESZKAJĄ W ŁODZI I SPACERUJĄ SOBIE SPOKOJNIE ZA RĄCZKE PO PIOTRKOWSKIEJ.

  • ~ADA2012-03-06 20:35

    WIDAC ONA ROBI JAK JEJ PASUJE.CHCE LUB NIE CHCE .MOZE ZECHCE BASEN FRYZJERA KOSMETYCZKE .A ZA CZYJE TO PIENIADZE..MAM NADZIEJE ZE BOG JEST WSZECHMOGACY I SPRAWIEDLIWY.

  • ~młoda matka2012-03-06 16:10

    Cyrk na kółkach,śmiechu warte!cała nasza Polska.Zabijajmy dzieci żebyśmy mieli nowe,lepsze życie bez wydania grosza! Dostaliśmy przyzwolenie na zabijanie dzieci i nie ponosimy kary! rewelacja,Polska nasz uczy przemocy,skoro nie ma kary za coś takiego.we łbie się nie mieści!!!

  • ~aśka2012-03-05 14:52

    Wkurza mnie , to jak ktoś pisze , że Kaśka i Bartłomiej chcą zacząć zycie od nowa ,z dala od mediów i nagonki. Sorry , ale, to właśnie Państwo Waśniowscy, sami rozpętali tą burze. Społeczność teraz domaga się sprawiedliwości.

  • ~EWA2012-03-05 13:28

    RUTKOWSKI IM NIE POMAGA TYLKO WŁAŚNIE IM SZKODZI BO WSZYSTKO MÓWI MEDIOM !!!

  • ~Renata2012-03-05 01:37

    Panie Rutkowski, jeśli chce pan pomagać Rodzinie Waśniewskich, dlaczego robi pan to tak głośno? Proszę im pomagać skrycie i rzeczywiście izolować od mediów- w tym nie podawać mediom osobiście żadnych informacji typu: ile metrów kwadratowych im pan ofiarowuje, czy sponsoruje wczasy... To nie pomaga, nie kształtuje pozytywnego nastawienia społeczeństwa. A chodzi też o opinię społeczną Katarzyny i Bartka, czy się mylę?

  • ~Usma2012-03-04 02:19

    Katarzyna jest wolna tymczasowo-niemozliwe by taka pozostala po sprawie sadowej !!! Bedzie siedziec i to dlugo...Nawet jezeli to byl wypadek to dalsze jej postepowanie jest karygodne i sad napewno to oceni wlasciwie.Sad wie jaka jest opinia narodu w tej sprawie i napewno wezmie to pod uwage. Gdyby tak sie nie stalo narod poski zareaguje napewno !!! Czekajmy na wyrok sadu. Mysle ze wiekszosc prawdziwych matek i ojcow przezylo traume z powodu tej historii.

1 2 3 4 ... 11 starsze