Pierwsza okazja repolonizacji w mediach może stać się faktem. Na sprzedaż wystawiona została grupa Eurozet

Ustawowa droga dekoncentracji wydaje się zamknięta, dlatego PiS może się pokusić o przejęcie środków masowego przekazu od zagranicznych właścicieli za pośrednictwem polskich firm i banków. Pierwszą okazją może być wystawione na sprzedaż Radio Zet.

wróć do artykułu
  • ~Jot57
    (2019-07-04 10:13)
    PiSlaizacja mediów - tak to powinno brzmieć
  • ~jeży
    (2019-07-03 23:41)
    Wedja wlinie pisowska i straca sluchaczy. Jak wszystkie media zalezne od rzadu. Jesli trojka stracila sluchaczy to tym bardziej radio zet.
  • ~Obywatel
    (2018-11-03 09:00)
    Po przejęciu przez pis Trójki w ciągu 3 lat słuchalność spadła o 35%. Jak przejmą zetkę będzie tak samo. RMF już zaciera ręce :))
  • ~Taka sytyacja
    (2018-11-01 20:20)
    Pis przeje...ie wybory bo go własny elektorat oleje, zdradzony przez wszechmogącego Jarka, który otworzył drzwi na niekontrolowany przez nikogo napływ do Polski milionów emigrantów. Póki co "wrogie im media" tego tematu nie tykają więc, nie będą tykać g. przed wyborami...
  • ~dm 2
    (2018-10-29 20:42)
    Dlaczego PIS chce koniecznie przejąć jak najwięcej mediów? Wytyczne PIS w chwili utworzenia tej antypolskiej organizacji: "Należy więc zdemoralizować ich do szpiku kości (polaków). Trzeba rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali. Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać naród nie tylko z godności i siły głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli".
  • ~ Prawda boli
    (2018-10-29 19:57)
    Pisowski desant tutaj pracuje, jak widać.
  • ~Skuba
    (2018-10-29 16:13)
    Czy Sasin chce odebrać Rydzykowi dziennik czy telewizję Trwam?
  • ~BELFER
    (2018-10-29 14:56)
    PRZEJĄĆ TO MEDIUM...
  • ~ela
    (2018-10-29 14:26)
    Ciekawa jestem kto pozwolił oddać media w zagraniczne ręce? Silne państwo nie może sobie na to pozwolić.Przez takie głupie decyzje,Polska z każdej strony jest opluwana.Najsmutniejsze jest to,że robi się to za zgodą niektórych, polskich dziennikarzy,prawda?
  • ~egon
    (2018-10-29 14:22)
    Totalni niech czytają niemiecką prasę którą cytują codziennie obce portale. A my Polacy chcemy mieć polskie media tak jak niemcy mają swoje i niech niemcy czytają polską prase a nie na odwrót.
  • ~KONSTYTUCJA
    (2018-10-29 14:17)
    Przestrzegam funkcjonariuszy PiSbolszewickiej propagandy takich jak np. Karnowscy przed kupnem radia ZET . Od razu przestaję słuchać i wykreślam z ulubionych !!!
  • ~aadam
    (2018-10-29 12:51)
    i to będzie koniec zetki.......słuchaczy nie kupią
  • ~chryst.
    (2018-10-29 12:08)
    a ja mysle ze trza wykupic wieczne wczasy w Mongolii dla jaro Kaczyzmu i tam go wyslac i to bedzie bardzo oplacalne dla Polski !!!!
  • ~Orion
    (2018-10-29 11:55)
    I bedzie nachalna propaganda o tym jakim dobrodziejstwem są mln.Nachodzców . Lub kłamstwa ze mln.PAKISTANCZYKÓW potrzeba do pracy dla zach.Korporacji.
  • ~Obywatel Polski
    (2018-10-29 11:50)
    Konieczna jest repolonizacja mediów , jak najbardziej.
  • ~pg
    (2018-10-29 11:28)
    Po co nam zetka jak mamy Berliner Rundfunk
  • ~zin
    (2018-10-29 10:29)
    tak wyglada demokracja wedlug zwolennikow pisowskich ktorzy marza aby wszystkie media staly sie tuba propagdowa rzadzacego PISu No coz zdorzamy duzymi krokami do PRL bis
  • ~Xx
    (2018-10-29 10:26)
    Tak trzymać !, i tak jest większość ku takiej polityce, niż balcerowiczwsko-peowskiej wysprzedaży majątku krajowego w imię prywatyzacji.
  • ~Wilga
    (2018-10-29 09:54)
    Najwyższy czas odebrać monopol niemieckim i Sorosowskim koncernom prasowym na polskim rynku medialnym.
  • ~JMK
    (2018-10-29 09:49)
    Brawo Karnowscy.Należy jak najwięcej repolonizować prasy będącej w łapach zagranicznych koncernów.