Reklama
Reklama
Reklama

Bielan o "następcy Kaczyńskiego": Jak będę chwalił Brudzińskiego i robił z niego samca alfa, to będzie miał kłopoty

Jarosław Kaczyński i Joachim Brudziński
Jarosław Kaczyński i Joachim Brudziński / Polska Agencja Prasowa
Prezes wyjdzie ze szpitala w ciągu kilkunastu dni. Następca? Jak będę chwalił Joachima Brudzińskiego i będę z niego robił samca alfa, to będzie miał kłopoty - oznajmił Adam Bielan w Radiu ZET.
Reklama
Reklama
Tematy:
Prawo i Sprawiedliwość przywództwo Jaroslaw Kaczynski prezes następca Adam Bielan mistrzostwa świata piłka nożna Joachim Brudziński

Powiązane

Reklama

Komentarze (25)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Kebse
    2019-11-14 17:45
    Jarku pogoń od siebie tego Mefisto po prawicy swojej!
    0
    zgłoś
  • Kebse
    2019-11-14 17:39
    Jarku pogoń od siebie tego Mrgidyo po prawicy swojej
    0
    zgłoś
  • eno
    2018-05-28 18:12
    Szefem nie musi być samiec alfa: może być stary kawaler nie uprawiający seksu
    0
    zgłoś
  • viola63
    2018-05-28 13:40
    Życzę zdrowia Prezesowi, ale nie rozumiem tak długiego pobytu w szpitalu. Chorych "gorszego sortu" wyrzuca się że szpitala ekspresowo. Przykład? 70-latka z pęknięta nerka, 3 złamanymi żebrami i wyrostkami kręgosłupa została wypisana do domu z zaleceniami leżenia. A na kolanko można się leczyć tygodniami. To jest właśnie PIS-owska równość.
    3
    zgłoś
  • Lentek
    2018-05-28 13:36
    Demokracja w PiS to kpina.!! Skoro tak jest, to dlaczego posłowie PiS mają w Komisjach sejmowych karteczki ze wskazaniem, kiedy mają głosować na "tak" a kiedy na "nie".Ci posłowie, są często w ogóle nie zorientowani merytorycznie w temacie albowiem wiedzą i tak, że ich poglądy się nie liczą,za nich kto inny decyduje a oni mają posłusznie wykonywać rozkazy.
    4
    zgłoś
  • Balbina
    2018-05-28 13:10
    Odejdzie smiercia figurowa !,na raka.
    2
    zgłoś
  • Karmen
    2018-05-28 11:47
    Strasznie mocarny jest ten Bielan . Jak chwalił prezesika to prezesik ma kłopot z kolankiem. Lepiej dla PIS -u , jak ten facet zamilknie .
    3
    zgłoś
  • Byla pisia
    2018-05-28 11:05
    Panie Bielan ale puszczasz suchary!!!
    5
    zgłoś
  • Inga
    2018-05-28 10:58
    W Nimczech po operacji kolana lezy sie w szpitalu 2 dni, najwyzej! Ja bylam operowana na obojczyka , bo w kosci byla duza cysta. Chirurg musial otworzyc , przepilowac kosc, napakowac cementu i pozamykac, kosc, miesnie, skore. W srode bylam operowana, w piatek chcieli mnie poslac do domu, ale poniewaz bardzo wymiotowalam , musieli mi dawac kroplowka do poniedzialku. W poniedzialek poslali do domu. Przezylam! A prezes na kolano juz tyle tygodni? Nie rozumiem! Czy tylko dlatego, ze prezes?
    5
    zgłoś
  • Toro
    2018-05-28 10:50
    Jak Brudzio ( wieczorowa pora ) bedzie nastepca Kaczynskiego, to mnie to cieszy, bo wtedy Pis ma prze...ry.... pa...ne. De mi gusto!
    3
    zgłoś
  • 44 dawniej też 44
    2018-05-28 10:48
    Po śmierci wodza narodu władzę z tylnego siedzenia ,idąc przykładem prezesa, przejmie Rydzyk!
    3
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • mack
    2018-05-28 10:48
    Dlaczego w tej niemieckiej gadzinowce nie pisze sie, ze w Anglii jest juz faszyzm? Od wczoraj zniesiono wolnosc slowa. Tylko za publiczne powiedzenie Tommy Robinson idzie sie do wiezienia. W Londynie sa wielkie manifestacji przeciwko faszyzmowi.
    6
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Monachijski
    2018-05-28 10:44
    Jak to jest możliwe, że wykształcony człowiek jakim jest Bielan, może mówić tak od rzeczy na temat demokracji w PIS-ie. Otumanił i zastraszył ich Kaczyński do tego stopnia, że nie puszczą pary z ust, jeżeli nie zezwoli na to sam Kaczyński. Dlatego słuszne jest stwierdzenie, że to jest partia potakiewiczów.
    3
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • obserwer_1
    2018-05-28 10:44
    Po Kaczyńskim nastanie ziobro tak jak po leninie nastał stalin!
    3
    zgłoś
  • pola
    2018-05-28 10:42
    Na brak marionetek Kaczyński nie może narzekać także trudny wybór.
    6
    zgłoś
  • objektyw
    2018-05-28 10:40
    Najbardziej znienawidzony dyktator, nie życzę mu nic dobrego...
    4
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • trakt
    2018-05-28 10:39
    Czyżbyśmy mieli niedługo usłyszeć : "Dobry Jezu, a nasz Pnie..."
    4
    zgłoś
  • Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    2018-05-28 10:35
    Mam nadzieję że Kaczyński wyjdzie ze szpitala nogami do przodu!
    5
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś