Wałęsa komentuje wystąpienie Kaczyńskiego 13 grudnia: Wyspałeś się już?

| Aktualizacja:

Wpis byłego prezydenta robi furorę na Twitterze. Lech Wałęsa skomentował wystąpienie prezesa PiS z okazji 13 grudnia i rocznicy wprowadzenia stanu wojennego.

wróć do artykułu
  • ~cuda
    (2017-12-27 19:32)
    Widać wychowanie Wałęsy i jego syna złodzieja .
  • ~Zbigniew M
    (2017-12-19 12:58)
    Czy można zamknąć dziób temu kapusiowi? Ja i wielu innych ludzi nie chcemy go słuchać i widzieć. Przerwijcie to szkalowanie Polski przez tego idiotę!!!!!!!
  • ~XFJG
    (2017-12-15 21:32)
    Bolek GŁUPIEJ NIE POTRAFISZ SZALEŃCZE?
  • ~Salut
    (2017-12-14 21:49)
    Dokładnie... Jaro spał do południa 13 Grudnia... potem wyszedł rzucić na tacę ojcu Dyrektorowi i po drodze kupił mleko dla kota... heh. Teraz zmienia historię i gumkuje bezczelnie prawdziwych bohaterów opozycji, ale zapewniam... nadaremno :)
  • ~neutralny
    (2017-12-14 17:10)
    Jarek spał, sam to przyznaje, Lech W nie, jest sztandarowym, najbardziej w świecie politycznym rozpoznawanym polskim obywatelem (JPII w świecie katolickim). W stosunku do Lecha W można przytoczyć starą anegdotę: Ty w Gródku Jagielońskim był? Był czy nie był to i tak w mordę dostaniesz. Nawet w sensie rodzinnym Lech W ma coś do powiedzenia, ma w rodzinie plusy dodatnie i plusy ujemne czego o Jarku powiedzieć nie sposób.
  • ~Lolek
    (2017-12-14 15:52)
    bolek jak to było ? podwieżli cię do płotu byś przeskoczył .... czy od strony wodnej cię podrzucili ?
  • ~kris ..
    (2017-12-14 15:36)
    z dwojga złego lepiej było to przespać a nie brać na sumienie zdrowie i życie wielu ludzi
  • ~czwarty sort
    (2017-12-14 15:36)
    Śpiący gnomie gdzie jest twoja różańcowa demokracja?
  • ~Brawo
    (2017-12-14 15:04)
    Jak nie w Kaczy Dziub to w Kaczy Kuper
  • ~fee
    (2017-12-14 14:52)
    To kiedy Kaczyński się przyzna, że siedział obok Wałęsy przy okrągłym stole? Czekam i jak widać ukrywa się fakt współpracy Kaczyńskiego z Wałęsą.
  • ~gfrew
    (2017-12-14 14:06)
    I ten Judasz jeszcze zabiera glos
  • ~xyz
    (2017-12-14 14:00)
    Poziom ten sam od lat. Nie zauwaza ze swiadomosc Polakow sie zmienila.
  • ~matylda
    (2017-12-14 13:56)
    Kaczyński spał a ty "bohaterze" wyjechałeś na wczasy do Arłamowa! Kto więc miał lepiej?
  • ~Alf
    (2017-12-14 13:47)
    a doniosłeś dzisiaj na kumpla!!!!!!!!
  • ~gadojanka
    (2017-12-14 13:45)
    Panie Walesa nawet w takim dniu nie potrafi sie pan powstrzymać od uszczypliwosci? Co z pana za katolik? Kaczynski po prostu wygral wybory, panscy protegowano przegrali, jeszcze 2 lata, chce pan na resztę życia zostac plujka jadowita?
  • ~Stiff
    (2017-12-14 13:29)
    Szkoda że nijaki L. Wałęsa nie poszedł wtedy spać nic to by nie zmieniło ale ludzie byliby mądrzejsi 36 lat temu
  • ~Lolka
    (2017-12-14 13:24)
    Hahaha, polowa narodu pytam z Walesa: juz sie wyspales, prezesie?
  • ~o d p .
    (2017-12-14 12:58)
    I co z tego, że ciebie Bolęsa niby aresztowano wcześnie? Co z tego, skoro do jajecznicy podano ci setkę. Jakie to miało znaczenie, o której godzinie zaczniesz sypać kolegów ze stoczni? Donoszenie jest łajdactwem najgorszego sortu o każdej porze.
  • ~wyborca/pomagajmy ludziom, otworzmy galy, jak Inni to robia
    (2017-12-14 12:53)
    Kazdu musi Krzyz Swoj Dzwigac, i /Sorry/, ale niektorym jest on przyciezki. Nie utrudniajmy Ludziom przezyc Spokojnie Nadchodzace swieta i wejsc w NOWY ROK 2018 z nadzieja.
  • ~chatko słuchać
    (2017-12-14 12:52)
    b o l u ś, ile flaszek zamówiłeś jak wieżli cię do ośrodka wypoczynkowego ???????

Może zainteresować Cię też: