Posłanka PiS Mirosława Stachowiak-Różecka zmierzy się z wicemarszałek Sejmu Małgorzatą Kidawą-Błońską (PO). Obecny szef KPRM minister Michał Dworczyk powalczy o mandat z b. ministrem obrony Tomaszem Siemoniakiem (PO) - to ciekawsze pojedynki „jedynek” w wyborach na Dolnym Śląsku.

Okręg nr 1 Legnica:

- Adam Lipiński
- Elżbieta Witek
- Marzena Machałek

Okręg nr 2 Wałbrzych:

- Michał Dworczyk
- Ireneusz Zyska
- Wojciech Murdzek

Okręg nr 3 Wrocław:

- Mirosława Stachowiak-Różecka
- Paweł Herniak
- Jacek Świat

Okręg nr 4 Bydgoszcz:

- Tomasz Latos
- Łukasz Schreiber
- Piotr Król

Okręg nr 5 Toruń:

- Jan Krzysztof Ardanowski
- Krzysztof Czabański
- Iwona Machałek

Okręg nr 6 Lublin:

- Sylwester Tułajew
- Przemysław Czarnek
- Gabriela Masłowska

Okręg nr 7 Chełm:

- Jacek Sasin
- Sławomir Zawiślak
- Marcin Duszek

Okręg nr 8 Zielona Góra:

- Marek Ast
- Władysław Dajczak
- Jerzy Materna

Okręg nr 9 Łódź:

- Piotr Gliński
- Zbigniew Rau
- Waldemar Buda

Okręg nr 10 Piotrków Trybunalski:

- Antoni Macierewicz
- Grzegorz Wojciechowski
- Robert Telus

Okręg nr 11 Sieradz:

- Joanna Lichocka
- Piotr Polak
- Tadeusz Woźniak

Okręg nr 12 Chrzanów:

- Rafał Bochenek
- Marek Polak
- Zbigniew Biernat

Okręg nr 13 Kraków:

- Małgorzata Wassermann
- Ryszard Terlecki
- Andrzej Adamczyk

Okręg nr 14 Nowy Sącz:

- Arkadiusz Mularczyk
- Anna Paluch
- Barbara Bartuś

Okręg nr 15 Tarnów:

- Anna Pieczarka
- Józefa Szczurek-Żelazko
- Michał Wojtkiewicz

Okręg nr 16 Płock:

- Łukasz Szumowski
- Maciej Małecki
- Maciej Wąsik

Okręg nr 17 Radom:

- Marek Suski
- Radosław Fogiel
- Anna Kwiecień

Okręg nr 18 Siedlce:

- Krzysztof Tchórzewski
- Henryk Kowalczyk
- Arkadiusz Czartoryski

Okręg nr 19 Warszawa:

- Jarosław Kaczyński
- Mariusz Kamiński
- Małgorzata Gosiewska

Okręg nr 20 Warszawa II:

- Mariusz Błaszczak
- Anita Czerwińska
- Andrzej Smirnow

Okręg ne 21 Opole:

- Violetta Porowska
- Katarzyna Czochara
- Janusz Kowalski

Okręg nr 22 Krosno:

- Marek Kuchciński
- Anna Schmidt-Rodziewicz
- Piotr Uruski

Okręg nr 23 Rzeszów:

- Krzysztof Sobolewski
- Ewa Leniart
- Józefa Hrynkiewicz

Okręg nr 24 Białystok:

- Dariusz Piontkowski
- Jarosław Zieliński
- Bohdan Paszkowski

Okręg nr 25 Gdańsk:

- Jarosław Sellin
- Kacper Płażyński
- Arwid Żebrowski

Okręg nr 26 Gdynia:

- Marcin Horała
- Aleksander Mrówczyński
- Piotr Müller

Okręg nr 27 Bielsko-Biała:

- Stanisław Szwed
- Grzegorz Puda
- Kazimerz Matuszny

Okręg nr 28 Częstochowa:

- Szymon Giżyński
- Lidia Burzyńska
- Mariusz Trepka

Okręg nr 29 Katowice:

- Bożena Borys-Szopa
- Wojciech Szarama
- Piotr Pyzik

Okręg nr 30 Rybnik:

- Bolesław Piecha
- Michał Woś
- Czesław Sobierajski

Okręg nr 31 Katowice:

- Mateusz Morawiecki
- Michał Wójcik
- Jerzy Polaczek

Okręg nr 32 Sosnowiec:

- Ewa Malik
- Waldemar Andzel
- Robert Warwas

Okręg nr 33 Kielce:

- Zbigniew Ziobro
- Anna Krupka
- Krzysztof Lipiec

Okręg nr 34 Elbląg:

- Leonard Krasulski
- Jerzy Wilk
- Zbigniew Babalski

Okręg nr 35 Olsztyn:

-  Wojciech Maksymowicz
- Iwona Arent
- Artur Chojecki

Okręg nr 36 Kalisz:

- Jan Dziedziczak
- Tomasz Ławniczak
- Jan Mosiński

Okręg nr 37 Konin:

- Zbigniew Hofman
- Witold Czarnecki
- Zbigniew Dolata

Okręg nr 38 Piła:

- Krzysztof Czarnecki
- Marta Kubiak
- Grzegorz Piechowiak

Okręg nr 39 Poznań:

- Jadwiga Emilewicz
- Tadeusz Dziuba
- Szymon Szynkowski vel Sęk

Okręg nr 40 Koszalin:

- Czesław Hoc
- Paweł Szefernaker
- Małgorzata Golińska

Okręg nr 41 Szczecin:

- Marek Gróbarczyk
- Leszek Dobrzyński
- Artur Szałabawka

Wybory do Sejmu i Senatu odbędą się 13 października.