Onet: Prawa ręka Ziobry stoi za hejtem wobec sędziów. Lewica zawiadamia prokuraturę ws. działań Piebiaka

Wiceszef resortu sprawiedliwości i prawa ręka Zbigniewa Ziobry stoi za zorganizowanym hejtem wobec sędziów krytykujących PiS - donosi Onet.

wróć do artykułu
  • ~Zza granicy
    (2019-08-20 15:01)
    Nikt z ministerstwa sprawiedliwości ani z PiS się w tej sprawie nie wypowiadał. Muszą się najpierw skonsultować z najwyższym naczelnikiem. Wtedy będą wiedzieć co o tym myślą
  • ~anna
    (2019-08-20 09:34)
    Po co kompromitować szefa, skoro "Justynka" każdą wypowiedzią, każdą akcją sam się kompromituje. Czy stowarzyszenie rangi koła gospodyń wiejskich można traktować na poważnie? Ps. Gorzej wygląda wypada tylko "Ordo iuris". To dopiero jest cyrk. Na zasadzie jakie małpy taki cyrk.
  • ~Jaś
    (2019-08-20 14:07)
    Może ci świeci z nadzwyczajnej kasty wytłumaczą się z treści i odniosą się do działań Łączewskuego i innych
  • ~Demaskator
    (2019-08-20 15:07)
    Manipulanci którzy rozdają pieniądze i biorą sami większe na osobę boją oderwać się od koryta. I to miała być reforma sprawiedliwości. A jest strażnica teksasu.
  • ~amira
    (2019-08-20 12:25)
    ale i tak potomkowie chłopów pańszczyznianych zagłosują na PiS
  • ~NM
    (2019-08-20 16:02)
    czytam tutejsze komentarze i widze tylko wzajemne opluwanie sie Polakow --ludzie czy wyscie juz kompletnie sfiksowali -- dlaczego nikt nie interesuje sie meritum sprawy -- EMILIA PISZE PRAWDE CZY NIE i nic wiecej nie jest tu wazne -- ani pis ani reszta swiata nie moze tu nic zmienic -- PRAWDA CZY KLAMSTWO?????
  • ~Wiadomo o kogo chodzi
    (2019-08-20 16:06)
    Skompromitowana ładajcka kasa będzie potraktowana rałndapem
  • ~nm
    (2019-08-20 15:58)
    jakos nie moge sie doczytac czy te listy pani Emili zawieraly PRAWDE CZY KLAMSTWA -- przeciez to takie proste -- skoro klamstwa to pani Emilka ma problem i odpowiedzialnosc karna ale jesli to PRAWDA to dlaczego minister nic z tym nie zrobil
  • ~jaja
    (2019-08-20 15:58)
    Czyli hejtować to można tylko Po,PSL,SLD prawda!
  • ~wera
    (2019-08-20 16:03)
    tak oczerniali PO i dalej to robią z PiS a zwykli ludzie którzy się nie znają na rzeczy powtarzają te brednie oraz dziennikarze tvp .
  • ~krystek
    (2019-08-20 18:39)
    kasta sama opinie wystawila zeim nie ma prawa nikt prawdy powiedziec bo oni sa roztargnieni mozna wszystko mowic jak kaminska , stempien i zurek i innym im podobnym ale czas sie zmienia i trzeba naprawic to co sami nie wszyscy sedziowie zepsuli aby sady byly sprawiedliwe a niezawisle ibronili swoich pupilkow
  • ~W-wa
    (2019-08-20 16:01)
    KOPACZOWA MJAŁA 50 HEJTOWNIKOPW a Tow ,,, SLND tysięcy najwiecej rządowych z Cimoszewiczami Łoleksiakami na PRZODKU
  • ~PAWLO
    (2019-08-20 21:53)
    PiS nic nie straci w sondażach, bo "ciemny lud" ogląda tylko TVP, nic więcej nie ogląda, nie czyta, nie myśli, nie zastanawia się, dostaje "darmo" pieniądze i tyle...szkoda, że w Polsce jest aż 40% takich ludzi
  • ~BSK
    (2019-08-21 14:59)
    minister do dymisji
  • ~Edek
    (2019-08-20 18:16)
    Nie zazdroszczę tej Ludzkiej Szmacie...życia ...po wyborach...
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-21 12:16)
    Proponuję aby po 13 pażdziernika po przegranych wyborach parlamentarnych , Platformersi poddali się pewnego rodzaju terapii,swoistego rachunku sumienia....A mianowicie niech zadają sobie kilka pytań : Co zrobiliśmy dla Polski ? Co daliśmy Polakom? Co zrobiliśmy ,czego dokonaliśmy? A potem niech na nie SZCZERZE odpowiedzą.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-21 12:00)
    Platformersy omamione przez kosmitę Wałęsę i oszusta Tuska ,nie próbujcie wmawiać Polakom że przez osiem lat waszych rządów byliście niewinni jak owieczki.Oszołomy opamiętajcie się i zakończcie ten hejtowski bratobójczy spór . Z czasem pogodzicie się z goryczą następnej POrażki a wtedy może pójdziecie po rozum do głowy i stworzycie konstruktywną oPOzycję z programem konkurencyjnym do rządzących. Ulica i zagranica oraz targowica się nie sprawdziły.