Ministerstwo Tłumienia Przedsiębiorczości. Podatek od sklepów byłby próbą wyłudzenia [OPINIA]

| Aktualizacja:

Znacie dowcip o bacy, co to piłował gałąź, na której siedział? Dokładnie to robi rząd, rozważając nowy podatek od sklepów wielkopowierzchniowych.

wróć do artykułu
  • ~świcadymna
    (2019-10-30 18:22)
    Badają grunt pod nowe haracze.
  • ~Polonus
    (2019-10-30 18:43)
    W Hiszpanii można i Unia nie wyje, to dlaczego w Polsce nie można?
  • ~żart
    (2019-10-30 18:56)
    Nawet mnie się podoba. Liczą się pomysły. "Co Ma Być To Będzie" (zawsze i wszędzie) - piosenka - Power Play.
  • ~Ela
    (2019-10-30 19:05)
    Wyja ci, co już przyzwaczyili się do porsche i maseratti.
  • ~jarek
    (2019-10-30 19:12)
    Głupota w PiS-ie jest już epidemią?
  • ~Abdul pasterzem LGBT+
    (2019-10-30 19:19)
    Uff - nie ma to jak rzetelny artykul zamowiony... bo PO to obnizalo podatki i dbalo o to zeby nie bylo presji inflacyjnej...
  • ~sic.
    (2019-10-30 19:41)
    PiS nagminnie okrada Polakow aby mial pieniadze na korumpowanie polskiego spoleczenstwa. Lajdackie pisowskie elity ...
  • ~kh
    (2019-10-30 19:49)
    Autor artykulu "na zamowienie" nie ma bladego pojecia o czym pisze. Kazdy moze miec jakas opinie, ale twoja jest bardzo powierzchowna. A poza tym - wiecej respektu dla Ministra RP.
  • ~Anonim.
    (2019-10-30 20:04)
    Niemiecka propaganda.
  • ~To nie żart
    (2019-10-30 20:05)
    Chodzą słuchy, że PiS zamierza zmienić nazwę naszego kraju na Polkraina!!
  • ~Pan Sułek
    (2019-10-30 20:48)
    Ciekawe która sieć to sponsorowała?
  • ~Jaro
    (2019-10-30 21:43)
    Niejeden ci tam Banaś. Można powiedzieć legiony. A kamienic mało.
  • ~wielkiamat
    (2019-10-30 22:44)
    Sklepy w 99% powstają przy ulicach miejskich a nie drogach państwowych. A rząd chce drenować samorządy i mieszkańców.
  • ~pamiętający
    (2019-10-30 23:12)
    Co się czepiacie babiny? przecież to nie ona wymyśliła tylko pewien staruszek żoliborski. Ten rząd o niczym nie decyduje i na nic nie ma wpływu. Rządzi za niego Umiłowany Przywódca Narodu przy pomocy swego KCPIS przy ulicy Nowogrodzkiej. Bo gdy temu udającemu premiera Morawieckiemu KCPIS zmienił ministra rolnictwa pan Morawiecki akurat objeżdżał Polskę głosząc chwałę PISu i już nawet nie obiecując bo dawno obiecał wszystkim wszystko tylko opowiadając swoje sny jak to po 20 latach rządów PISu będzie wspaniale. I KCPIS powołało mu nowego ministra. Co wtedy zrobił Premier Morawiecki. Nawet nie przerwał swego propagującego chwałę PISu objazdu Polski. Podobno nawet był nieobecny na zaprzysiężeniu nowego ministra bo w jakimś Pcimiu wygłaszał gorące przemówienie dla członków PISu wywrzaskując Sukces, Sukces, Niesłychany Sukces PISu..
  • ~kapral
    (2019-10-30 23:29)
    Szok co pisiewicze wymyślają żeby się nachapac i nas okraść
  • ~hebefrenia
    (2019-10-31 03:02)
    Sztuczna inteligencja nosi parametry geniuszu ,to zaś co Emilewicz proponuje to niestety inteligencja nabyta ,która nosi często słomę w butach .To się chyba stała ,wiecheć wyjrzał z pantofelka.
  • ~figiel
    (2019-10-31 06:57)
    głupszego bełkotu dawno nie czytałem - zapoznaj się dokładnie z propozycją podatku i dopiero twórz swoje wizje - odnoszę wrażenie , że się ,,wyobcowałeś , żyjesz w innych realiach ? - artykuł w stylu im głupiej napiszę tym lepiej , bo i tak wierne stado ,,nieszczęśliwych przytaknie - wprost armagedon.
  • ~sic.
    (2019-10-31 07:01)
    To Emilewicz powinna dostac Nobla ... plecie bajki jak z nut ... pis cofnal polske o 100 lat do tylu, straty niepowietowane ... Rezyser tych zmian wczesniej czy pozniej stanie przed sadem, a Zoliborz na zawsze w Polsce stanie sie miejscem zlej zmiany ...
  • ~Mareks
    (2019-10-31 08:09)
    Akurat supermarkety ,większość swojego zysku ,wyprowadzają za granicę,hamują też rozwój małych sklepów ,hurtowni itp... nie wspomnę o warunkach pracy i płacy, w takich placówka ,formie rozliczeń z kontrahentami ,szczególnie z mniejszymi dostawcami.

Może zainteresować Cię też: