Wyszyńska: Czy takie działania mają zamknąć mi usta?

| Aktualizacja:

Dziennik.pl dotarł do listu, jaki w połowie grudnia była szefowa "Wiadomości" Małgorzata Wyszyńska wysłała do Rady Nadzorczej TVP. Zwolniona w piątek rano dziennikarka pisała w nim o nieprawidłowościach w spółce, dyskryminacji i zastraszaniu. "Czy takie działania mają zamknąć mi usta?" - pyta w liście Wyszyńska.

wróć do artykułu
  • ~ANIA
    (2012-03-08 12:48)
    A CO WYSZYNSKA CHCIALA CALA RODZINE ZATRUDNIC W TVP BO TU DOBRZE PLACA WYSTARCZY JUZ RODZINKA SIE NALAPALA KASY CZAS ODEJSC I DOBRZE ZE JEJ KOKASIA ZWOLNIONO I SIOSTRE NIIECH IDA I PRACUJA ZA 1000 ZL.
  • ~Juhas-pis
    (2012-01-15 16:56)
    PO-msomolcy z tuskistoskiego , zmichniczonego stada myślą, że zamkną usta normalnym ludziom, którzy im po prostu przestali ufać.
  • ~dezawu
    (2012-01-15 13:46)
    Tak Trwam i RM sa obiektywne i płacimy dobrowolnie ,nikt nam nie nazuca abonamentow,i nie ma ,,dziennikarzy" prezesow,dyrektorow ktorzy zarabiaja po kilkadziesiat tysiecy złotych,dlatego tak was PO-paprancy kłuje w oczy.Wara wam od tego.My płacimy bo chcemy,wy bo musicie...taka wasza ,,demon-kracja"
  • ~psychoanalityk
    (2012-01-15 13:43)
    Wysocka -sznepf zona ambasadora
    Radziszewska,Radziszewski ??
    ilu tych błaznow z odPO-litycznionej telewizorni?..a miało byc tak pieknie ,,PO amerykansku,jak by POwiedział sp.Pawlak" macie swoje demokracje...
  • ~stary
    (2012-01-15 10:34)
    Nie dostanie 40.000, zł miesięcznie to sie teraz awanturuje.Za ta kasę można nawet 10 ciu młodych utalentowanych dziennikarzy zatrudnić.
  • ~JANYSZ22
    (2012-01-15 09:44)
    Ludzie ! Za ttaki burdel w TVP płacić abonament ?
  • ~Mijarol
    (2012-01-15 08:58)
    A odszkodowania tym dziennikarzom zapłacimy MY... Prywatny folwark, za publiczne pieniądze..
  • ~top
    (2012-01-14 23:53)
    czytajac wypowiedzi nie mozna to jakos pogodzic z podawana przez telewizje informacja,ze poparcie dla PO jest na poziomie 40 %. Ludzie gryza sie jak psy a poparcie idealne. Narod otumaniony czy jeszcze gorzej? Cos tu nie tak!!!
  • ~Gość
    (2012-01-14 19:13)
    To wygląda na jedną wielka klikę znajomych . I na nią idzie abonament???
    Zwolnić wszystkich z Wiadomości.
    Zrobić z prawdziwego zdarzenia konkurs i niech wygrywają najlepsi w branży dziennikarze , a nie pociotki i krewni pociotków i znajomych.
  • ~sowa
    (2012-01-14 18:57)
    Od wielu lat regularnie płacimy abonament i za nasze pieniądze otrzymujemy nierzetelne informacje,jednostronne ,gloryfikujące ekipę rządzącą audycje publicystyczne,marne filmy i seriale,beznadziejne programy rozrywkowe.Po wyrzuce - niu dziennikarzy fachowców w tej telewizji nie ma na co patrzeć i dlatego walczymy o rzetelną tv TRWAM.Zebraliśmy już prawie tysiąc podpisów,które prześlemy Dworakowi w poniedziałek,jak będzie potrzeba to siedzibę KRRiT będziemy pikietować do skutku! Dworak i spółka łamią nasze prawa konstytucyjne,czy żyjemy w Polsce,czy na Białorusi ?
  • ~zz
    (2012-01-14 18:15)
    telewizje trwam i radio maryja wywalic na nsmietnik razem z rydzykiem a za nimi sekte pisuarow
  • ~obywatel dzikiego kraju
    (2012-01-14 18:12)
    zwolnic w trybie natychmiastowym KIM IR BRAUNA ,NIE PLACIC ABONAMENTU .ZREALIZOWAC WEZWANIE TUSKA DO niePOssluszenstwa wobec stanowionego prawa o obowiiazku jego przestrzegania przez narod.
  • ~to jest siok
    (2012-01-14 16:44)
    Platform robi czystki . Czy jest w Polsce jeszcze instytucja co nie ma Platforma???
    Nawet Kosciół w Krakowie jest Platformiany.
  • ~wacław
    (2012-01-14 15:20)
    Słuchaczu R.M muszę Cię rozczarować " Radio Maryja" również gra w tej samej orkiestrze tylko ma inną partyturę . Źydowska jemioła jest wszędzie tak Polskę obsiadła,że piękne drzewo o nazwie Polska umiera.Pozwalaja pisać, aby mieć kontrolę nad dogorywającym Narodem. Stosują zasadę "dziel i rządz" Nie martw się wcześniej czy póżniej otrzymają zapłatę, im wyżej zajdą tym upadek będzie większy .
  • ~zbigniew
    (2012-01-14 15:14)
    PRZYCHODZI nowa wladza i musi opanowac TVP zeby realizowac jej program. TVP schodzi na psy. Wyraznie widac w programach odcisk lapy wladzy. Z drugiej strony apeluje sie o placenie abonamentu, z drugiej wydaje pieniadze na durne obcojezyczne niby zawstydzanie Polakow. Dziennikarz ktory nie realizuje partyjnego programu propagandy i sukcesu jest zwalniany.Polska rzeczywistosc.
  • ~czuje pismonosem
    (2012-01-14 14:15)
    Nastepna bojowniczka ?
  • ~lis
    (2012-01-14 14:02)
    gdyby te dziwne sytuacje w TVP mialy miejsce za rzadow kaczynskiego ,przypinali by sie do klatek i innych ciekawie wystajacych problemach zeby udowodnic ze kaczynski zamyka usta dziennikarza ,a tym czasem tusk i jego swita juz zdazyla ubrac w _PAMPERSY pielegniarki ,lekarzy ,aptekarzy zamkneli geby strazakom celnikom ,teraz juz od jakiegos czasu robia czystki w radju i telewizji ,niech tylko ktos sie odwarzy POwiedziec ze tusk wywierajakis nacisk to juz ma zapewnione miejsce w runsztoku PANIE BRONKU i DONKU zamknijcie chory narod w GUPIEJOWIE zeby wam nie stwarzac PRIOBLEMOW niech zyje bialorus i 290letnia prokuraturab RADZIECKA
  • ~halo
    (2012-01-14 13:54)
    Po co piszczy ta Wyszyńska?Zwolnic WSZYTKICH z TVP! i przyjac NOWYCH DZIENNIKARZY po studiach, mamy absolwentow dziennikarstawa na rynku sporo moze wiec TVP przebierac jak w ulegałkach!!!Zadna szkoda dla telewidzow:-)))
  • ~kronos
    (2012-01-14 13:38)
    Walczmy o TV Trwam bo jesli jej zabraknie to bedziemy skazani tylko na kłamstwa tej obrzydliwie bezczelnej partii rzadzacej.
  • ~amelka
    (2012-01-14 13:34)
    Dlaczego sam cysorz nie namawia ludzi aby płacili abonament, przecież to on spowodował .że ludziska przestali płacic bo posłuchali swojego cysorza na złóśc PIS.