Wróbel: Czas letni i pisuweren

| Aktualizacja:

Z piersi wydarło się westchnienie ulgi, że to PSL, a nie partia Kaczyńskiego, zgłosiło projekt ustawy o 12-miesięcznym obowiązywaniu czasu letniego. Nagle okazało się, że to pomysł świetny, rozsądny – i do przyjęcia.

wróć do artykułu
  • ~a co tam słychać u Bąka,synalka arcykłamcy
    (2017-10-13 08:15)
    donalda tuska ,siedzi ?
  • ~Sylwia
    (2017-10-13 10:14)
    W nosie mam to, że na Zachodzie będzie obowiązywała zmiana czasu. Tu jest Polska. Skoro społeczeństwo jest za ( a mówiło się o tym od dawna) to o co kaman? UE chwieje się w posadach i obecny rząd zdaje się to dostrzegać.Przestańmy się martwić o to co powie UE (czyt. kanclerz Merkel-swoją drogą ona ma teraz swoje problemy bo partia AfD chce zwołać komisję sledcza i zbadac podstawy prawne do wpuszczenia uchodzcow). Zmiany czasu były dobre na początku XX wieku kiedy prąd był luksusem i zmiana czasu miała pozwolić na lepsze wykorzystanie światła słonecznego, mamy XXI wiek i elektryfikację prawie całego świata a zmiana czasu wprowadza niezły chaos i spadek wydajności ludzkiej. Rachunek jest chyba prosty...
  • ~ququ
    (2017-10-13 09:15)
    czemu PSL nie zmienił czasu miał 8 długich lat ???
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-10-13 09:17)
    Po raz pierwszy raz pochwale PSL.BRAWO.
  • ~as
    (2017-10-13 09:17)
    a co na to KE? ...może najpierw spytać należy Makrelę, czy wolno, bo my sami nie POtrafimy o niczym prawidłowo zdecydować... ...jest za denazyfikacją Uni, precz z faszystowską nienawiścią unijnych komisarzy.
  • ~nie komplikujmy spraw prostych dla Ludzi, jak drut
    (2017-10-13 09:20)
    Autor jest "cholernie "dociekliwy, jednak po przeczytaniu calosci artykulow odnosi sie wrazenie, ze nie wykozystal do konca swojego potencjalu, chociazby przez wprowadzanie jakichs zawilosci, gdy tymczasem pewne sprawy sa proste jak drut, ....... No bayer. Please.
  • ~ipocototopisac
    (2017-10-13 08:24)
    Rezygnacja z czasu zimowego czasu w Polsce bez analogicznej zmiany w Europie jest idiotyzmem. Ale przecież Polska ma być wyspą wolności (od zdrowego rozsądku) ! Ciekawi mnie jednak, co szanowny nauczyciel miał na myśli pisząc "podobny manewr PiS z sądami" ? Faktycznie podobieństwo jest porażające i na pewno wszyscy Pana uczniowie doskonale to rozumieją.
  • ~czi
    (2017-10-13 09:47)
    Pomysł jest " gupi " jeżeli wszyscy wokół maja inny czas. Lepiej zająć się problemem - dlaczego dzieci chodzą na 7 do szkoły. ( np wnuczka ma zajęcia 3 razy w tygodniu ). Poziomem nauki, dodatkowymi zajęciami w tym sportowymi....Ale , to chyba za trudne?
  • ~ zawracanie gitary
    (2017-10-13 09:29)
    "jezeli jakikolwiek intelektualista * przez lata, ba dekady nie bronil najslabszych, najbiedniejszych, wykluczonych, a bylo to udokumentowane medialnie chociazby , i siedzial cicho jak mysz pod miotla, to lepiej by bylo, zeby czasem nie zawracam Ludziom gitary.
  • ~kipper
    (2017-10-13 08:32)
    I jak tu nie lubić pana Wróbla?
  • ~t
    (2017-10-13 09:14)
    Wszystko w ramach tego tematu zależy od tego, jak naczelnikowi Kaczyńskiemu się zasypia, przesypia i budzi. Pytanie, czy wiemy coś o tym ?
  • ~szpak
    (2017-10-13 20:02)
    ..raz wróbel(ek) elemelek znalazł w polu kartofelek....i nie wie co nabazgrać....
  • ~lucy-fer
    (2017-10-14 15:57)
    Brak wyobraźni i kolejne utrudnienie dla Polaków. Czas w UE powinien być, tak jak zresztą jest ujednolicony. Czy ci pseudopolitycy wzięli pod uwagę to, że jest to cofnięcie Polski na wschód, a może tak od razu czas moskiewski? Przecież lepiej iść do pracy godzinę wcześniej i wczesniej wrócić. Latam między LA, a Krakowem co 6 miesięcy, zdrowotnie nie odczuwam 9 godzin różnicy, więc 1. godzina to rzekomy problem dla ludzi, którzy nie wiedzą co bełkocą!
  • ~bertsi
    (2017-10-13 11:29)
    Ciekawe ile będzie kosztowała aktualizacja systemu na smarfonie by nie zmieniał automatycznie czasu.
  • ~Staszek
    (2017-10-13 21:10)
    Ludzie w Polsce czasem strefowym jest czas zimowy z poudnika 15. Letni jest astrefowy i można go utożsamić z Białorusią i innymi ws hodami. Jeżeli jeden czas to zimowy. Nie ciemny chłop nie wymyśla...
  • ~VALDI
    (2017-10-13 19:22)
    Ludziskom się pomyliło, właściwy jest czas zimowy, zgodny z ruchem słońca
  • ~~bezpartyjny
    (2017-10-14 03:53)
    PSL rozwiązuje bardzo poważne problemy narodu!!!!!!!!!!!!!!!!! Puknijcie się w swoje głowy. Kto chodzi spać zawsze o tej samej godzinie!!!!!!!!!!!!!!
  • ~autor nieznany
    (2017-10-13 12:03)
    Czy UE nie uzna tego za kolejny zamach na demokracje w Polsce, nie jest jeszcze pewne.
  • ~mania
    (2017-10-13 09:15)
    a czy przemyśleli to ze wszystkie urodzenia które maja zegary sterowane radiowe szlak trafi . o może nieliczne ocaleją u mnie w domu na 8 zegarków tylko jeden . A po za tym czy czas zimowy nie jet tym naturalnym czasem
  • ~Blerva