PiS bojkotuje Lisa."Chce być przywódcą sekty antysmoleńskiej"

| Aktualizacja:

PiS bojkotuje telewizyjny program Tomasza Lisa. "Okładki "Newsweeka" produkują kolejnych Brunonów K. Ten człowiek posługuje się językiem nienawiści, a tego nie akceptujemy" - tłumaczy rzecznik PiS, Adam Hofman.

wróć do artykułu
  • ~motek
    (2012-11-27 13:12)
    Czym mniej PiSdzielców w mediach, tym lepiej:-)
  • ~Arno
    (2012-11-27 13:18)
    Obecnosc odpadow PIS tzn. ppBieleckiego i Dery w programie , to byl popis PIS-u.
  • ~motek
    (2012-11-27 13:22)
    Nie ma sekty antysmoleńskiej, jest jedynie sekta smoleńska - wredne PiSdzielce, podpalacze.
  • ~motek
    (2012-11-27 13:28)
    PiS nastawił się na ciemny elektorat i trzeba przyznać, mają "sukces".
  • ~TUJ CHUSK
    (2012-11-27 13:32)
    Lis jest głupi, śmierdzi mu z gęby i w ogóle cały śmierdzi.
    Moj tato jest mysliwym, to wiem.
  • ~SK
    (2012-11-27 13:33)
    pazerność Lisów nie zna granic
  • ~Polon
    (2012-11-27 13:36)
    Uuuuu, to pisior pojechal!
    Ignora mu wrzucil, nie akceptuje jezyka nienawisci :-)

    Kon by sie usmial :-)
  • ~Piotr
    (2012-11-27 13:36)
    Hofman i jego język miłości...hahahahahaha...kpina i czysta hipokryzja. czy ci ludzie jak patrzą na siebie w lustrze to są dumni i przekonani o tym co mówią i co sobą reprezentują? taki Hofman to powinien codziennie sam na siebie pluć za to co wygaduje.
  • ~aw
    (2012-11-27 13:37)
    lisa i jego przydupasów należy olać ciepłym moczem.np taki "motek".jeszcze idiota czy juz kretyn?
  • ~Josef
    (2012-11-27 13:37)
    Uważam ,że zbyt długo chodzili do tego programu,bo tak naprawdę nie było do kogo i po co???
  • ~benek
    (2012-11-27 13:37)
    Za okupacji niemieckiej mówiło się: "Tylko świnie siedzą w kinie". A obecnie to tylko ludki nasączone nienawistną propagandą czerpaną z mediów mętnego nurtu siadają przed telewizorkami w poniedziałki wieczorem i oglądając program Lisa utwierdzają się coraz bardziej w swojej nienawiści wobec wszystkiego co się wiąże z PIS-em.
  • ~widz
    (2012-11-27 13:37)
    Widziałem program. To nie dziennikarz tylko POlitruk, agitator. Nawet nie POtrafi ukryć swoich POglądów. Doopoliz platformiany. Szacunek dla Pana Bieleckiego.
  • ~ewa-polonia
    (2012-11-27 13:38)
    ha ha ha a PiS to jest bardzo tolerancyjny i nie sieje nienawiści a to ciekawe co pan mówi panie Hofman tylko dlaczego sami nie macie w sobie żadnej skruchy...
  • ~barli
    (2012-11-27 13:38)
    PIS nie chce brać udziału w programie red.Lisa, bo ten obnaża ich głupotę i nienawiść wobec wszystkich z wyjątkiem własnych wyznawców.
  • ~Patriota
    (2012-11-27 13:39)
    Ale ulga,dzięki Tomku!!!
  • ~mozart
    (2012-11-27 13:40)
    I krzyżyk na drogę,PiS z wozu,Polsce lżej...już kiedyś bojkotowali TVN24, by potem na kolanach do niego wrócić...
  • ~MAX
    (2012-11-27 13:40)
    Lis - największa szuja w POlandii
  • ~STYROPIAN
    (2012-11-27 13:41)
    jAK NA bIAŁORUSI ONI CHCĄ WPROWADZAĆ DEMOKRACJE I INNYCH UCZYC P,.lIS, P,oLEJNIK,P,zAKOWICZ,p.DuRCZOK I CAŁY TEN STYROPIAN. ŁUKASZENKO SIE USMIEJE BO ONI W "OBIEKTYWIZMIE" JEGO PRZESKOCZYLI.I
    dZIWIE SIE zARZADOWI nWISWEIKA że POZWQALA NA TAKIE TENDENCYJNE UJMOWANIE SPRAW.
  • ~Daren
    (2012-11-27 13:41)
    I świetnie, nikt z tego powodu płakać nie będzie. A i czytelnicy nie zatęsknią za PISiorami. Czym mniej pisowskich psychopatów w radiu prasie i telewizji , tym zdrowsze społeczeństwo. Oglądanie i słuchanie psychopatów nie należy do przyjemności. TV wolne od Pisu TV przyjemniejsze dla odbiorców.
  • ~Bajobongo
    (2012-11-27 13:42)
    SUPER!!! Jeszcze trochę, a ta obłudna, katotalibska banda zniknie z pola widzenia. Polecam wywiady wyłącznie Tv Trwam, tego normalni nie oglądają.