Reklama
Reklama
Reklama

Kwaśniewski: Za dwa, trzy lata, będziemy musieli organizować nowy okrągły stół

Aleksander Kwaśniewski
Aleksander Kwaśniewski / Agencja Gazeta / Fot. Agata Grzybowska Agencja Gazeta
Oni chcą mieć władzę, oni uważają, że mają rację, oni nie przyjmują żadnych innych argumentów, oni uważają, że są lepszymi Polakami - bo to tak trzeba nazwać - i to jest taka rozmowa, trochę, pana z chamem - ocenia sytuację w Polsce były prezydent, Aleksander Kwaśniewski.
Reklama
Reklama
Tematy:
Polska demokracja konflikt Trybunał Konstytucyjny :PiS Aleksander Kwaśniewski TK prezydent Andrzej Duda` Jaroslaw Kaczynski prawo rząd

Powiązane

Reklama

Komentarze (144)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • noma
    2016-03-19 20:02
    Bardzo się dziwię ze nikt nie pamieta ze w czasie kamponii PIS krzyczal ze POLSKA jest w ruinie po wygranych wyborach Premier mowila ze POLSKA to piekny kraj.Nie tak dawno do koryta dopuszczono 200 ludzi ktorzy sa w PISIE .
    0
    zgłoś
  • DZIADEK -63 LATA -STAZ 48 LAT-16 WARUNKI SZKODLIWE
    2016-03-18 07:57
    KWASNIEWSKI POKAZALISCIE SWOJ OKROGLY STOL JAK KISZCZAK KUPUJE SOLIDARNOSC ZA WODKIE I JEDZENIE AWY MU WTYM POMAGACIE RAZEM Z CIOSKIEM.WSTYD I HANBA JAK ZYJE63 LATA TO TAKIEGO HAMSTWA NIE WIDZIALEM.FILM POKAZAL WASZE ZYCIORYSY WSZYSTKICH CO TAM BYLI I WODKIE PILI I DOBRZE SIE BAWILI.BRAKOWALO SCHETYNY IJEGO PLASTELINY.BO WYGINA SIE JAK WAGINA I SPREZYNA.
    0
    zgłoś
  • gość
    2016-03-16 15:37
    Wytrzeżwiał!!!
    0
    zgłoś
  • taaa
    2016-03-14 15:45
    Ten to by tylko przy stołach siedział. Naj bardziej przy suto zastawionych i zakrapianych
    0
    zgłoś
  • Nawigator
    2016-03-12 19:41
    Tak za kilka lat potrzebny będzie stół po to aby rozliczyć te święte krowy!! Polacy nie dajmy się dalej poniżać!!!
    0
    zgłoś
  • Marek Paczkowski
    2016-03-12 15:26
    Zmienić Konstytucję,SN ma przejąć uprawnienia politycznego,skompromitowanego TK. Dosc zajmowania się tym gremium.Młodzi nie zapomną TK orzeczenia w sprawie OFFE,-nie kradnij to przykazanie nie jst znane politykom zTK.chcącymi stać ponad prawem! Ajatollach Rzepiński to nie wzór utrzciwości.
    0
    zgłoś
  • m7
    2016-03-12 13:54
    Kpina. O was będziemy tylko dyskutować czy was powiesić czy dożywotnie łagry
    0
    zgłoś
  • Ula
    2016-03-11 16:19
    Czy on nie zakotwiczył się w dwóch POdpalaczach gorzale POprawka marychy
    0
    zgłoś
  • karol
    2016-03-11 16:10
    Historyk należy do naiwnych,ktorym mozna wszstko wcisnąć
    0
    zgłoś
  • i czerwony moze sie nawrocic.
    2016-03-11 12:36
    Za dwa,trzy lata bedziemy musieli oddac wszystko co ukradlismy Polakom...Brawo Panie Kwasniewski chociarz jeden dobry gest w strone Narodu Polskiego.
    1
    zgłoś
  • bebe
    2016-03-11 12:24
    ty moskiewski ochlapusie wkrutce skonczysz jak olyn Oleksy chlaj dalej szpiclu
    0
    zgłoś
  • Joiko
    2016-03-11 12:04
    CHLAPTUŚ od PetRUSSA
    0
    zgłoś
  • inż
    2016-03-11 11:36
    Poczytajcie o ojcu Kwaśniewskiego. CO ZA HISTORIA!
    0
    zgłoś
  • uwazny obserwator
    2016-03-11 09:46
    Te wstrętne wulgarne teksty nie nadają się do skomentowania.Ich poziom jest na równi z rynsztokiem.To charakterystyczne dla skrajnych nacjonal-prawicowców,ktorych wiedza kończy się na wyrazach z k...i ch.... na początku,z kim więc dyskutować.Z motłochem ?Nie warto ,lecz piętnować ich należy!!!
    6
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Kaśka
    2016-03-11 09:26
    Za dwa-trzy lata to ja cie widzę w pierdlu, ty śmieciu komuszy, a nie przy żadnym stole. Wykształcony się znalazł, specjalista od jezykow obcych, pożal sie Boże. Twoje popisy na uniwersytetach w stanie totalnego upojenia alkoholowego do dzisiaj pokazuje dzieciom na you tubie.
    0
    zgłoś
  • CKIR
    2016-03-11 07:31
    Ty czerwony zlodtieju nie zabieraj glosu .
    1
    zgłoś
  • Złomiarze Niezłomni
    2016-03-11 06:05
    Kwachu! Wsiadaj jak za dawnych lat do bagażnika - a my cię wywieziemy na wysypisko gruchotów!
    1
    zgłoś
  • Ekolog z Doliny Rospudy
    2016-03-11 06:01
    Olek! Najlepiej się jednak prezentujesz w krymce teologicznej! Na wybiegu albo na ściance płaczu - w Jerozolimie! = = = = = = Widocznie to jest twoje naturalne środowisko! I tam wylewaj swoje krokodyle łzy!!!
    0
    zgłoś
  • Fabryka Prostowania Mebli Giętych
    2016-03-11 05:52
    Czyli Kwach wprost przyznaje, że Okrągły Stół - to jest jego ulubiony i sprawdzony mebel! ~~~~~~~~~~~~~~~~ A z kolei Bul upodobał sobie wyściełane japońskie taborety - natomiast bał się polskich krzeseł!
    0
    zgłoś
  • Prostokątna Płyta Granitowa (zorganizowana)
    2016-03-11 05:27
    Za trzy lata - to ty upasiony na cudzej krzywdzie przepity knurze wykorkujesz na otłuszczenie serca albo na marskość wątroby!
    1
    zgłoś