Duda i Tusk jednym głosem w sprawie ataku na Skripala. Ostre deklaracje

| Aktualizacja:

Jestem gotów poruszyć podczas przyszłotygodniowego szczytu UE sprawę ataku w Wielkiej Brytanii na byłego oficera rosyjskiego wywiadu Siergieja Skripala - napisał w środę na Twitterze przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk. Do sprawy ataku Skripala odniósł się także prezydent Andrzej Duda.

wróć do artykułu
  • ~buc
    (2018-03-17 09:15)
    tusk ,dudus ile ofiar agresji na irak bez zgody onz.wtedy trzymaliscie wasze zdradieckie............do dnia dzisiejszego nie znaleziono broni atomowej.angole byli pierwsi u boku kowboja,afganistan libia syria itd itp.zdrowie i zycie kazdego czlowieka jest najwazniejsze,tylko szpieg jest szpiegiem a cywile sa cywilami.czego jednak mozna sie spodziewac po dudusiu.tusk wstydz sie.
  • ~af.otmęt
    (2018-03-15 14:24)
    ci dwaj lepiej niech się nie mieszają,teraz sie znaleźli zabieracze głosu a jak trzeba było się odezwać to farmazony perdzielili,żenada i niech dalej drażnią niedzwiedzia to się mogą ździwić
  • ~ereglo
    (2018-03-15 11:56)
    Czy Tusk nie zdaje sobie sprawy z własnej śmiesznosci? "Prezydent" coraż bardziej osłabionej wewnętrznie i nie liczącej sie w koncercie wielkich mocarstw UE, desygnowany na to stanowisko przez Merkel, jako posłuszny wykonawca jej polityki i tak też postrzegany na świecie, poucza przywódcę napotężniejszego państwa świata. Smieszne to i żałosne.
  • ~Kriss
    (2018-03-14 22:53)
    I po co komu są te durne wypowiedzi i zabieranie glosu przez panstwo ktore jest małe biedne i śmieszne na arenie międzynarodowej. Nie potrzebne to drażnienie niedźwiedzia bo znowu wyjdziemy na tym jak zablocki na mydle.
  • ~polakmaly
    (2018-03-14 19:36)
    raz juz bilismy sie za anglie hahaha duda
  • ~kotPrezesa
    (2018-03-14 16:08)
    A rudy Oscar tulił sie z Putinem jak zamordowali 96 wybitnych Polaków!
  • ~On
    (2018-03-14 16:04)
    Jak juz wszyscy odwazni w Europie dali Statement, to teraz tez nasz " odwazny " prezydent sie odezwal, bardzo surowo i stanowczo! No teraz to Putin narobi w gacie, ale dopiero teraz!
  • ~DM1
    (2018-03-14 15:16)
    POpeprzoo sczujnio der dzienniku i PO co wykasowałes mi POst o ryżej mE ND zie! Co ma u was znowy parasol ochronny PO tym jak POnownie Kanclerzem została Merkel ???
  • ~qqq
    (2018-03-14 14:55)
    Lepiej niech Tusk nie mówi jak Duda.
  • ~ajax
    (2018-03-14 13:48)
    Taa, szkoda tylko, że aż półtora tygodnia czekał na zabranie głosu w tej sprawie?!Co, dopiero teraz dostał pozwolenie od Angeli?

Może zainteresować Cię też: