Gersdorf: Władza robi wszystko, żeby zohydzić sędziów

| Aktualizacja:

Proceder opisany przez Onet to walka urzędników Ministerstwa Sprawiedliwości z sędziami - powiedziała w czwartek pierwsza prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf. Jej zdaniem, władza robi wszytko żeby zohydzić sędziów.

wróć do artykułu
  • ~pola
    (2019-08-26 14:54)
    sami sie ochydzacie -tak mysli 8o procent polakow --czy to sedziowie prawa --to kasta tak sie nazywaja -ponad ludzi -----nie bylo dekomunizacji ..i nie wyrwalismy z korzeniami .tych chwastow pro rosyjskich -nadene w polsce po wojnie -niszczyc polakow ..- i plynie dalej ta krew --i podnosza glowe jak zwykle --klamiac --i manipulujac spoleczenstwem -----slowa stalina aktualne -----polske trzeba sklucic by sie ja zdobyc
  • ~Bingo
    (2019-08-24 15:22)
    atakuja sędziów, atakuja nauczycieli, atakuja lekarzy, atakuja niemców, atakuja rosjan, atakuja francuzów. pisuary atakuja cały świat. nic dobrego z tego nie będzie
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-24 10:38)
    Niektórzy sędziowie z Panią i z rzepą - Rzeplińskim na czele tak się nam sami zohydzili że już bardziej zohydzić się nie da. Nadzwyczajna kasta chciała się sama osądzić i zapewne uniewinnić, a ci którzy ją oskarżyli mają według nich zostać oskarżeni ,osądzeni i skazani.Masło maślane w połączeni z siwym dymem. Szeryfie Ziobro zrób Pan porządek w tym półświatku bo ręce opadają ,nie może być tak żeby przestępcy osądzali .
  • ~tttt.
    (2019-08-23 20:20)
    Tak to jest jak jedni mowia jezykiem jidysz a drudzy hebrajskim.
  • ~*******
    (2019-08-23 19:15)
    jeśli chodzi o mnie to wy sędziowie sami sie zohydziliście !!
  • ~Latarnik
    (2019-08-23 19:10)
    Sędzia, jak kat w średniowieczy, Jeśli ścina łeb, to na zawołanie lokalnego watażki. A sitw lokalnych i watażków już u nas pełno. W każdym miasteczku, w każdej wsi.Winy polityków chcecie przypisywać sędziom? Kto dyrektoruje w ministerstwie, od kogo zależą posady sędziów. Strzeżcie sie, bo neidługo nei sedzia, lokalny wójt lub burmistrz będzie dyrygował, jaki wyrok ma dać sędzia. A wtedy wy i wasi synowie pierwsi za to zapłacicie.
  • ~PO-KO do de
    (2019-08-23 19:02)
    Polaków zohydziło do sędziów m.in.to, że tow.Rzepliński prezes TK przywłaszczył sobie jak złodziej ponad 100 tys. kasy za rzekomo nie wykorzystane okresy urlopowe! Kiedy pobrane nieprawnie pieniądze zwróci? Nigdy, bo to typ bez honoru.
  • ~Aurora
    (2019-08-23 19:01)
    Kiedy wybuchła Rewolucja Radziecka w 1917, bolszewicy zburzyli wszelkie dotychczasowe autorytety. Na przykładzie funkcjonariuszy służb specjalnych poprzedniej Polski, na przykładzie sędziów, widzimy, że PiS robi to samo.
  • ~aborcja solidarności
    (2019-08-23 18:54)
    Ludzie, co wy robicie. Sr.acie we własne gniazdo. Wszyscy wiedzą, że ludzie się prostytuuja, ale dżentelmeni o tym nie mówią. Baran pisarczykowy powinien wiedzieć, że autorytetu instytucji państwa nie powinno się obrzucać błotem. Już zmieszaliście z g. służby specjalne, bo wam się Polska Ludowa nie podobała. Efekty są, będzie trzeba wielu lat, żeby takie siły znów stały sie autorytetem. Ludowe Wojsko Polskie władza III RP opluwała i zniesławiała, efektem jest patrzenie społeczenstwa na OTK, jak na durnych i zapijaczonych pseudożołdaków. Ci niejako lepsi z misji często są nazywani najemnikami., co należy rozumieć, jako umundurowane bandziory do wojenek lokalnych watażków i wywiadów mocarstw. Wy odebraliście szacunek służbom państwowym, teraz depczecie system sprawiedliwości depcząc ludzi tam służących. Teraz nawet rząd nie ma szacunku, ani sejm. W oczach społeczeństwa, to banda złodziei i karierowiczów. Jak tak dalej, to jutro Polski nie będzie. Chyba komuś zależy właśnie na tym. A może towarzyszow Balbinie najbardziej.
  • ~deron
    (2019-08-23 16:34)
    Sędziowie powinni skończyć dyskusję z bandytami u władzy i po prostu zastrajkować do czasu ustąpienia Ziobry i wszystkich sprzedawczyków powołanych na stanowiska w TK, KRS i SN - a potem rozliczenia ich przed NIEZAWISŁYMI sądami.
  • ~KOMENTARZ DNIA
    (2019-08-23 16:27)
    S k u r w i e n i e pisowskiej władzy doprowadzi do konieczności zawarcia koalicji z Konfederacją i Kukizem, którzy na tym zyskają. Efekt będzie taki jak w wypadku koalicji z Samoobroną i LPR. Plugawa zmiana potknie się w efekcie o sędziów, którzy wydawali się jej najprostszym do pokonania wrogiem. I dobrze.
  • ~sierżant SB
    (2019-08-23 14:59)
    Taka jest rzeczywistość. Technika propagandowa aparatu terroru po objęciu rządów przez następcę Lenina. Najpierw zaszczuć, napuścić społeczeństwo, by uruchomić oprawców wyższej rangi na Łubiance. Szef PiS jednak wzoruje się na literaturze podawanej mu do czytania w dziecinstwie. Rodzice zachwalali bohaterów i autorów tych opowiadań pt. "Opowieści o Feliksie Dzierżyńskim". Kuzyni w togach przerobionych z mundurków NKWD też. Pani Sędzia Gersdorfnie myli się. Dziś ona i wielu jej kolegów ofiarami tego małego zapyziałego. Wczoraj byłem ja. Współczuję pani, ale ktoś gdzięś wysoko ponad rządem i sejmem realizuje machinę uruchomioną w czerwcu `1989 r. Wedle planu, w ramach hołdu waszyngtońskiego, trzeba udowdnić, że prawdziwy polak jest w 100% prawicowy i czysty od ciężaru komuny. Bo komuna, to esbecy a teraz sędziowie. Nie chodziło o jakieś "państwo totalitarne" chodzi o danie amerykanom na żer elity Polski Ludowej, lecz wybiórczo. Bo sam aparat władzy PRL nie został nigdy tknięty. Tego polscy sędziowie zaczynajacy w PRL nie przewidzieli, kiedy kryli, a nawet pomagali wyrzucać emerytów MSW z sądów pracy. Z miejsc, w któych wierni Polsce funkcjonariusze przychodzili upominać się o sprawiedliwość. Sądy pracy nie rozstrzygało w oparciu o kodeks pracy. Sądy przyklepywały wyrok okradzenia z emerytury.
  • ~POszoła won
    (2019-08-23 13:55)
    Nie marudź Małgośka, tylko wsiadaj w POciąg do Berlina i donoś na Polskę !
  • ~a kyż, a kyż
    (2019-08-23 13:52)
    Zapal sobie świeczkę Pani Małgosiu i spływaj stara pudernico !
  • ~Polka
    (2019-08-23 12:52)
    Sedziowie powinni byc niezawistni I miec kulture I zakonczyc prace 60/65 bo gdy popracowali by troche to sami by odeszli .My po 40 latach pracy cieszkiej nic,a tez wiekszosc jest wyksztalcona
  • ~09ioplö
    (2019-08-23 12:33)
    No wlasnie- kiedy taki artykul czytam w propolskim..........dzienniku, to juz wiem, ktora ta wladza stara sie zochydzic sedziow.........Swoja droga, czy samospodlonych mozna jeszcze zochydzic?
  • ~Przecież
    (2019-08-23 09:50)
    widać jak bardzo pi-sl-am z aja-trol-lahem się boją
  • ~stefano
    (2019-08-23 09:29)
    wsiadaj zaraz w samolot i jedz sie Niemca poskarzyc tam cie wysluchaja uwaznie
  • ~DAREK
    (2019-08-23 09:16)
    SĘDZIOWIE JUŻ DAWNO ZASŁUŻYLI SOBIE NA POGARDĘ I ZOHYDZENIE NARODU!!!! NAJLEPIEJ ŻEBY PANI GERSDORF ZNIKNĘŁA Z PRZESTRZENI PUBLICZNEJ!!!!!!!!!!!!!! OBY PIS WYGRAŁ JESIENNE WYBORY 2019,!!!!! SĘDZIOWIE,KTÓRZY W CZASACH KOMUNY SĄDZILI I KRZYWDZILI LUDZI NIE POWINNI DZIŚ WYKONYWAĆ ZAWODU SĘDZIEGO,POBOBNIE MA SIĘ RZECZ Z PROKURATORAMI I !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Mark Twain
    (2019-08-23 08:47)
    Na emeryturkę POstkomunistyczno babinko !!!