Spółka Srebrna przekonuje, że faktura nigdy do niej nie dotarła. "Żaden księgowy by jej nie przyjął"

| Aktualizacja:

"Opublikowana przez media faktura nie została doręczona spółce Srebrna i nie była księgowana" - napisała w oświadczeniu prezes Srebrnej Małgorzata Kujda. Podkreśliła, że "spółka kwestionuje jakiekolwiek roszczenia ze strony pana Birgfellnera".

wróć do artykułu
  • ~dno
    (2019-02-07 16:27)
    Nie mamy pańskiej faktury i co nam pan zrobi. Łubu dubu Prezes jest najuczciwszym niebiznesmenem i tylko Miś siedzi. Bareja był prorokiem.
  • ~czy to nie tak?
    (2019-02-07 16:23)
    Przeciez gdyby taka fakture zaksiegowano wybuchla by juz z tego powodu wielka afera.
  • ~erbi
    (2019-02-07 16:28)
    Żałosne krętactwa. Ta sprawa pokazuje poziom bagna do jakiego usiłuje zniżyć całe nasze życie pisowska klika - dla nich to naturalne warunki bytowania...
  • ~Chyba tak bylo
    (2019-02-07 16:33)
    Jaroslaw Kaczynski to tchurz i sprytny kretacz. Jak juz wiemy nigdy nie bierze na siebie odpowiedzialnosci (od tego ma slupy) a jedoczesnie o wszystkim chce decydowac w zyciu polityczny jak i prywatnym. Pod egida Srebrna ( jego wlasna firma zarzadzana przez slupy), finansuje swoje potrzeby (ochraniarze) i swojej partii (ludzie tej partii). Kazdy wydatek tej firmy z pewnoscia sam kontroluje i nigdy nie dopusci aby oslabic majątek firmy! Przez sprzyjajace mu okolicznosci i wlasny spryt (kupuje ludzi) zdobyl na tyle wladzy aby w swej proznosci zbudowac sobie i bratu dwie wieze, ktore maja zdominowac cala Warszawe (mania wielkosci). Finansowaniem tego przedsiewziecia mial poniesc panstwowy bank (PKO) , ktory on oczywiscie kontroluje przez swoich ludzi. Do tego zatrudnil zpokrewnionego z nim dewelopera Austryiaka. Plan budowy chyba byl taki: Austriak otwiera wlasna firme w Polsce na podstawie umowy z prezesem. Ta firma nie jest mu potrzebana, zaklada ja tylko dlatego aby wziela na siebie kredyt z banku a nie spolka Srebrna. Jednoczesnie rewizir Kaczynskiego moze kontrolowac jej wydatki. W wypadku ekonomicznych problemow Srebrna nie odpowiada. Po zakonczeniu budowy kredytz banku przejmuje Srebrna (gwarancja bankowa wybudowany wiezowiec) a Austrijak dostaje b. Dobra zaplate. Jest on bardzo zaangazowany widzi duzy zysk i wierzy w gwiazde prezesa. Niestety, prezes jeszcze nie ma tej pelnej wladzy aby uzyskac WZ-ke i ze strachu ze moze stracic wladze zatrzymuje projekt. Austriak wylozyl wlasne pieniadze i chyba zaplacil VAT i chce miec te pieniadze zpowrotem plus wlasny zarobek. Dla Srebrnej to duza suma, ktorej Kaczynski sie niespodziewal i dlatego kreci !
  • ~Zelig
    (2019-02-07 16:19)
    Modzelewski... kolejny obok Zybertowicza profesorek będący typowym przykładem "naukowca" brylującego na salonach skupionych wokół autorytarnej władzy. W Rosji takich "naukowców" jest na pęczki - perorują w telewizji mówiąc co władza chce usłyszeć...
  • ~BRYTAN
    (2019-02-07 16:21)
    SZWINDEL FAKTUROWY TO POGRZEBIE GAZETĘ W ZA SZANTAŻ I POÓWIENIA ORAZ SZKALOWANIE
  • ~alina
    (2019-02-07 16:32)
    J4eśli gw i dziennik uważają że takie faktury są podstawa do zapłaty, to w ich redakcjach powinna natychmiast zawitać kontrola z US, bo jest podejrzenie, ze redakcje płaciły nie wiadomo za co i niezgodnie z obowiazujacym prawem .
  • ~Kacze Krętacze +
    (2019-02-07 17:08)
    Nie została dorręczona tak samo jak Antoni M. nie zostanie ministrem ON, jak 500+ na każde dziecko, jak darmowe leki dla wszystkich 70+
  • ~Gazeta Wyblakła z Czerskiej
    (2019-02-07 16:46)
    W-G RATUJE się jak może wiosna ich POchłonie razem z BIEDRONOWEM i tylko SZCZAWIK im POzostanie
  • ~Ekspertyza
    (2019-02-07 17:04)
    Przecież to są bzdury. Jeżeli ktoś uznał że są błędy formalne i zostaną one usunięte to co? Zapłacą? Nie zapłacą. Bo ponieśli ryzyko, nie udało się i stwierdzili że nie będą płacić. Koszty poniósł jakiś wykonawca a teraz pokażemy mu figę, bo to jego koszta, a nam się przecież nie powiodło. Tak dziecinada z parę milionów. Spotkają się w sądzie.
  • ~Betty
    (2019-02-07 19:31)
    Nie dostali faktury ale zgłoszą do US sprawę o VAT. Nie dostali ale pewnie ja widzieli. Czy ktoś tu coś rozumie ?
  • ~zin
    (2019-02-07 19:29)
    co za problem jesli austriak wykonal jakas prace dla Kaczynskiego dla przyzwoitosci nalezy zaplacic a nie odsylac do sadu
  • ~sd2017
    (2019-02-07 17:23)
    A co tu ta f-ra w ogóle ma do rzeczy ? W sprawie tej chodzi o to, że w siedzibie pis prezes pis zajmuje się deweloperką, w imieniu spółki której zarząd stanowią same wstawione tam przez niego słupy, a sama spółka została uwłaszczona na nieruchomości do której roszczenia zgłasza 12 osób. I temu nie da się zaprzeczyć. Swoją drogą, to pis-y dobrali sobie super eksperta !!! Typek ten najpierw napisał ustawę o podatkach a potem każdego kto tylko chciał uczył jak nie płacić podatków. A ta kujda to rozumiem, że to kolejny słup w tej spółce.
  • ~Julka
    (2019-02-07 17:33)
    Zlecili chłopy projekt a potem się wypali, żenada
  • ~miś
    (2019-02-07 17:05)
    "Do dalszego wyjaśnienia pozostawiamy kwestię odprowadzenia podatku od towarów i usług do właściwego urzędu skarbowego w Warszawie" - napisała w oświadczeniu prezes spółki Srebrna Małgorzata Kujda." No szczyt bezczelności. Nie zapłacili facetowi, a teraz jeszcze na niego kablują, że nie zapłacił VAT-u. Kiedyś był taki dowcip w dziale "szczyt bezczelności". Facet narobił na wycieraczkę, zapukał i poprosił o papier toaletowy. Ale to przebija wszystko. Teraz czekamy tylko jak CBA ze srebrnymi szefami na czele, o 6 rano puka do Austriaka.
  • ~laog
    (2019-02-07 18:35)
    albo chorała i reszt pisowców robią z wszystkich idiotów albo gazeta wyborcza ma jaąkś pomyloną fakturę na fakturze masz wyszczegolnione za co płacisz więc jakie jeszcze im trzeba rachunki jak się ma fakturę to się nie ma innych rachunków
  • ~Betty
    (2019-02-07 19:40)
    Srebrna odmówiła doręczenia sobie faktury ze względu na wysoką cenę.
  • ~księgowy
    (2019-02-07 19:43)
    Dopóki pisowscy łgarze sądzili że faktura nie wypłynie, słyszeliśmy że Kaczyński jest kryształowo czysty bo FAKTURY NIE BYŁO - a on nie chciał płacić POD STOŁEM (pamiętacie te komentarze że to "za PO płaciło się pod stołem"?)... Teraz jak sprawa się rypła i faktura wypłynęła nagle zwrot o 180 stopni - faktura jest, ALE BŁĘDNA... Nie wiem czy bardziej żałośni są pisowskie kacyki którym grunt pali się pod nogami, czy pisowski elektorat który płacze ale wmawia sobie że w to wszystko wierzy... Ludzie - szanujcie się! Nie musicie tego robić!!!!
  • ~Słupsk
    (2019-02-07 19:45)
    Ga-Ga -zeta myślała że się odbuduje i zwiększy nakład A z tego wyszło tylko Ga-Ga-vno i brykający Kuń
  • ~4H
    (2019-02-07 18:19)
    Ta faktura-bzdura to taka ****** do podłożenia - na szczęście nie dali sobie podłożyć.

Może zainteresować Cię też: