Ostatnie przemówienie prezydenta. Komorowski dziękuje za prezydenturę

| Aktualizacja:

Bronisław Komorowski dziękuje Polakom za prezydenturę. Ustępujący prezydent po raz ostatni wystąpił z przemówieniem do narodu.

wróć do artykułu
  • ~oko
    (2015-08-04 21:13)
    idż w ch j
  • ~olo
    (2015-08-04 21:15)
    ja , czlowiek, ktory lubi prace i pracuje
    a nie lubi gadac i nie gada, mam zupelnie
    inne zdanie na ten temat,
    no, ale ja cos umiem,nawet gwozdz wbic
  • ~PO-gromca lemingów
    (2015-08-04 21:15)
    Amen.Amen.Amen...nareszcie
  • ~WKKW
    (2015-08-04 21:30)
    Jakież to szlachetne ze strony pana Prezydenta, że życzył swojemu następcy sukcesów i powodzenia.
    Takie słowa świadczą o klasie polityka.


    PS. Że co? Że nie życzył? Pewnie zapomniał, ale na pewno chciał to powiedzieć...
  • ~zawiedziony
    (2015-08-04 21:44)
    I PO Bullu !!!
    Liczyłem, że jeszcze paru POprawnych POlitycznie koszernych ambasadorów
    ustanowi, albo stan wojenny na koniec ogłosi, a un ogon POd siebie
    i POszoł won ! Ani nie POwiedział, że trzeba POprawnie na mafiozów od Koparki
    głosować, ani na krzesło z Szogunem nie wskoczył ???
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2015-08-04 21:48)
    Prezydent Kaczyński zbudował muzeum Powstania Warszawskiego,
    Prezydent Komorowski zbudował muzeum Żydów POlskich !!!
    Prezydent Kaczyński był Prezydentem Polaków, Prezydent Komorowski
    był Prezydentem Żydów POlskich, a nie Polaków !!!
  • ~WSI
    (2015-08-04 21:50)
    No to chyba jeszcze jutro Kulczyka POchowa !!!
  • ~też śmieszne
    (2015-08-04 22:20)
    Pakuj się Bronek
    Bierz także żonę
    No i Nałęcza koniecznie też
    Pakuj się Bronek
    Żegnaj się z tronem
    I z żyrandolem pożegnaj się !!!
  • ~bozon
    (2015-08-04 22:29)
    no już nie długo dowiemy się gdzie się podziały 3 miliardy zł z skoków Wołomin , kto przejął grunty po ursusie ,kto zorganizował tragedię smoleńską i inne draństwa związane ze folksdojczem który to umknął do Brukseli , co z książką PANA SUMIŃSKIEGO , z niezależnych ROZGŁOŚNI jak REPUBLIKA TV i inne nie zależne publikacje społeczeństwo wie o was wszystko
  • ~sierpem i młotem
    (2015-08-04 22:40)
    praszczaj tawariszcz i idi w p__u w russkuju budu. za 25 godzin skonczy się żenada na najwyższym urzędzie państwowym.
  • ~Hihihi
    (2015-08-04 23:10)
    Mnie nie podziękował...
  • ~pol anka
    (2015-08-04 23:14)
    Bronisław sprawował urząd w bardzo trudnym momencie, rok 2010, a wiadomo, że suma cyfr tej liczby to trzy, a to liczba pierwsza, mało wariantów dodatnich i dodatnich ujemnie jak by powiedział autor obalenia muru, twórca nagrody nobla i najbardziej zaangażowany polityk z tej strony okna. Szczególnie owocne były podróże po świecie, cały Naród żegnał i witał, a powracający zwykle dla Narodu miał sympatyczny podarek z wojaży. Bardzo mocno współpracował z określonymi środowiskami, ukochał emerytów i rencistów, Bronisław mimo deflacji wystarał się dla emerytów o waloryzacje, szczególnie wspomagając najuboższych tj. rolników, środowiska artystyczne, nierobów, pasożytów i obiboków. A także naciągaczy .. .Trudnym okresem były lata 2010 2015 mimo oznak poprawy koniunktury na świecie i w Ojczyźnie udało mu się zgromadzić wokół siebie wierne grono klakierów i poprawić im jako tako byt . Do końca walczył o zachowanie bezstronności światopoglądowej, ale mimo czujności w ostatnich godzinach źli ludzie dopisali ppor.rez. do wykazu mianowanych na GENERAŁA. Awans miał dostać ukochany chart, wierny druh i towarzysz polowań a tu zaskoczenie na liście czarodziej.
  • ~gosc
    (2015-08-04 23:18)
    Cejrowski powiedzial,ze to dziad i glupek,niech tak juz zostanie z bulem!!!
  • ~bary07
    (2015-08-04 23:34)
    Nie kłamcie podziękował tylko Polakom którzy na niego głosowali czyli znowu olał ponad 75% Polaków jakie to typowe.
  • ~StAAbrA
    (2015-08-04 23:34)
    PO staroPOlsku POżegnajmy POkurcza : paszoł won !
  • ~PsychiatraPOmatołów
    (2015-08-04 23:53)
    Jak dobrze, że to już KONIEC tej żenady!!! :)

    Dziękuję wszystkim tym swoim rodakom, którzy nie głosowali na tego żenującego i prostackiego człowieczka z Ruskiej Budy :) :) :)
  • ~olo
    (2015-08-05 00:12)
    a znawcy polityki Waszczykowski i Zalewski
    bzdury opowiadaja, jeden łże o upadku gospo
    darki Polski na tle EU,ktora jest w kryzysie,
    i temu podobne bajki jako dowod na nierobstwo
    prezydenta, a drugi powtarza bzdure o jakims bezpiecznestwie
    i czyms tam, ludzie,jestescie pomylka historii, spadajcie..
  • ~takiesobiemyślenie
    (2015-08-05 00:25)
    Zwyrodnialcom, którzy opanowali to forum nie podobają się słowa z pożegnalnego przemówienia prezydenta o dialogu, wolności i obronie demokracji, za czym przez całe życie był i jest Komorowski - najpierw walcząc z komuną a ostatnio będąc prezydentem. Tym zwyrodnialcom chodzi o to, żeby trzymać naród za mordę, decydować kto może być patriotą a kto nie może, zamykać do więzień za poglądy. Niedoczekanie. Byli lepsi od was i też im się nie udało. Nie z Polakami!
  • ~Czuchnowska
    (2015-08-05 01:46)